Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie można się przyyebać, że strzelali do siebie parę dobrych minut, a mało kto zginął wtedy, Wąsacz, ten snajper na wieżyczce i chyba tyle. Dopiero później sie rozkręciło.

wasacz dostał pieknym snajperskim strzalem a potem to juz nie mowie. 

 

ta walka równie dobrze mogla wygladac tak :

http://www.youtube.com/watch?v=sQw65XZ9Tm8&list=PL5EFADE5F1A6F7492&index=2

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok już.

 

Spodziewają się ataku , ale oczywiście każdy sobie chodzi na luzie. Chłopek sobie wchodzi na wieżę, gubernator podjeżdża na szeryfa furą , oczywiście nikt nic nie widzi. Następnie gubernator który zagina lecące w niego kule i odjeżdża gdy jego przeciwnicy walczą wystawieni na ostrzał na otwartym polu z zombiakami. Jeden strzelec wyborowy w lesie i wycięci wszyscy. No ale po co, lepiej stracić człowieka których gubernator ma tak duuuużo a na końcu sobie odjechać gdy akcja się udała i wystarczy 1-2 gości w lesie którzy dokończą robotę. Że niby taka zabawa w kotka i myszkę ? Nie kupuję tego, mam prawo ; d

 

Końcówka z bydlęcymi oczami przez nic nie znaczące zombiaczki które wcześniej "ołówkami" niszczyli to też niezłe kino xD

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze w tego typu produkcjach

 

rozperdalalo potykanie sie na plaskiej drodze, w czasie gdy kogos goni Zombie.

 

Wracajac do tego, co tu wyzej napisaliscie: podpisuje sie rekami i nogami.

A Rick powinien umrzec, mimo ze to glowny bohater. Ten jego psychoromantyzm mnie do szalu doprowadza. Przez co musze dodatkowo jeszcze ta obrzydliwa aktorke z wodoglowiem ogladac, mimo ze juz nie zyje. Brakuje Shane'a. Ten to sie nie perdolil. I pani black ninja - spokojnie moglaby wyciosac cala ekipe, ale woli opierac sie z zalozonymi rekami o samochod i ze smutna mina przyjmowac od wszystkich ciezkie dezaprobaty. The Walking Dead IMO powoli traci forme.

 

A Teka to chyba ma niezla chlopieca wyobraznie. Zawsze mu trzeba tlumaczyc, co jest niedorzeczne w serialach, ktorymi sie jara. Najpierw Gimbing Bad, a teraz jeszcze to.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Mnie zawsze w tego typu produkcjach

 

rozperdalalo potykanie sie na plaskiej drodze, w czasie gdy kogos goni Zombie.

 

Wracajac do tego, co tu wyzej napisaliscie: podpisuje sie rekami i nogami.

A Rick powinien umrzec, mimo ze to glowny bohater. Ten jego psychoromantyzm mnie do szalu doprowadza. Przez co musze dodatkowo jeszcze ta obrzydliwa aktorke z wodoglowiem ogladac, mimo ze juz nie zyje. Brakuje Shane'a. Ten to sie nie perdolil. I pani black ninja - spokojnie moglaby wyciosac cala ekipe, ale woli opierac sie z zalozonymi rekami o samochod i ze smutna mina przyjmowac od wszystkich ciezkie dezaprobaty. The Walking Dead IMO powoli traci forme.

 

A Teka to chyba ma niezla chlopieca wyobraznie. Zawsze mu trzeba tlumaczyc, co jest niedorzeczne w serialach, ktorymi sie jara. Najpierw Gimbing Bad, a teraz jeszcze to.

 

 

Rick na podobnym etapie w serialu również przeżył załamanie nerwowe, ale z racji że tam Lori zginęła później to i to było później (po więzieniu), po ogarnięciu się stał się zupełnym skur,wysynem więc nie narzekaj

 

 

I KUR.WA NIE STAWIAJ NA RÓWNI BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH PRZEZ POSTACIE Z WADAMI SERIALU

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

inaczej się celuje do bezbronnej z pewnej odległości ofiary a inaczej do uzbrojonego przeciwnika wychylając się z za rogu kiedy kule gwiżdżą nad głową. przynajmniej jak nie jest się z navy seals czy innego gromu. to znaczy nie znam się ale tak mi się zdaje. 

 

Moze i masz troche racji, ale nie wiedzialem, ze wowczas bronie zmieniaja swoje wlasciwosc balistyczne - kule znikaja w polowie trasy. Moze to jest jakas potajemna moc Filipa, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

A dla mnie byłby jeden z lepszych odcinków, gdyby nie ostatnia scena.

 

Naprawdę myślałem, że Andrea wymyśli coś w stylu: "jeśli zabiję Gubka i przejmę władzę nad miastem to nie będzie wojny", poza tym taka scena, w której jeden z największych kozaków w komiksie jest zabijany we śnie mogłaby być przekozak, a tak mamy raczej spokojne rozwinięcie sytuacji. W następnyj epie czekałbym na śmierć Carla, gdyby nie to, że zauważam lekkie odejście od psychozy Ricka, która mogłaby być tym wydarzeniem jeszcze wzmocniona. Tak btw. Hershel na początku odcinka wrzucił mi niezłe ciary na plecy, jak krzyknął stanowczo do Ricka. Ogólnie ep na plus. Na pewno lepszy niż poprzednie dwa

 

Odnośnik do komentarza

Eh, ostatnie 2 odcinki to niezla kupa i lanie wody, na + oczywiscie pewne spotkanie w tym odcinku, jednak patrze z nadzieja na powrot jakiejs akcji w przyszlym dopiero.

 

PS. Jak Rick powiedzial ze widzi Lorii, nie jestem pewien kto bardziej byl przerazony w tym momencie, ja czy on. Mam nadzieje ze jej juz nie zobaczymy, niech spier*ala.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ja mam inne zdanie. Odcinek bardzo w stylu Telltale WD, podobał mi się. Za tydz. powrót do starej więzienia, którego mam po dziurki w nosie.

 

Też mi się bardzo podobał. Odcinek na spokojnie chyba po to aby dać nam odpocząć, nie czułem aby to był filler czy coś w tym stylu. 

Szkoda że Rick nie przekonał Morgana :confused:

Edytowane przez HeXa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...