Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

fajny odcinek, nie dość ze odskocznia z więzienia, to mimo że do tej pory strasznie nie lubiłem gova to w tym odcinku był calkiem spoko

 

wiadomo było mało akcji a dużo powolnego smęcenia, ale akurat w tym odcinku to smęcenie było dobre, to nie to samo co 10 odcinków na farmie i w więzieniu gdzie nic sie nie dzieje, tutaj była świeżość że widzimy inną postać, i pokazane że może coś sie w niej zmienia (chociaż pewnie pozornie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w ogole ciekawe co mają zamiar zrobić - czy pokazać odkupionego gova ktory po odnalezieniu starych kumpli ktorzy teraz przejeli władze będzie sie czuł źle jako szabrownik i morderca (a jego kumple taki mają plan patrząc na sceny z kolejnego odc), czy będzie sie dobrze czuł jako szabrownik i będzie chciał przejąć ponownie weładze nad kumplami? czy może coś zupelnie innego

Odnośnik do komentarza

Ale słaby odcinek, o ja pier.dole. Jak przez te następne dwa odcinki coś się nie zacznie dziać to kończę oglądanie tego dziadostwa.

 

No i obrazek selene w 100% pokrył się z odcinkiem. :/

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Aż tak macie dość więzienia? Przecież ta miejscówka jest dopiero niecałe półtora sezonu. Nie jest to długo jak na tak ciekawą lokację. No ale trzeba przyznać, że nie do końca scenarzyści potrafią wykorzystać jej potencjał.

 

Albo raczej aż póltora sezonu. Wieje nudą jak siedzą w bezpiecznym miejscu, a czas serialu upływa na paplaninie, głupich minach, telefonach z zaświatów czy jakiś innych wykręconych akcjach typu "wurwiłam się to wyleje całą wodę z beczki, a co!". Mam nadzieję, że zoombie w końcu im poprzewracają te ogrodzenia i będą zmuszeni brać dupę w troki.

Odnośnik do komentarza

 

Na zdjęciu był brat Gova Bryan? Czy olali ten wątek w serialu. Wydaje mi sie, że Gov na początku wrócił do swojego starego "ja", po czym jak pozbierał się z dołka spalił swoje wspomnienia i wrócił do roli maderfakiera Phillipa.

Pytanie dla tych co czytali "Narodziny Gubernatora", zawiera mocny spojler wiec nie zaglądać ciekawscy

Odnośnik do komentarza

Serialowy Governor to raczej nie ten sam co w komiksie/ksiazkach. Tutaj mowil jasno, ze to jego corka a nie bratanica. Troche szkoda bo wychodzi na to, ze serialowy odpowiednik to troche taki koles bez przeszlosci ktory po prostu byl dupkiem.

 

Doceniam fakt, ze poglebiaja postac Gubernatora, ale jednak troche nudno bylo. Nie ciekawiej gdyby te sceny z nim lecialy od samego poczatku sezonu? Chociaz poprowadzic dwa watki na raz to moze byc nielada sztuka dla budżetowych scenarzystow TWD.

 

Inna sprawa. Jezeli Govn teraz bedzie dobry i bedzie chcial dolaczyc do ekipy Ricka (na co sie zapowiada) to nie wiem co o tym myslec. Napisalbym, ze skoncze ogladac, ale pewnie dalej bede sie meczyc co tydzien.

Odnośnik do komentarza

wydaje się dla mnie czy w tym serialu nie ma zombie grubasów?

 

albo zombie kulturystów 

 

lub zombie karłów

 

 

dlaczego

 

żądam odpowiedzi

to nie są błahe sprawy, tylko jawne unikanie trudnych społecznomorlanych wątków przez autorów tego serialu

 

Ale dzieci są. No i te żywe nie koniecznie mają status nietykalnych. 

 

5-latka która Rick zastrzelił w prologu do pilota 1-wszego sezonu na stacji benzynowej, Sofia w stodole w 2-gim sezonie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...