Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Czytam dalej komiks, jestem na 8ym zeszycie i jest bardzo dobrze(...) 

mozna gdzies dorwac komiks na necie np. torrenty, czy jak ?

 

Wszędzie to jest, np za zatoce pirackiej.

A jak wolisz po polsku to wpisujesz w wujku gugle - "żywe trupy komiks chomikuj" i włala.

 

Co do programu, to ja wolę Comic Rack, ma lepszy system przeglądania komiksów.

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I pamiętaj że po polsku jest tylko do 13 tomu, później tylko w języku Szekspira. Strasznie wciąga, ja komiksy, które wyszły przez 4 lata przeczytałem w jeden dzień i generalnie przez 4 dni nadrobiłem wszystko, teraz żałuje że tak szybko czytałem, czuj się ostrzeżony ;)

 

A ma ktoś w ogóle w planach przetłumaczenie reszty?

Odnośnik do komentarza

 

odeszła postać, która była najlepiej grana :confused: mam nadzieję, że teraz Daryl będzie miał większe jaja i nie będzie tak dziweczką Ricka

 

 

Edit: Wyjaśni mi ktoś, bo wydaje mi się trochę naciąganym motyw

 

zemsty Merlea na Gubie. Co nim kierowało? Cudowna przemiana to dla mnie suchar. Zemsta za to, że chciał go zabić w 8 odcinku też. Jedyne sensowne wytłumaczenie, to to że chciał w ten sposób uratować brata, który uparł się, że zostanie w więzieniu. Było coś jeszcze? Dziwne to trochę bo dziwny był też moment nawrócenia- nagle w samochodzie z murzynką

 

Edytowane przez Hrubaz
Odnośnik do komentarza

nicotero drugi sezon z rzędu ma okazję reżyserować odcinek w którym ginie jedna z głównych postaci i po raz kolejny jest to jeden z lepszych odcinków sezonu. tym razem jednak sama śmierć o wiele bardziej efektowna niż w przypadku dale'a. aktorsko zarówno reedus jak i rooker znakomicie.

 

good bye sweet prince :(. swoją drogą spoil z poprzedniej strony nie z finału więc niespodzianek pewnie nas trochę za tydzień jeszcze czeka jak woodbury wjedzie na pełnej ku.rwie z granatnikiem :D.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

I tak dobrze, że tym razem było 16 epów, imo nie ma o co kopii kruszyć, sezon 4 potwierdzony pozostaje czekać, zapewne do października. Ja tam się nudził nie będę, bo zacząłem Breaking Bad oglądać <ok>. No i jeszcze finał oby "robił" mocno xD .

Ciekawe kiedy będzie coś wiadomo na temat aktorów, którzy wcielą się w ludzi z grupy

Abrahama, jak i jego samego

 

 

 

 

 

 

 

Andrew Lincoln (Rick) wyjawił w wywiadzie, ile osób (nie szwendaczy) zginie w finale trzeciego sezonu "The Walking Dead". Prezentujemy też kilka nowych zdjęć.

Lincoln obiecuje szalony finał sezonu. Zginie łącznie 27 osób. Nie wiadomo, który z istotniejszych bohaterów polegnie. 

Emisja w USA już 31 marca. W Polsce odcinek obejrzymy 2 kwietnia.

 

źródło: http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/30637/Ile_osob_zginie_w_finale_The_Walking_Dead/

 

chyba się będzie działo :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...