Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

czy wy czasem nie mylicie słabej jakosci filmiku ze słabą grafa gry?

 

Otóż to, niektórzy komentują jakość filmu z gameplayem jako jakość gry (oprawy graficznej), powtórze się któryś tam raz ale gra wygląda już rewelacyjnie!

Tak samo uważają wszyscy "growi" dziennikarze którzy już w grę grali, każdy się jara, cieszy i chwali grę, i wiele osób zapomina ze do premiery jeszcze porządny kawał czasu, a szlify, lepsze tekstury i więcej detali itp. zostawiane są na koniec pracy nad grą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Beta się zbliża??

 

Francuski PS3GEN informuje, że już niedługo Sony zapowie betatesty nowych wyścigów. Początkowo mają one być zamknięte dla graczy, ale ponoć przed końcem roku również i my będziemy mogli wypróbować grę. Na potwierdzenie rewelacji, serwis chwali się zrzutem strony przeznaczonej dla testerów.

 

źródło

Odnośnik do komentarza

Beta się zbliża??

 

Francuski PS3GEN informuje, że już niedługo Sony zapowie betatesty nowych wyścigów. Początkowo mają one być zamknięte dla graczy, ale ponoć przed końcem roku również i my będziemy mogli wypróbować grę. Na potwierdzenie rewelacji, serwis chwali się zrzutem strony przeznaczonej dla testerów.

 

źródło

Bardzo dobra wiadomość. Oby zapowiedzieli ją jak najszybciej, bo chciałbym już osobiście sprawdzić co się wyrabia w nowym Motorstormie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja gralem na Eurogamer Expo w 3d i nie podeszlo mi. Trasa wiodla przez miasto i kryte parkingi, bylo klaustrofobicznie, ciasno i kanciasto, fura sportowa i walace sie budynki. Jesli o mnie chodzi to wolalem wode, bloto, piasek i ladne widoki, ale sie zobaczy jak wyjdzie.

Demo Pacific Rift też nikogo nie porwało a pełna wersja zrywa beret do dziś. Właściwie można by napisać że nieciekawe trasy dawane do dem MS-ma to tradycja, jedynka miała nędzne demo, dwójka miała i trzecia część chyba potwierdzi moją tezę hehehe 

 

 

Ja tam czekam z niecierpliwością na wiosnę 2011. Seria MS ma u mnie miejsce na półce...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

na poczatku pomysl rozpierduchy miejskiej mi sie spodobal, ale potem stwierdzilem, ze lepiej pograc w split/second. chociaz z drugiej strony to byla juz pustynia, dzungla, lodowce, nie wiem co jeszcze mozna wymyslec.

 

Przecież S/S to syf przeokrutny. :whistling:

 

a tam, na jednorazowe zaliczenie jest w sam raz! chociaz motorstorma uwielbilem po arctic edge, wiec i apocalypse sie jaram.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ten gameplay z wyścigu motorów po dachach wieżowców (niektóre się walą!) z wjeżdżaniem do biur i gigantycznymi skokami między dachami... MOC :ninja:

 

Na trasie widać bardzo dużo skrótów, rozwidleń, szerokich odcinków.

Odnośnik do komentarza

to prawda, jechanie po zepsutym miescie to jedno, ale napieprzanie po dachach na sporej wysokosci z widokiem na cale miasto i mozliwoscią spieprzenia sie w dół :D to naprawde bedzie za(pipi)iste :D

 

wyobrazacie sobie w mirrors edge - biegniesz po dachu a tu nagle stado samochodów wyjeżdża zza zakrętu :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wywiad + NOWY GAMEPLAY (i inne racery mogą się schować :thumbsup: )

 

http://www.youtube.com/watch?v=16Pjnu_h62k

 

Premiera: początek kwietnia

Fajnie to wygląda, ale wiecie co mi sie najbardziej podba z tego filmiku? Sama końcówka i fragmenty z jedynki. Błoto, pustynia i ta kamera z nad maski. Moc!

Odnośnik do komentarza

Jak już to dzienniki dewelopera :thumbsup:. Ale widać, że trasy będą różnorodne i ciekawe. I co się na nich dzieje. Takie Split/Second do kwadratu, albo i sześcianu. No i o soundtrack też się nie musimy martwić (Klaus Badelt, no, no :whistling:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...