Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakby był tańszy to i tak by się nie opłacało kupić. Bo koszty transportu ze sklepu R* do Polski zabijają - około 50-60$. Chociaż można pogadać mailowo na infolinii i trochę spuszczają z przesyłki ;p

 

Na szczęście w przyszłym roku otwierają sklep w Europie ;] I w końcu będzie się opłacało zamawiać <zaciera ręce>

Odnośnik do komentarza

Ten latynos z trailera to Miguel Gonzalez (25 lat - młody agent FBI, z pochodzenia Meksykanin, współpracuje ze zbyt wieloma bossami przestępczego światka, z czym ma problemy. Posiada wyraźnie ukształtowaną osobowość), on jest głównym bohaterem (lub jednym z kilku). Tutaj Rockstars pozostawia sobie wielkie pole do manewru w sprawie misji i wyborów moralnych. Jednego dnia likwidujemy fabrykę amfetaminy jako policjant, drugiego sprzedajemy ją z budki z lodami. Jednego dnie pracujemy z naszym partnerem w FBI, drugiego musimy udowodnić swoją lojalność mafii i posyłamy kumpla do piachu... To taka daleko idąca nadinterpretacja.

Odnośnik do komentarza

Przeanalizowałem sobie jeszcze raz trailer z GTA V pododawałem odejmowałem i wyszło mi że gra wyjdzie 14 grudnia jak to obliczyłem?

od 2 listopada data trailera do słynnej już daty 24.5 2012 jest 204 dni

od daty 24.5 do daty końca świata 21.12 2012 do której będzie na pewno nawiązanie w GTA jest 211 dni

Różnica wychodzi 7 dni i 21.12 2012 - 7 dni wychodzi 14 Grudzień (jest to piątek) :whistling:

 

Oczywiście są to tylko moje obliczania NIE mające jak na razie ŻADNEGO potwierdzenia w rzeczywistości

To czysta dywagacja z mojej strony choć bardzo bym chciał aby wyszło na święta 2012

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ale wklejam:

 

http://stickskills.c...details-leaked/

 

Trochę lipnie brzmi podpunkt o górach o ile to prawdziwe info chociaż w 10%.

 

Przy okazji Take2 na swojej wczorajszej konfie czy tam z przedwczoraj nie podali nawet przybliżonej daty premiery (rok). Tylko wspomnieli, że trailer GTAV obejrzało już ponad 6 milionów ludzi na yt. A dla porównania dodam, że pierwszy trailer GTAIV do dzisiaj obejrzało ponad milion - niezła różnica.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Super, tylko patrząc z technicznych spraw i rozwiązań jakie przedstawia ta plotka, choćby odnośnie zamknięcia gracza w terenie poza który nie może wyjść, to wciąż rozwiązania jakby nie patrzeć podpadające pod GTA ze znaczkiem "IV". Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Pewnie diabeł tkwi w szczegółach i wykonanie będzie w pełni zasługiwać na kolejny rzymski numerek.

Oby,

Odnośnik do komentarza

Może V w tytule właśnie oznacza największe zmiany w story? Np. ten podpunkt:

 

Seasons change in-game, with the main story taking place over the course of more than a year.

 

Fakt, nie żadna rewolucja ale na GTA to duża zmiana. W każdym bądź razie jest i podpunkt o customizacji broni ;p

 

Tak czy siak te plotki odnośnie bohatera, historii brzmią sensownie z drugiej strony idealnie pasują do trailera. Btw haha to jest dobre:

 

The hidden packages will be 100 crazy Sasquatches that will be placed around San Andreas. They will be recognizable by their faint red glow and constant cooing.

 

Pisałem, że na wozie policyjnym jest/powrócił Sasquatch ;p chociaż jak wiemy w RDR

wybiliśmy je :P

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

najbardziej mnie zaciekawiła zmiana pór roku, ciekawe czy sie potwierdzi bo akurat z tym jest sporo roboty, w koncu zamiast jednego ogromnego terenu bedą musieli zrobic go w 2-3 wersjach - zielony, jesienny (pomaranczowe drzewa, liscie na ulicach), i zimowy cały w śniegu, gdyby to byla prawda to bylo by za(pipi)iscie :D ale troche sie obawiam że akurat to moze byc sciema

Odnośnik do komentarza

Osobiście wolę by teren nie był od razu cały dostępny. ;) Fajnie po jakimś czasie znów wbić się w nieznane rejony, tak jak przy pierwszym odpaleniu.

 

Ta plotka Los Santos o 50% większym od Liberty City z GTAIV już wydaje się bardziej realna. Ostatnia, mówiąca o mieście 4 razy większym plus tereny zielone, to raczej jak na razie bariera nie do przeskoczenia. Wóczas nie robiliby jednego tak GIGANTYCZNEGO miasta, tylko wrzucili np. dwa.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co liczycie względem zimy w Los Santos. Przecież w prawdziwym L.A. nie pada śnieg. IMO wystarczy zabielić trochę tereny górskie, dodać częstsze występowanie opadów deszczu, zabarwić lekko florę i może dodać wpadanie w poślizgi na drodze. O pajacach w czerwonych czapkach nie piszę.

Właśnie zdałem sobie sprawę, że będę ich szukać i zabijać. Aż wyrżnę wszystkich. Jak żydów, cyganów, ruskich i murzynów w GTA IV.

Edytowane przez Texz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...