Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem mniej sceptyczny niż na początku, ale dopiero trailer z gameplayem jest w stanie mnie do końca uspokoić. Widać już na screenach dwie klasy pojazdów, których wcześniej nie było - hot rody i wózki wyścigowe rodem z Gran Turismo (nie wierzę, że podciągną je pod Race Cary, które są w kompletnie innym klimacie). Trzymam kciuki za godną kontynuację mojej ulubionej wyścigowej serii. Tylko,żeby rivalry na trasie było na poziomie jedynki...

Edytowane przez marchi7
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

lądowanie w normandii

 

997559_20100610_790screen013.jpg

 

To juz jest zart xD

 

w jedynce jeszcze mozna bylo lyknac ten festiwal, w dwojce to juz byla bajka ze ekipa przyzjezdza na wyspe i wszedzie rozwiesza flagi motorstorm, teraz to juz jest przegiecie, lotniskowce wypozyczone do przewiezienia samochodów na festiwal ;]

No chyba ze to jakis miliarder urzadza.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza część mi ogólnie nie podeszła... Druga była świetna(najlepsze wyścigi arcade na current geny), zobaczymy co będzie w trzeciej części.... Bardziej jednak przemawiały za mną jungle wszelkiego rodzaju niż teraz ten "post apokaliptyczny" klimat, ale zobaczymy w praniu:)

 

Jakoś fajniej by było zobaczyć taki poprawiony z każdej strony arctic edge:) (zimowe klimaty też fajne były:))

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

 

Videowywiad z głównym projektantem: http://www.gamespot....ynsky-interview

 

Premiera M:A niestety dopiero w 2011.

 

 

Kurczę szkoda :confused: a już myślałem ze będzie nam dane sprawdzić ten szykujący się wypas w tym roku,trudno :angry2:

 

Mi również nie żal po obejrzeniu obrazków z gry przejścia z ofroadowego klimatu i miejscówek do "miasta" :thumbsup:

Pisałem już o tym ale się powtórzę wygląda to za(pipi)iście pod względem graficznym!! jak i desingiem tras które wyglądają prze kozacko :)

Odnośnik do komentarza

teraz sie zaczalem zastanawiac jak to bedzie z tymi wszystkimi zdarzeniami, typu walące sie budynki albo kula do rozwalania na screenie wyzej

czy to sie bedzie działo teroche przed graczem, jako efekt widowiskowy, czy to sie bedzie działo dosłownie na nas, czyli jak w jakims mario kart trzeba bedzie unikac pułapek (albo jak w mod nation racers są takie wkurzajace zgniataczki na trasie)

szczerze mwoiac wolal bym zeby nie bylo czegos takiego jak w MDR

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Z dostępnych informacji wnioskuję, że do dyspozycji oddane zostanie nam całe miasto a wyścigi będą wytyczane pomiędzy różnymi puntami orientacyjnymi. Nie musi to jednak oznaczać całkowitej wolności - pamiętacie pierwszego Underground'a? Sądzę też, że miasto będzie się rozpadać nieodwracalnie, czyli wieżowiec rozwalony w pierwszym wyścigu, będzie leżał w gruzach w każdym następnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...