Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

ale jest mozliwosc wlaczenia oryginalnego + pl suby?

Oczywiście że tak - wejdź w opcje z poziomu menu głównego. Najlepiej przejść za pierwszym w oryginale właśnie, a z dubbingiem najwyżej z ciekawości, bo oryginalna gra aktorska w U3 to jak zwykle majstersztyk.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Od 4 części oczekuje żeby Drake próbował ocalić świat przed próbą wskrzeszenia bogów greckich którzy po 3 etapowej eksterminacji będą niesamowicie w(pipi)ieni.Uwaga spojler: Nie do końca się to uda.Na całe szczęście powstanie najbardziej w(pipi)iony ze wszystkich .Premiera U4 listopad 2012,GOD of WAR 4 grudzien 2012-2 dni przed końcem świata. ;]

W sumie Sony mogłoby tak "wskrześić" Bogusia :D.Albo GOW od ND :D

Odnośnik do komentarza

Panowie bez napinki,stawiam flache każdemu co wystawi ocene niżej jak 9 tej części i gryzące go sumienie każe mu się nie powiesić :DPrzyznam szczerze początkowo się mocno zawiodłem,ten Uncharted stał się taki niby Hitchcock-owski.Niby zaczęło się od przysłowowiego trzesienia ziemi (po której według Hitchcock-a powinno być jeszcze mocniej),po czym dostaliśmy "Cudowne Lata".Mocarne 9 ode mnie,narzekałem niby na walke i zbyt dużo filmów-ale teraz jak widze jak mój dużo starszy brat(ja 26 on 41) ma banana na mordzie grając w tą GRE,każe mu pić kielicha a ten dalej gra: D

No nic ide spróbować zabić w multi u3 zabić gościa jednym magazynkiem :D

Odnośnik do komentarza

Od 4 części oczekuje żeby Drake próbował ocalić świat przed próbą wskrzeszenia bogów greckich którzy po 3 etapowej eksterminacji będą niesamowicie w(pipi)ieni.

 

Ja tam w U4 chcę zobaczyć niszczącą wszystko lawę oraz eksplodujący wulkan.

 

ND mogło by także zastosować pewien myk: zwiedzamy dżunglę, tereny śnieżno górskie i pustynne w czasach starożytnych, nowożytnych i współczesnych - podczas snu/ halucynacji wywołanych jakimś narkotykiem, tak przez np. 8 z 10 pierwszych rozdziałów gry. Później akcja wraca do współczesności. To było by idealne podsumowanie wszystkich świetnych środowisk jakie ND wykreowało w tej serii.

Wspominałem już o lawie? :)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

No Panowie, zacząłem grać równo z Wami, 2 listopada i jak widzę jestem najdłużej delektującą się tutaj osobą nowymi przygodami Nathana :) Gram codziennie po trochu i dotarłem właśnie do rozdziału 21. Dzięki temu, że badam dokładnie wszystko, mam już na koncie ponad 80 skarbów, grając beż żadnych faqów :) Wszystko pięknie, wszystko fajnie, podoba mi się na równi z U2 i nie zamierzam powtarzać tutaj zdania poprzedników. Potwierdze tylko jedno, ND zabrakło czasu na dokładne doszlifowanie tego dzieła. W poprzednich Unchartedach nie natrafiłem na taką masę bugów, jak tutaj. Raz przeciwnik zaklinował mi się w skrzyni, innym razem to ja wpadłem w skrzynię i bez wczytania gry nie mogłem z niej wyjść, zdarza się, że przez ścianę prześwituje tło, ale największy bug miałem dzisiaj, kiedy to

zostajemy otoczeni przez masę snajperów i wpada po Nas Sulim na koniu, wraz ze swoją brygadą. Konie Sulima oraz jeźdźca za nim zaczęły biec w miejscu i nie załączyła się w ogóle cut-scenka, w której wsiadamy na konia. Wczytywanie gry, itp, wcale nie pomagało, mogłem biegać swobodnie po całym terenie, aż wybiegłem na obrzydliwie puste tekstury

, pomogło dopiero zresetowanie konsoli. Co mi jeszcze nie pasuje w U3 to bezsensownie umieszczone skarby, na wiele z nich wpadamy po prostu przypadkiem, rzucone gdzieś na ziemię, mam wrażenie, że w poprzednich Unchartedach trzeba było się bardziej wysilić...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - z góry sorry bo może była odpowiedź ale tu nie zaglądam wcale ze względu na ewentualne spoilery (gry jeszcze nie skończyłem xD) - czy na Starhawk'a powinien być w pudełku jakiś kod? Kupiłem Edycję specjalną i miałem tylko 2 kody - Online Pass i na dodatkową zawartość Edycji Specjalnej.

