Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, Rockstar specjalnie prowokuje do plotek wrzucając tu i ówdzie liczby, numery (założe się że na ten numer z tabliczki już ktoś dzwonił w GTA IV) etc byleby nerdy miały o czym gadać

 

 

 

Niektórzy myśleli że GTA V będzie tak wyglądać xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=9Z5O29rLRnw&feature=player_embedded#!

Odnośnik do komentarza

Też bym wolał zagrać w to na PC, nie dlatego, że uważam konsole za jakieś ułomne, mi po prostu przyjemniej się gra na PC;) Problem w tym, że L.A. Noire na PC ma chyba nawet wyższe wymagania niż Battlefield 3, nie wróży to więc zbytnio dobrze ewentualnej konwersji, Rockstar nadal nie nauczył się odpowiednio optymalizować tego silnika...

Odnośnik do komentarza

Tak tak, GTA V brzydkie, a jak zapowiedzą na X360/PS3 only to znowu będzie "KJEDY NA PC?????!!!!!!!11111111oneone" przez parę miesięcy na każdym forum.

 

btw na neogafie siedzi teraz więcej osób niż podczas E3 xD

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że da się to podprowadzić.

 

grandtheftautovtrailery.jpg

 

 

Mam nadzieję, że będzie można obsługiwać te maszyny, W SA fajnie jeździło się wózkiem widłowym.

 

Tak tak, GTA V brzydkie, a jak zapowiedzą na X360/PS3 only to znowu będzie "KJEDY NA PC?????!!!!!!!11111111oneone" przez parę miesięcy na każdym forum.

 

btw na neogafie siedzi teraz więcej osób niż podczas E3 xD

Teraz sytuacja wygląda znacznie ciekawiej bo nie rozchodzi się o to kiedy będzie na PC tylko o to czy w ogóle będzie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Olbrzymi swiat, masa opcji, pelen wypas i przeszkadza wam grafa?? No sorry ale ლ(ಠ益ಠლ)

No własnie, olbrzymi świat, ale jak się zbliżysz to tu uproszczone, tam się nie da... i tak dalej, bo sprzet już ogranicza. Ilość detali z pewnością na tym ucierpi. No i next gen to nie tylko grafika, ale AI, fizyka i wiele tego typu atrakcji. Nie wiem, może to ja, ale po tylu latach czekania, jeszcze bym poczekał z rok i by było cacy, nowa jakość i w ogóle. Nie mów że przy przesiadce z SA na GTA IV sie nie jarałeś.

 

Przyszli kĄputerowcy i teraz będą się wymądrzać jakie to oni standardy teraz majo. Oby ta gra nigdy nie wyszła na PC!

Konsolomaniacy są jacyś dziwni.

 

Tak tak, GTA V brzydkie, a jak zapowiedzą na X360/PS3 only to znowu będzie "KJEDY NA PC?????!!!!!!!11111111oneone" przez parę miesięcy na każdym forum.

Nie kumasz czaczy ;)

Edytowane przez ako
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Słupek dokładnie o tym samym pomyślałem, i nawet napisałem wcześniej, jak zobaczyłem ten samolot :D

 

po raz n-ty oglądam trailer w poszukiwaniu drobnostek. na początku jak laski idą przez molo to po lewej widać jak plandeka z reklamą rusza się na wietrze, plac budowy i tablica Mile High Club oraz w wielu ujęciach widać sterowiec na niebie (ciekawe czy da się zestrzelić).

 

 

e: nie wiem czemu ale scena gdzie te 2 laski i koleś są w górach bardziej mi wygląda jak reklamówka albo program z tv niż element gry.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
No własnie, olbrzymi świat, ale jak się zbliżysz to tu uproszczone, tam się nie da... i tak dalej, bo sprzet już ogranicza. Ilość detali z pewnością na tym ucierpi. No i next gen to nie tylko grafika, ale AI, fizyka i wiele tego typu atrakcji. Nie wiem, może to ja, ale po tylu latach czekania, jeszcze bym poczekał z rok i by było cacy, nowa jakość i w ogóle. Nie mów że przy przesiadce z SA na GTA IV sie nie jarałeś.

 

RDR miało większy teren od Liberty City i jakoś wszystko było zaje.biste, zero problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...