Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera, faktycznie dobry odcinek! Na to czekałem dwa sezony. Zdziwiłem się tylko, ze T-Doga załatwili tak szybko, miałem nadzieję na jakąś konfrontację z Merle'em.

Ciekawe kto poprzecinał te łańcuchy i w ogóle. Wyglądał na totalnego łachmaniarza (te buty), jakby żył w buszu. Na początku myślałem, że to ludzie Gubernatora, ale przecież to niemożliwe, bo oni jeszcze o niczym nie wiedzą.

 

No i śmierć Lori- jej, opłacało się czekać! Wy też mieliście wrażenie, że dziecko urodziło się martwe? Albo czekaliście na to, aż zacznie powarkiwać i kogoś ugryzie?

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

odcinek byłby za(pipi)isty, gdyby nie jedna rzecz:

 

 

miałem nadzieję że Lori wystąpi jako zombie, szkoda że Carl od(pipi)ał jej łeb... :(

 

 

 

Cholera, faktycznie dobry odcinek! Na to czekałem dwa sezony. Zdziwiłem się tylko, ze T-Doga załatwili tak szybko, miałem nadzieję na jakąś konfrontację z Merle'em.

Ciekawe kto poprzecinał te łańcuchy i w ogóle. Wyglądał na totalnego łachmaniarza (te buty), jakby żył w buszu. Na początku myślałem, że to ludzie Gubernatora, ale przecież to niemożliwe, bo oni jeszcze o niczym nie wiedzą.

 

No i śmierć Lori- jej, opłacało się czekać! Wy też mieliście wrażenie, że dziecko urodziło się martwe? Albo czekaliście na to, aż zacznie powarkiwać i kogoś ugryzie?

 

to nie ten murzynek którego spotkali w pomieszczeniu z zasilaniem? i ten sam którego Rick zamknął na placyku z zobiakami 2 odcinki temu?

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

żebym przejął się śmiercią takiej postaci jak t-dog to serio coś musi się poprawiać w tym serialu. no i dwie pieczenie na jednym ogniu - załatwili jedną z najbardziej nielubianych postaci dostarczając przy tym świetny odcinek i unikając nie do przyjęcia podejrzewam sceny miażdżenia noworodka śrutem. czyli trzy chyba te pieczenie.

 

ku.rwa kapitalne, jestem w szoku.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Czyli wolała

poswiecic siebie i zostawic meza z 2 bachorami niz przezyc i razem chowac mlodego?

Zaj,ebiscie logiczne

 

Takim tokiem myslenia Twoi starzy zamiast chowac Ciebie mogli kupic sobie wiekszy tv xD

Glupia miłość matki do dziecka...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czyli wolała

poswiecic siebie i zostawic meza z 2 bachorami niz przezyc i razem chowac mlodego?

Zaj,ebiscie logiczne

 

Nie no spoko. (pipi) ze nie mogla urodzic pizda tylko potrzebowala cesarki wiec zadusila by tak sobie dziecko w srodku i by sobie z nim lazila az te zmienilo by sie w zombiee i zjadla ja od srodka meheheh nom twoja logika tez w (pipi) dobra

 

Odnośnik do komentarza

Plus- zawsze było, że jak łeb obetniesz to zombie też umiera, a tutaj łby same się poruszają po odcięciu. Coś mi to nie gra,

wydaje mi sie że jednak wszystko jest ok, wielokrotnie wcześniej pokazywali że głowa po odcięciu nadal żyje i sie rusza (oczy, morda) , ale poprostu nic nie może zrobić bo nie ma sie jak przemieszczać. a ciało bez głowy oczywiście umierało, ale same głowy leżały sobie żywe, więc ta scena ze słoikami była wpasowana we wcześniejsze sytuacje, że głowa może sama "żyć"

Odnośnik do komentarza

UWAGA SPOILE.

 

No (pipi)a jak nie najlepszy odcinek w serialu to na pewno w TOP3, proporcje akcji i nudniejszych momentów wyważone idealnie.

Ale nawet te nudniejsze z sensem i ciekawe.

Carl stał się od dzisiaj moim herosem za odstrzelenie-wiadomo-kogo, jak ktoś wspomniał scena gdy Rick się dowiaduje o śmierci Lori zagrana perfekcyjnie, trochę mnie wgniotło w łóżko. Ciekawe tylko kto teraz będzie zajmował się noworodkiem skoro Richard musi przewodzić grupie a Carl też dobrze strzela, to pewnie mały wyląduje u Carol albo Maggie.

 

Znowu w Woodsbury szykuje się konflikt na linii Michonne-Andrea, Governor Phillip robi swoje.

 

Obstawiam już dziś, że to będzie najlepszy sezon z dotychczasowych.

 

Narazie jest kapitalnie.

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

to by mógł spokojnie być finał, a mamy dopiero ćwierć sezonu o_O. z każdym kolejnym odcinkiem przekonuje się, że w tym sezonie będziemy świadkami stopniowej przemiany woodbury w coś na kształt tego z komiksu (nazi-doktorek łapiący zombie w preview następnego odcinka). no i jeszcze mały niuans jak andrea zafascynowana governorem wzdryga się na jego słowa o nowym świecie i kompletnej zmianie myślenia. widać, że powoli jednak będzie odczuwać, że pozornie ułożony mąż stanu ma nierówno pod kopułą.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kto poprzecinał te łańcuchy i w ogóle. Wyglądał na totalnego łachmaniarza (te buty), jakby żył w buszu.

już padła odpowiedź ale to był ten więzień- murzyn który uciekł i rick go zamknął na pastwe zombiaków, wywabił zombiaki, a potem odpalił syreny i zaczaił sie żeby ich pozabijać siekierą

 

 

odcinek rzeczywiscie bardzo dobry , co prawda ogladałem go dopiero dziś a juz rano czytalem wasze spoilery więc nieco sobie zepsułem zabawe, ale i tak trzymało w napięciu

 

tylko teraz to chyba juz kompletnie rick zmieni sie w berserkera, juz ostatnie 2 odcinki był dosyc wredny i zimny, a teraz wygląda na to że oszaleje, chyba że to tylko taka odskocznia na jeden odcinek

 

mam nadzieje że po tym jak więzien uratował ricka to dadzą im szanse pożyć troche, zwłaszcza wąsacz jest śmieszny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...