Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu, skończyłem dziś Crushing i jakież było moje zaskoczenie (niekoniecznie pozytywne) gdy nagle zobaczyłem napisy końcowe. Nawet te momenty, na które tak psioczyłem okazały się do zrobienia w try miga. Zdecydowanie najłatwiejszy Crushing z całej serii. Jedynka była najtrudniejsza, ale czemu tu się dziwić kiedy w trójce leci się przez całą grę z masą granatów, granatników czy RPG. Teraz pobawię się w platynowanie, ale do gry zdecydowanie wrócę za jakiś czas. Ot tak by doświadczyć raz jeszcze tych świetnych momentów jak

strzelanina w burzy piaskowej, filmowe pościgi i ucieczki, wpakowanie kolesiowi prochu z SAS'a prosto na ryj czy mega akcja z samolotem

. Świetna gra, świetne motywy, świetne wykorzystanie pomysłu. Teraz liczę na Drake'a w...Atlantis?

Odnośnik do komentarza

[ spoiler]

 

w środku wstawiasz tekst (tylko w pierwszym nawiasie usuń spację, musiałem tak zrobi bo byś nie zobaczył tego a...ramkę spojlera :) )

_________________________

 

teraz multi ogrywam. Jak to jest , nie ma sie wielkich szans z tymi początkowymi giwerami czy ja jestem az taka lama? bo wpadam na gości z levelami 50 + i mnie łoją ze ho ho

piłuje sobie level grając w "hordę", wkręciłem się :)

 

Ok próba generalna:

 

ble ble ble

 

Dzięki Orson. :D

Co do multi w starciu z lv 50+ w zasadzie nie opłaca używać się niczego poza niesławnym FAL'em SS (szczególnie wyposażonym mod "Fast Reload"):

- 4 strzały w klatę, 3 w głowę = frag

- 7 strzałów w niecałe 2 sekundy.

- broń kopie niemiłosiernie ale jak już opanujesz celowanie na średnim i bliskim dystansie jest niepokonana

KOMPLETNA BZDURA.

Kolejne przegięcie to kickback Quick Boom - i tutaj też w zasadzie nie opłaca się używać niczego innego. Nie chcę mi się tu rozpisywać więc powtórnie polecę tylko ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=lpa78-aXt-o&feature=g-all-c&context=G251ade4FAAAAAAAACAA

Generalnie inwestuj w boostery: Fleet Foot, Cloaked, Explosive Expert - w zależności od obranego przez ciebie stylu gry, Bargain, Team Safe oraz w mody "Fast Reload" dla M9 czy innego wybranego przez ciebie karabinu. Uwaga: Musisz to robić w trybach współzawodnictwa.

Ps Dzięki za edycje Square.

 

- motyw pustyni

 

Tylko proszę Cię, nie licz tego jako plus, bo pustynia to największy minus tej gry. Dlaczego ? Bo nie został w ogóle wykorzystany potencjał tej lokacji. Jeżeli pójdziesz nie w tą stronę co trzeba to Drake automatycznie zawraca, a można było wstawić ciekawe rzeczy, wystarczyło poczytać ten temat. Ja zawiodłem się na pustynii najbardziej (nie licząc systemu strzelania).

 

Eeee, no ale czego ty się spodziewałeś sandboxa? Za pierwszym podejściem w ogóle nie zawracałem sobie głowy szukaniem dziury w całym tylko podążałem niejako po sznurku.

 

- poczucie wyobcowania,

- uczucie słabnięcia i walki z samym sobą,

- fatamorgana (Sully, głosy, oaza),

- motyw kręcenia się w kółko

 

Wszystko to dostaliśmy.

No i najważniejsze - trza było nic nie pić po motywie ze statkiem ;)

 

Pewnie, mogliśmy dostać nieco więcej fatamorgany, Ali Babę i 40 rozbójników itp.- ale, porównaj to sobie do sekwencji "dwójce" przed dotarciem do tybetańskiej wioski. (jeden krótki filmik)

Jeśli widziałeś choćby jeden dobry film z motywem pustyni - wiesz że tu dostałeś prawie to samo.

 

Chciałeś chyba napisać że motyw pustyni był świetny, ale stanowczo za krótki. :P Zresztą jak napisał to Kali dalsze rozwijanie tego wątku mogło by wzbudzić poczucie znużenia lub irytacji...

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Flashback Map Pack #1 powinien wyjść 18 stycznia u nas: http://asia.playstat...onDetail/255980

 

Mapy:

1. Fort (deszczowy),

2. Lost City (Shamballa, zimowa sceneria),

3. Cave (teraz wiosenna),

4. Sanctuary (nocą).

 

Dobrze, że chociaż popracowali nad tymi mapami więc nikt im nie zarzuci, że idą na łatwiznę i kopiują je bezpośrednio z U2 ;)

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja już kupiłem więc mnie tylko interesuje żeby były jak najszybciej :P Ze screenów najlepiej prezentował się fort, zobaczę na filmiku po powrocie do domu, ale wątpię żeby coś się zmieniło.

 

Edit:

Ehh myślałem że jakiś normalny filmik z mapek a tu tylko lista w grze :(

 

Co do patcha to ciekawe czemu zmienili ilość medali potrzebnych do zamiany w pająki, ale mniejsza z tym i tak tego nie użyłem ani razu. Quick Boom teraz nie będzie taki fajny, no i zobaczymy co wymyslą w balansowaniu bronii.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ja już kupiłem więc mnie tylko interesuje żeby były jak najszybciej :P Ze screenów najlepiej prezentował się fort, zobaczę na filmiku po powrocie do domu, ale wątpię żeby coś się zmieniło.

 

Edit:

Ehh myślałem że jakiś normalny filmik z mapek a tu tylko lista w grze :(

 

Co do patcha to ciekawe czemu zmienili ilość medali potrzebnych do zamiany w pająki, ale mniejsza z tym i tak tego nie użyłem ani razu. Quick Boom teraz nie będzie taki fajny, no i zobaczymy co wymyslą w balansowaniu bronii.

17 za "Pająki" w porównaniu do 7(!) za QB. Zmiana była oczywista - NIKT TEGO NIE UŻYWAŁ.

 

10 medali za QB to wciąż zbyt mało. Wystarczy używać combo Bargain lv.3 + Paid Bargain, a nadal będę miał 2-3 (czasem i 4) razy aktywowany ten kickback w 2v2v2. Koszt zostanie zmieniony do 7, a ja po prostu wymienię Team Safe na Bargain'a. -_- Fajnie że skrócili czas. Możemy unikniemy sytuacji gdzie po respawnie mieliśmy jeszcze czas na jeden szybki "QB kill", ale limit powininen być powiększony do 12. Cóż, dobre i to...

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

K/D naliczane są w każdym trybie oprócz grabieży?

 

 

Są naliczane tylko w Starciu drużyn, Starciu trzech drużyn i Każdy na każdego.

Dziś grałem tylko w Cel drużyny i K/D normalnie się nabijało w statystykach. Może coś zmienili. W Hardkorze też chyba się nalicza, jutro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...