Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Ludzie i wskaznik boosta mi sie nie podobaja.

Reszta wyglada zle przez jakosc, ale na ostatnim screenie widac ze bedzie tak jak snulem w innym watku, miasto, zielen, pozniej pewnie i kazdy zywiol.

 

Co do walacych sie budynków, to na bank bedzie zayebiste, nie skonczy sie tylko na wybuchu, i halasie, bedzie tez pewnie jazda przez dym i kurz, czyli mega realistycznie, tak jak na trasach SKY w dwójce.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to może być fake. Z drugiej strony jeżeli do standardowego off-road'u (czyli dżungla, wulkany i może lodowce) dodaliby miasto właśnie w takim "brudnym" wydaniu jak na powyższych screenach to byłoby na prawdę ciekawie. Mam tylko nadzieje że nie zrobią z tego urban racera bo wtedy MS straci swój charakter.

 

MS3 to jest jedna z gier na które się napalam i liczę na premierę jesienią tego roku, Sony nie zawiedź mnie! ^_^

Odnośnik do komentarza

Nareszcie pierwsze konkrety! :rolleyes: , od dawna się zastanawiałem w jakie scenerie przeniesie nas MOTORSTORM 3 i stawiałem właśnie na miasto i możliwości które ono oferuje : zawalanie budynków czy przechodnie.Będzie ciekawie :thumbsup: ,ES mogło by pójść głębiej niż w Pacific Rift w zniszczalność środowisko,w PR występował ale miało to minimalistyczny wpływ na przebiegu wyścigu.(Chyba screen dosadnie daję do zrozumienia ze zniszczalność będzie wyczuwalna :D

 

Screeny nie przypominają starego Motorstorma (oprócz HUDa ciut zmienionego),raczej SS:V które znienawidziłem po demie!! :confused: , na screenach widać śmigłowiec,wybuchy,kurz,płomienie,dym,walące się budynki...

 

Niech po prostu Motorstorm zostanie motorstormem ;) i będzie git w jakim to miejscu by się wyścigi nie rozgrywały.

Przy pierwszych plotkach z marca były powiedzenia ze premiera gry w tym roku... :rolleyes: ,całkiem możliwe jeżeli M3 jest w fazie produkcji od czasu skończenia PR,mógłby być gotowy na gwiazdkę, wtedy dostał bym najlepszy prezent,osobiście Motorstorm to dla mnie seria nr.1 w gatunku wyścigów na PS3 oraz nr.2 na PS2(Arctic Edge)

Odnośnik do komentarza

Pierwsza cześć Motorstorma nie miała nawet startu do pacific rift,zastanów się co piszesz,fakt motorstorm 1 był świetnym racerem przeszedłem go 2krotnie ale pustynny klimat,nie miał zbyt wiele atrakcji co? dla niektórych były monotonne ciągle pustynia,piach,błoto! ja tak nie uważam,ale druga części jest o niebo lepsza jest więcej,ciekawiej,szybciej,ładnej i lepiej :rolleyes:

 

PS.Co tam dla ciebie było takie przekombinowane?? 4żywioły na których były umieszczone trasy?? przecież to strzał w 10!!

Odnośnik do komentarza

Stawiam ze na 100% będą takie akcje :thumbsup:

 

W ostatnim Motorstormie naprawdę to super wypadło, spieprza.nie przed ogromną śnieżną lawą,czy przed zawalającymi się kamieniami i skałami z gór,lub atrakcję typu załamanie się lodowego lub skalnego mostu pod naporem ciężaru pojazdów,wypadło to znakomicie.Zwłaszcza ze Lawinę mogliśmy wywołać dźwiękiem klaksonu,musi takie coś być w M3

Odnośnik do komentarza

powinni zrobic warszawe w trakcie powodzi ;p

 

ale na serio to skryptowane akcje typu walacy sie budynek moga stwarzac pewien problem - jak wiadomo każdą trase przechodzi sie dziesiatki albo nawet setki razy, po ktorym razie walacy sie budynek bedzie tak do bólu oklepany że sie moze odechcieć , wiadomo ze czesto w wyscigach trasy sie nudzą, ale co innego jak sama trasa sie nudzi a co innego jak dzieje sie na niej coś "wyjątkowego" , okazuje sie ze to wcale nei wyjatkowe bo budynek sie zawala 100 razy (pewnie zawsze tak samo)

Odnośnik do komentarza

Ja tam wierzę w chłopaków z evolution studio i na pewno nie pójdą na łatwiznę i znowu będziemy mieli masę frajdy. Choć bardziej wolałbym śnieg i lodowce(bo nie mam PSP więc nie mogłem sprawdzić Artic Edge) to jednak pewnie jak zagram w M3 to szybko zapomnę, że chciałem coś innego :thumbsup: . A w ogóle to do miasta też mogą wrzucić te żywioły, a nawet piasek i błoto z jedynki, w końcu skoro miasto jest po jakiejś zagładzie to czemu nie. W sumie ciekawe jak zmienią otoczkę fabularną, po trochę dziwne byłoby gdyby ludzie po jakimś tam kataklizmie urządzali sobie festiwal :lol: . Jedyne co mnie dziwi to przejeżdżanie przechodniów. Co prawda w PR też czasami przed naszą maską przechodził jakiś człowiek(ale nie dało się go przejechać), tak z tego screen'a wynika jakby to był jeden z głównych celi. A może to po prostu nowy sposób Sony na zareklamowanie marki. W końcu wiadomo, że taka nagonka zwiększa sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...