Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyliście, że dużo dobrych gier ma premiery także na początku roku? W tym roku też było podobnie (BF:BC2, HR, BioShock 2, Dantes Inferno- przykłady).

 

Nie zauważyłeś, że jest to temat odnośnie Motorstorm: Apocalypse, a nie dat premier dobrych gier :no: .

 

A co do news'a od spirte, to pewnie nowe informacje się wysypią podczas TGS. Liczę na jakieś konkretne info, bo na razie nic szczegółowo nie omawiali, pokazali dwie trasy i destrukcje otoczenia. A w sumie oficjalnie to mamy tylko jeden trailer. Ja poproszę gameplay z prawdziwego zdarzenia (HD), a nie nagrywany kamerą na pokazach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

taka mała dygresja

 

mineło 5 lat , mamy 3 MS i nadal sporo brakuje do tego

http://www.gametrailers.com/video/sony-press-motorstorm/5841

 

ciekawe kiedy gry osiagnal taki poziom..

 

chwila! aktualnie mamy 2 MS a Apokalipsa jest w środkowej fazie produkcji i prezentuje się przeza(pipi)iście jak na kod alfa, dla mnie jest pewne że to będzie najlepszy arcade racer na PS3, ale uczciwie trzeba przyznać że poziom trailera jest chwilowo :) nie osiągalny.

Odnośnik do komentarza

ja sie boje że wcale nie ebdzie taki cudowny bo bedą musieli go pociąć pod 3D (żeby miał stałe 120fps) , no chyba że zrobią 2 wersje jedna full detal, a druga full FPS

 

No tak jedyne rozwiązanie :D

 

ES popełnia błąd że kaleczy MS3 na rzecz 3D!, jasne fajna sprawa zagrać w trójwymiarze tylko ile graczy od razu po premierze zagra w takim luksusie?? powyżej 4%?? <_<

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Nikt niczego nie kaleczy i już parę razy było to w różnych tematach omawiane. Każda gra w trybie 3d jest okrajana by konsola ją pociągła( np WHD w 3d to 720p,30fps i brak aa, MS PC 3d to obraz w sd itp). Dla posiadaczy zwykłych tv nie ma cięć, po prostu na potrzeby 3d gry będą mieć jak gdyby dwie wersje na płycie - full detale dla 2d i okrojona dla 3d. No chyba że w przyszłości nowe konsole będą miały specjalne procki i rozwiązania by konsole wyświetlały obraz w podwójnej liczbie klatek bez zająknięcia.

 

edit:

 

do tego z relacji z targów wiemy też,że Killzone 3 w 3d chodzi bez AA( w trybie 2d ma mieć MLAA czyli ten mega aa z gow3) i prawdopodobnie też obniżoną rozdzielczość, choć to akurat prealpha więc nie wiadomo co ostatecznie będzie w fullu.

 

GT5 w 3d też podobno jest okrojony z masy efektów i ma gorsze tekstury w tym trybie.

 

Co i tak nie zmienia faktu,że pomimo cięć każda z tych gier w 3d po prostu miażdży wykonaniem z racji tego,że z prędkością karabinu maszynowego są nam serwowane efekty "wychodzące" z tv (oprócz oczywiście głębi),które tak rzadko stosowane są w filmach w Imaxie (taki avatar miał ich raptem kilka)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nie podoba mi sie, ciagle o cos mozna sie wyyebac, nie lubie takiego czegos, wraki, lampy, a idzcie w pisdu :(

 

I o to chodzi! zawsze w MotorStormie tak było :) (ale w mniejszym stopniu) , ja jestem zachwycony, widać po wszystkich tych gameplayach że twórcy nie zamierzają zaniżyć poziomu trudności i znów jak w poprzednich częściach będzie niezła nerwówa w przechodzeniu Festivala, i bardzo dobrze!

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy na tym etapie gra prezentuje się paskudnie :P Dym, ogień, kartonowe budynki, potrącane manekiny - ho, ho - czegoś takiego, po za(pipi)istej marce jaką jest MotorStorm, bym się nie spodziewał... :whistling: Sam koncept od początku mi się nie spodobał - co raz dalej odchodzono od założeń znanych z pierwszej części (moja prognoza na czwartą odsłonę - MotorStorm Future, w kosmosie ofc).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...