Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw słówko dla tych co pisali, że TO wygląda słabo i tych co mówią, że to next gen - chyba was poje.bało ;) Przecież to jest mniej więcej poziom RDR tyle, że w mieście, jeśli tak to będzie wyglądac podczas gameplayu to moim zdaniem będzie mega. Co do trailera to miazga, czuję się usatysfakcjonowany. Mam jednak wrażenie, że ten siwy typ nie będzie jedynym głównym bohaterem, coś czuję, że każdy następny trailer będzie pokazywał kolejnych bohaterów. Coś tak czuję, napis ''five'' w tytule musi coś oznaczac i wydaje mi się, że siwy typ to pierwszy z tej piątki. Dla mnie to jest niemal pewne, że to jest Tommy Vercetti - brzmi jak on i to co mówi pasowałoby do Tommy'ego ''20 lat póżniej'', to byłby świetny pomysł. Beka z ludzi, którzy zastanawiali sie czy to Los Santos - przecież L.A poznaje się od razu po tym najwyższym budynku o nietypowym kształcie, poza tym w trailerze z 10 razy widac napis ''Los Santos''. Ciekawi mnie czy to będzie cały stan san Andreas, ale coś czuje, że tak.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Żebyś się tylko nie zdziwił z tym majem (chyba, że mówisz o 2013;)) To bardzo podejrzane, że ani słowem nie wspomnieli o dacie premiery...

 

 

 

To na pewno nie Tommy, on umiera w 2008 roku, akcja GTA V ma się ponoć dziać w czasach współczesnych tzn. w 2012.

 

Poza tym Rockstar nigdy, ale to nigdy nie kontynuował czyjejś historii w innej części serii, dla każdego bohatera była jedna gra, potem co najwyżej umieszczano jakieś smaczki z nią związane...

Odnośnik do komentarza
To na pewno nie Tommy, on umiera w 2008 roku, akcja GTA V ma się ponoć dziać w czasach współczesnych tzn. w 2012.

 

Poza tym Rockstar nigdy, ale to nigdy nie kontynuował czyjejś historii w innej części serii, dla każdego bohatera była jedna gra, potem co najwyżej umieszczano jakieś smaczki z nią związane...

 

A Catarina i Claude w San Andreas? Może to Claude kilkanaście lat później?

 

Co do maja, musi być!

Odnośnik do komentarza

Rower rowerami ale jak oglądam trailer, screeny i widzę ten "obrazek":

 

mountain610.jpg

 

To...

Przecież wjechanie wózkiem golfowym lub właśnie rzeczonym rowerem haha na ów góry. A później beztroski "zjazd w dół" i podziwianie Euphorii w akcji.

To będzie (pipi)a epickie ;p

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Rower rowerami ale jak oglądam trailer, screeny i widzę ten "obrazek":

 

mountain610.jpg

 

To...

Przecież wjechanie wózkiem golfowym lub właśnie rzeczonym rowerem haha na ów góry. A później beztroski "zjazd w dół" i podziwianie Euphorii w akcji.

To będzie (pipi)a epickie ;p

 

 

obawiam się że niestety, ale tam nie będzie się dało wjechać, te góry pewnie będą za jakąś fosą z aligatorami graczożercami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To będą inne góry.

Poza tym już mam w zanadrzu tysiąc innych pomysłów ;] Pamiętam jak przed RDR spisywałem w zeszycie co będę robił, próbował.

 

Kit z wózkiem golfowym, rowerem ale zabranie na pakę skutera wodnego. Wjechanie na szczyt jakiejś góry i zjazd SKUTEREM HA! To będzie jeszcze bardziej epickie ;p

Że już nie wspomnę o powrocie odrzutowców i samolotów. Chyba każdy domyśla się z jakimi zadymami to się wiąże :woot:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

obawiam się że niestety, ale tam nie będzie się dało wjechać, te góry pewnie będą za jakąś fosą z aligatorami graczożercami.

ja też watpie czy bedzie sie dało łazic po całych górach czy tylko po małym wycinku

ale akurat fosa to nie problem, przeciez beda samoloty i helikoptery, i mozliwosc skakania na spadochronie , wiec powinno sie dac wejsc wszedzie

Odnośnik do komentarza

Heh żeby im do głowy nie przyszło zrobić tych gór jak w RDR że nie będzie można na nie wlecieć/wejść/wjechać.

 

 

 

Zaskarżę R* niech mi płaca odszkodowanie za zniszczenie przyjemności z grania w inne gry. Już i Skyrim i Dark Souls mnie nie grzeje :confused:

Fuck potęga GTA

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

ja też watpie czy bedzie sie dało łazic po całych górach czy tylko po małym wycinku

ale akurat fosa to nie problem, przeciez beda samoloty i helikoptery, i mozliwosc skakania na spadochronie , wiec powinno sie dac wejsc wszedzie

 

fosa miała być pewnego rodzaju symbolem niewidzialnej ściany. Ostatnio grałem w GTAIII i tam woda świetnie się sprawdzała jako blokada przed graczami "globtroterami". :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...