Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ghetto zrobione pieknie, znowu beda samoloty- jak dla mnie wypasiony plus.

A wiec mozna liczyc na duzy kontrast pomiedzy bieda i bogaczami.... jak to w Pomaranczowym Stanie. Szybkie fury, laski napalone na kolesi w drogich okularach przeciwslonecznych, nowoczesne chaty i z drugiej strony bezdomni, bieda, ghetto murzynow. WOOO (pipi) OOW

Glowny bohater sprawia wrazenie kolesia ktory przeprowadzil sie do miasta majac juz cos ale chce zgarnac wiecej.

Jak to nie bedzie na curentach jak co niektorzy strasza. Ale musi (pipi) byc to ja nie wiem. Zona nie pozwoli mi kupic nowej konsoli, mam sie rozwiesc?? Dziecko w drodze :P

Odnośnik do komentarza

Ghetto zrobione pieknie, znowu beda samoloty- jak dla mnie wypasiony plus.

A wiec mozna liczyc na duzy kontrast pomiedzy bieda i bogaczami.... jak to w Pomaranczowym Stanie. Szybkie fury, laski napalone na kolesi w drogich okularach przeciwslonecznych, nowoczesne chaty i z drugiej strony bezdomni, bieda, ghetto murzynow. WOOO (pipi) OOW

Glowny bohater sprawia wrazenie kolesia ktory przeprowadzil sie do miasta majac juz cos ale chce zgarnac wiecej.

Jak to nie bedzie na curentach jak co niektorzy strasza. Ale musi (pipi) byc to ja nie wiem. Zona nie pozwoli mi kupic nowej konsoli, mam sie rozwiesc?? Dziecko w drodze :P

Gratulacje baj de wej! :)

Odnośnik do komentarza

Super trailer jak na pierwszy raz, całkiem sporo pokazali i bardzo mi się podoba to co zobaczyłem. Słoneczne LA, trochę luksusu, wycieczka w góry, jakieś biedniejsze tereny, fajne miejscówki. Jedyne co mi lekko przeszkadza to czasy współczesne. Wolałbym przeszłość. Rockstarowi zawsze fajnie wychodziły takie wycieczki. Ale nie będę narzekać, zapowiada się przepysznie.

Odnośnik do komentarza
W którejśtam sekundzie na ścianie jest wielkie graffiti LOS SANTOS, więc stawiałbym na właśnie to miasto.

 

Szczerze to już nie mam pojęcia siłka też sugeruje LS. I tak spędzę w tym mieście/miastach resztę życia wygląda obłędnie xD Koniec z ponurym LC

 

ZRESZTĄ RYRA MNIE to chcę usłyszeć tylko hasło, że wyjdzie na PS3 i Xboxa.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie normalny bohater! (ten na balkonie na 90% bo za często się pojawia). Tyle, że jakoś dziwnie się zapowiada fabuła bo wychodzi na to, z jego opowieści, że jest to jakiś w miarę ustatkowany koleś i nic nie wskazuje na to, że ma zaczynać od zera piąć się po gangsterskiej drabinie.

Odnośnik do komentarza

Rockstar has confirmed that Grand Theft Auto V will be set in its fictional world of San Andreas.

 

San Andreas is a fictional U.S Southwestern state which includes three cites based on real U.S cities - Los Santos, (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) and Las Venturas (Las Vegas). Rockstar has a habit of tweaking its cities, and GTA V is set in modern day, so it's possible that area names and the city's layout will change.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...