Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Część szósta:

 

-nowe sportowe auto z ponownie znaną nam twarzą

 

gtav45.jpg

gtav46.jpg

 

-raczej zamierzona parodia Niko, z twarzy to na pewno nie on

-ciężarówka z dłuuuugaśną naczepą w tle

-East Los Santos na tablicy

 

gtav47.jpg

gtav48.jpg

 

-pijani bezdomni

 

gtav49.jpg

 

-odrzutowiec przelatujący przez centrum Los Santos

 

gtav50.jpg

 

-motorek

-klub Tequi-La-La (LA = Los Angeles)

-ochroniarz wyrzuca kogoś z klubu, wraca mechanika zarządzania klubami z Ballady?

 

gtav51.jpg

 

-szyb naftowy z panoramą Los Santos w tle

-sztuczka programistyczna ze światełkami symbolizującymi samochody w oddali nadal w użyciu :)

 

gtav52.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoja droga musze przestac byc takim pesymista, bo wczesniej jak gadaliscie o GTA V (przed zapowiedzia trailera) to myslalem ze sa bardzo marne szanse na to ze wyjdzie jeszcze na tej generacji, a tutaj taka niespodzianka :D

 

I to na dodatek w San Andreas, z terenami pozamiejskimi :D

 

Mam nadzieje ze dadza nam duzo atrakcji bo w GTA IV nie bylo duzo rzeczy do roboty - SA dawalo wiecej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Część siódma i ostatnia:

 

-Murzyn ścigany przez policję, kolejny bohater?

-na drugim planie wymieniony wcześniej wieżowiec w trakcie budowy, więc akcja rozgrywa się w centrum

 

gtav53.jpg

gtav54.jpg

gtav55.jpg

gtav56.jpg

 

-koleś ścigany przez policję w jakiś slamsach, czy mi się wydaje czy jego policzki się ruszają zgodnie z rzeczywistością :D?

-ta sama akcja, tyle że widziana z góry

 

gtav57.jpg

gtav58.jpg

gtav59.jpg

 

-pochmurny dzień w Los Santos

-karetka na drugim planie

 

gtav60.jpg

 

-znany nam napis Vinewood o zachodzie słońca

-panorama Los Santos

-kolejny odrzutowiec

 

gtav61.jpg

gtav62.jpg

Odnośnik do komentarza

Ahh powraca ta nostalgia i pamiętne oczekiwanie na każdą kolejną część GTA :) Odkrywanie świata i fala różnych teorii i przypuszczeń na temat gry :) To jest prawdziwa magia GTA! Pamiętam szczątkowe rozkładanie pierwszego trailera GTA4 - coś niesamowitego :) Przy premierze SanAndreas byłem blady ze szczęścia jak zobaczyłem ogrom możliwości. Gra może wyjść nawet na 5 płytach DVD byle ją tylko upchnąć :P Na BluRay'a się pewnie zmieści.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

imo będzie jeden bohater (narrator) reszta to będą "losowe" akcje generowane w grze, by jak najbardziej zachowanie mieszkańców przypominało normalny świat. np bedziemy swiadkami pościgu bo ktoś obrobił sklep etc. bedziemi mieli w pełni tętniące życiem miasto, troche pojade po bandzie ale... wydaje mi sie ze pokazali po prostu miasto, "mieszkańcy" bedą mieli o okreslonych porach będą sie zachowywać w określony sposób (powiedzmy jak w erpegach) powiedzmy ze o danej porze jeden mieszkaniec o 8 ćwiczy o 9 idzie do pracy wsiada do samochodu, jedzie do pracy, 17 wychodzi, idzie na siłke/popływac/na zakupy etc potem do klubu. chodzi mi ze konkretnie kazdy mieszkaniec bedzie miał okreslony scenariusz zachowania. pytanie tylko jak to gra udźwignie ilość mieszkańców w mieście. ale pewnie takie rzeczy to w next genach.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście dopasowane tak, żeby nie robiły z nas jakiegoś bohatera, ale np. jedziemy lowriderem przez getto i na mapie pojawia się znacznik RE. Okazuje się, że to diler, który chce nam sprzedać działkę dobrego towaru. Dajemy mu kasę, a on rzuca coś w stylu "See you later, sucka!", daje nam liścia w twarz i zaczyna uciekać. Oczywiście rzucamy się za nim w pościg i w końcu dopadamy go w ciasnej uliczce. Diler próbuje się tłumaczyć i błagać o litość, a my mamy wybór: puścić go i w zamian odda nam nasze pieniądze, albo zabić go i zgarnąć całe jego "zarobki". Te wybory rzutowałyby na jakiś system reputacji.

Odnośnik do komentarza

Mogą dużo patentów zaczerpnąć z RDR (właśnie te random encountery).

 

Tylko mnie naszła ochota na przejście jeszcze raz Czwórki i dodatków? :D

Ja już od tygodnia jestem w trakcie tego przedsięwzięcia, ale mocno rozważam skołowanie PS2 i ponowne ogranie VC i SA.

Ach pamiętam jak za małego bachora latałem do kumpla bo miał lepszego GeForce'a i razem naku.rwialiśmy :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...