Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

no waidomo

 

szczerze mówiąc to spodziewałem się dwóch rzeczy

 

1 nawalą się i polecą w ślimaka

2 nawalą się i będą mieli spore problemy trafić w zombiaka

 

okazało się że jednak scenarzyści wymyślili coś innego

 

 

mimo to uznaje za plus że przez cały odcinek była pokazana tylko ta jedna parka (bez skakania po ocalałych), oraz to że pokazali troszkę uczuć daryla. wiadomo że daryl to ulubieniec widowni, na zewnątrz zimny madafaka, ale jakoś musieli pokazać jego przemyślenia, i to co w nim siedzi

 

prawdopodobnie mogli to zrobic lepiej, ale nie było wcale tak źle

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma. Te postacie są tragicznie nakreślone. Każdy jest w każdym odcinku inny. Teraz nawet MIchonne i Daryla zepsuli. Murzynka ma jakieś schizy a w redneku po paru głębszych odzywa się sfrustrowany bachor z patologicznej rodziny. Lepiej było jak milczeli i  każdy sobie myślał "O, ta/ten to dopiero madafaker. I do tego fajnie rozwala zombiaki..."

Odnośnik do komentarza

okej w porządku, nie mam nic do zwolnienia akcji i rozwijania postaci ale gówniara co nigdy nie piła i nagle ma ochotę się naj*bać "bo tak i już" to słabe niestety, o logice nie wspominam.

 

Myślę, że każdy miał kiedyś w życiu taki moment, że nigdy nie pił i nie palił a nagle miał ochotę i zaczął :D

Odnośnik do komentarza

Wyszły emocje z Daryla, ale on to zagrał jak jakiś skrzywdzony nastolatek i zamiast się przejąć jego zwierzeniem to patrzyłem na to z politowaniem. Można było lepiej to zagrać, dać więcej mroku. No a poza tym wszystkim to powinnie bardziej udawać nawalonych. nie mówi tu o przewracaniu się, ale o jakieś delikatnej modulacji głosu.

Odnośnik do komentarza

mnie to ciwi jakim cudem ta gówniara wypiła słoik moonshine'a i jeszcze trzymała się na nogach

 

jak ktoś nigdy nie pił, i pije na pusty żołąd (a raczej nie jedli obfitego tłustego posiłku przed chlaniem) to nawet niewielka ilość mocnego alko zwala go z nóg

 

 

rozumiem że daryl się trzymał bo zapewne niejedną butelkę obalił w życiu, ale ta siksa powinna mieć ostrego zgona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...