 

E: Dół +: Thx.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Od 4 części oczekuje żeby Drake próbował ocalić świat przed próbą wskrzeszenia bogów greckich którzy po 3 etapowej eksterminacji będą niesamowicie w(pipi)ieni.

 

Ja tam w U4 chcę zobaczyć niszczącą wszystko lawę oraz eksplodujący wulkan.

 

ND mogło by także zastosować pewien myk: zwiedzamy dżunglę, tereny śnieżno górskie i pustynne w czasach starożytnych, nowożytnych i współczesnych - podczas snu/ halucynacji wywołanych jakimś narkotykiem, tak przez np. 8 z 10 pierwszych rozdziałów gry. Później akcja wraca do współczesności. To było by idealne podsumowanie wszystkich świetnych środowisk jakie ND wykreowało w tej serii.

Wspominałem już o lawie? :)

W(pipi)ieni bogowie wy(pipi)a z Wezuwiusza : DD

Odnośnik do komentarza

W dwójce było więcej skarbów wiszących gdzieś wysoko pod sufitem i w innych dziwnych miejscach, łatwo je było przegapić. W Drake's Deception większość leży na ziemi, najczęściej "za rogiem", więc ich znalezienie nie stanowi problemu. Jedyne skarby które pominąłem za pierwszym razem, to właśnie te, które trzeba zestrzelić ze ściany/sufitu.

Odnośnik do komentarza

W dwójce było więcej skarbów wiszących gdzieś wysoko pod sufitem i w innych dziwnych miejscach, łatwo je było przegapić. W Drake's Deception większość leży na ziemi, najczęściej "za rogiem", więc ich znalezienie nie stanowi problemu. Jedyne skarby które pominąłem za pierwszym razem, to właśnie te, które trzeba zestrzelić ze ściany/sufitu.

Dokładnie,w dwójce skarby niekiedy były poukładane z tyłu muru,czy na wysokościach które trzeba było zestrzelić.W 3 części mojemu bratu się chyba skarb "utopil" po zestrzeleniu :D,gdzieś bodajże w Jemenie;]

Odnośnik do komentarza

Ale niby jak Sony ma wyslac kody do bety na maila? Skad beda wiedzieli ze kupilem gre w prywatnym sklepie jeszcze w pazdzierniku?

 

Btw. Wiecej czytania czy ogladania jest w tym poradniku? Bo jakbym mial czytac ksiazke po angielsku to z moim lvl tego jezyka bylby problem. Podstawy lapie ale reszta..... Za to jakby wiecej obrazkow tam bylo to bym kupil :P widzial juz ktos to od srodka? Prosty polak w miare ogarnie?

 

http://allegro.pl/uncharted-3-drake-s-deception-the-complete-offic-i1911382813.html?source=oo

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Od 4 części oczekuje żeby Drake próbował ocalić świat przed próbą wskrzeszenia bogów greckich którzy po 3 etapowej eksterminacji będą niesamowicie w(pipi)ieni.

 

Ja tam w U4 chcę zobaczyć niszczącą wszystko lawę oraz eksplodujący wulkan.

W(pipi)ieni bogowie wy(pipi)a z Wezuwiusza : DD

Greckich bogów już nie ma, bo zajął się nimi kumpel Drake'a z branży. 8)

Odnośnik do komentarza
Ale niby jak Sony ma wyslac kody do bety na maila? Skad beda wiedzieli ze kupilem gre w prywatnym sklepie jeszcze w pazdzierniku?

Może wyślą tym, którzy wykorzystali oryginalne PSN Passy z premierowych wydań.

 

Btw. Wiecej czytania czy ogladania jest w tym poradniku? Bo jakbym mial czytac ksiazke po angielsku to z moim lvl tego jezyka bylby problem. Podstawy lapie ale reszta..... Za to jakby wiecej obrazkow tam bylo to bym kupil

Ja czekam na swój egzemplarz, ale znajomy dostał już z Amazona i mówi, że to 300 stron... wszystkiego :P I screenów i artworków i komentarzy i nawet objaśnień wątków, które w grze nie zostały do końca zamknięte. Jednak głównym elementem tych przewodników zawsze są screeny i grafiki.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...