Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Albo jestem człowiekiem pozbawionym uczuć, lub nie za bardzo lubię Carla lub Ricka. Podczas jego monologu do syna mówiłem do siebie: "Dalej, niech już się ten odcinek kończy..."

 

Ogólnie odcinek nie jest zły, ale nie wzruszyłem się ani przez chwilę. Było dużo akcji, ale również i znalazł się czas na rozmowy. Z Gabrysia wkrótce będzie bad ass xd. Jedynie szkoda mi tego wilka. Daryl, Glenn, oraz Carol również na plus. Daryl teraz będzie wymiatał z RPG, Glenn ponownie z cudem uchodzi z życiem, a Carol zabija wilka. Mam nadzieję, że pogodzi się z Morganem.

 

Odnośnik do komentarza

Co za mocarny odcinek :obama:

 

 

Juz jak Daryl zayebal massive killa z wyrzutni rakiet na samym poczatku to wiedzialem ze bedzie ostro ale co sie odyebalo podczas spacerku juz wieczorem to :obama: :obama: i jeszcze raz :obama: Dzieciak nagle dostaje schize, zagryzaja go zombiaki, potem mamusia, potem drugiemu synalkowi peka psycha, szybkie ciecie z katana i grupa zmniejsza sie do dwoch osob i postrzelonego Carla.  Rick znowu wlacza berserker mode i wycina stado zombiakow siekierka do dziabania drewienek do rozpalania w piecu, oczywiscie wszyscy sie jednacza, nawet jakies randomy szarzuja z nozami kuchennymi i juz nie sraja po nogach na widok zywych trupow xddd Nawet ksiezulek odnalazl w sobie swoja wewnetrzna maczete. Glenn ma ultimate ammo w swoim pistoleciku, tworcy podnosza bass assowosc Daryla na kolejny level gdy ten drugi raz w odcinku strzela z wyrzutni rakiet :banderas: Milion zombii wybite, nikt juz nie ucierpial, Alexandria uratowana, a syn Ricka bedzie zyl.

 

I to wszystko w 40 minut :obama:

 

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeden z najlepszych odcinków w historii serialu, akurat po jednym z najgorszych :yao:

Fajnie, że parę scen to żywcem kadry z komiksu przeniesione na ekran-

na cała akcja z rodzinką Jessie. Postrzelenie Carla w oko też tak samo wyglądało, tylko miało miejsce w innej sytuacji i kto inny do niego strzelał (Douglas, i to przypadkowo)

 

Akcja z

bazooką

na początku mnie wysadziła z fotela :fsg:

Ten cały

rejdż zabijania wszystkich zombiorów

na końcu wiadomo, że przesadzony, ale świetnie zmontowany i cudownie się go oglądało.

Odnośnik do komentarza

Odcinek mistrz

 

 

od ataku bazooką Daryla do zaciśnięcia dłoni Carla na Ricku. W jedną noc wykosili tyle zombiaków, co chyba przez całą serię, dobrze, że się zatrzymali, bo za tydzień oczyściliby całe stany. Trochę zaspoilerowaliście motyw z postrzeleniem Carla, z tym że myślałem, że zginie od tego, a tu niespodzianka :D Chyba też nigdy nie uśmiercili w jednym odcinku tylu osób z drugiego planu. Na ten odcinek poszło pół budżetu z tego sezonu, więc pewnie kolejne nie będa tak spektakularne ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

szkoda że w całej swojej głupocie nie wpadli na pomysł wyczyszczenia miasteczka wcześniej.

Problem leży  w tym że kompletnie nie wykorzystują ułomności zombie, idą na nich frontalnie, dają się otoczyć, a przecież chociaz dead rising pokazał  na ile sposobów można się ich pozbyc z małym nakładem sił.

Odnośnik do komentarza

Co do następnego odcinka:

 

Wygląda na to, że pominą amnezję Carla, pojawi się Jesus, a Rick i Michonne że tak powiem: "pójdą" na krótką kolację ze śniadaniem, a przeszkodzi im Jesus.

 

AMC podobno wyemituje ten odcinek z informacją, że program jest dla dorosłych.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Ten serial już dawno stał się parodią samego siebie, ale nowy odcinek wykracza poza skalę głupoty. Kiedy cała rodzinka, jeden po drugim, została zjedzona to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać, czy to jakieś zwidy czy to dzieje się naprawdę. Więź z bohaterami już została dawno zerwana, ich wyczyny zaczynają już irytować.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby "The Walking Dead" było polskim serialem... (znalezione przez przypadek na filmwebie xd)

 

 

Rick - Artur Żmijewski

Shane - Michał Żebrowski

Andrea - Małgorzata Foremniak

Lori - Anna Przybylska

Daryl - Borys Szyc

Hershel - Janusz Rewiński

Carol - Kasia Figura

 

Dale - Ryszard Kotys

Glenn - Bilguun Ariunbaatar

Maggie - Socha lub Trzebiatowska

T-Dog - Emanuel Olisadebe

Edytowane przez Solderowy123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...