Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam podobnie, serial ma bardzo ciekawy setting i zalozenia i niektore momenty ale niestety jest zwyczajnie slabym serialem dlatego przestalem go ogladac.

 

Jednak chetnie przygarnalbym zmontowany kilkusetminutowy filmik skupiajacy na wylacznie na fragmentach ktore zostaly wylonane dobrze

Odnośnik do komentarza

jeszcze nie widzialem zadnego odcinka pozimowej przerwie, ogladac czy guwno obejszczane?

 

Jak zwykle - zależy.

Zależy jakie masz podejście. Jeśli potrafisz wyłączyć mozg i oglądać czysto dla funu, pif-paf, rozwałki zombie itp. to spokojnie możesz oglądać.

Jeśli jednak masz problem z akceptowaniem kretyńskich zachowań, sytuacji i jesteś gościem, który choć trochę analizuje to co ogląda, to raczej nie polecam, bo średnio kilka razy na odcinek będziesz walić potezne facepalmy. :D

Odnośnik do komentarza

No Carol się aż prosi o śmierć, bo ostatnio to ona pociąga za wszystkie sznurki i z jej inicjatywy wywiązuje się konflikt między nimi a społeczeństwem Aleksandrii.

Mam nadzieję, że nie wytrzyma psychicznie i popełni samobójstwo :reggie:

Nie wiem jak było w komiksie, ale teraz zrobiła jej się z niej prawdziwa zimna sucz. Samobój to chyba nie bardzo  :P

Odnośnik do komentarza

Ogólnie finał spoko, ale nie wszystko zagrało. Przede wszystkim te

Wilki co ich murzyn rozłożył kijkiem. Serio mamy się ich bać? Mają stanowić zagrożenie dla ekipy? Eeee, myślałem że na sam koniec pojawi się Negan i będzie brutalnie.

 

 

Średnio wyszło to końcowe budowanie napięcia, o którym wspomniał przedmówca.

Odnośnik do komentarza

najlepszy z finałów sezonu w historii serialu, jak dla mnie. Świetnie zbudowany, dobrze zagrany, bez dużej ilości zbędnych dialogów z 1 roku filozofii korespondencyjnej. A teraz tyle czekania znowu.

finał drugiego z tym epickim ujęciem walącej się stodoły (zdobyte przez przypadek :obama:) jednak nadal u mnie na pierwszym miejscu..

Odnośnik do komentarza

Carol jak dla mnie wyrobila sie na jedna z najlepszych postaci w serialu, to jak manipuluje wszystkich udajac plochliwa kure domowa bardzo mi sie spodobalo, nie mowiac juz o akcji w Terminusie. Na chwile obecna odstrzelilbym ksiezulka i Sashe.

 

Final bardzo dobry, byly 2-3 momenty gdzie sie troche przeciagalo ale ogolnie tempo odcinka bylo dobre, koncowka rowniez mocna i pozostawiajaca w napieciu oraz w oczekiwaniu na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...