Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

LAB? Mówisz i masz:

 

While the Fortune Hunters’ Club is shutting its doors, this doesn’t mean the DLC for Uncharted 3 will stop. For starters, for those of you itching for new play types and experimental modes, The Lab will make its return to Uncharted multiplayer.

 

http://blog.eu.playstation.com/2012/04/05/drakes-deception-map-pack-available-for-uncharted-3-multiplayer/

 

Obrazki z London Streets:

 

7039688667_761494cdec_b.jpg

6893592512_c28a38f29d_b.jpg

7039688319_41d2de04c5_b.jpg

6893592152_05c4f9d8ff_b.jpg

6893592014_e2483562c2_b.jpg

6893591874_56162e663a_b.jpg

Odnośnik do komentarza

Może w końcu będzie można znowu grać w to w miarę normalnie...

 

Też mam taką nadzieję bo ostatnio odpuściłem U3 ze względu na wysyp uzytkowników G-Mal właśnie.

 

Dodatkowo dodam że pierwsze laboratorium jakie będzie dostępne to T-Bolt & Mag 5.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Nsrrh9vHoVA&hd=1

Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka rundek i... niestety to obniżenie stopping power dla G-Mala nic nie dało. Rzekoma poprawa celności w AK też jest nieodczuwalna. W sumie tak myślałem... Jeśli idzie o G-Mala to jedynym rozwiązaniem będzie lekkie zmniejszenie szybkostrzelności (nie damage'a bo wtedy stałby się z kolei zbyt słaby) tak, żeby wystrzelenie dwóch serii (potrzebnych na zabicie) zajmowało troszkę więcej czasu.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Też tak myślę, SP i tak przydaje się w większości do bliskiego kontaktu, mimo, że osłabili 50% SP GMALA to i tak celność + rof tej broni powoduje, że jest ona obecnie najlepsza na rynku ;) + jak ktoś wrzuci moda z acc, albo gra GMALem Eleny to już istnie zabójstwo.

 

DMG tak jak piszesz nie mogą ruszyć, ale jakiś tam ułamek sekundy pomiędzy 1 serią a 2gą zwiększyć co znacznie zbalansowało by gameplay. Żeby nie było muszę więcej pograć, żeby coś więcej napisać o tym patchu :).

Odnośnik do komentarza

dla mnie balans broni moze byc, gdyby bronie miały takie same parametry mijało by sie to z celem.. bardziej irytują mnie strzały na oslep, koles wyskakuje z za rogu puszcza krótka serie kręcąc sie bezsensu wokół wlasnej osi plus piacha i lezysz na glebie, dla mnie totalnie lamerskie. Dobrze ze zredukowali auto-celowanie w powietrzu dla strzelby bo to tez było idiotyczne. Ciekawi mnie kiedy dodadza nowe dziedzictwa i poziomy dla postaci troche jest to spartolone bo po dwoch miesiacach grania zbobywasz maksymalna range (oraz dziedzictwo) a teraz trzeba czekac na odblokowanie nowych.

Odnośnik do komentarza

Jako że wczoraj nie było jeszcze łatki postanowiłem sprawdzić w końcu G-Mala w akcji i kurde ta broń naprawdę daję rade. Nie wiem jak teraz, ale wczoraj była zdecydowanie lepsza niż Falus, praktycznie zerowy rozrzut po serii, idealna na dalszy dystans, pojemny magazynek itd. Chyba zainteresuje się nią trochę bardziej.

Co do dziedzictwa to powinno być dostępne wraz z najnowszym dodatkiem, ale czy będzie to już nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...