Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bym zagrał w wersje HD,tylko ciekawe czy R* miałby na to czas, bo trzeba by było zapewne zrobić silnik od nowa ,żeby wyglądało to jak na standardy HD przystało.W każdym razie podziw za kawał świetnej roboty z modami dla autorów,Rockstar mógłby gości zatrudnić ,żeby zrobili wersje HD,bo jak mniemam są teraz zajęci Maxem i piątką.

Odnośnik do komentarza

Rockstar North szuka testerów :woot:

 

http://www.scotsman.com/scotland-on-sunday/scotland/rockstar_north_offer_dream_job_for_grand_theft_auto_fans_1_2043348

 

Ktoś chętny do testowania GTAV? ;] A tak serio to może oznaczać, że GTAV jest na ukończeniu/w ostatnich fazach. Premiera jeszcze w tym roku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

no  w maju, to ty nie wiesziez na chodniku  , przed domem była data premiery :P :P

 

 

heh zaje.biscie by bylo, już widzę siebie jak wracam obładowany browarem z GTA v w plecaku hehehe :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Ktoś chętny do testowania GTAV? ;] A tak serio to może oznaczać, że GTAV jest na ukończeniu/w ostatnich fazach. Premiera jeszcze w tym roku :rolleyes:

 

ale testy sie robi nie tylko na końcu ale też we względnie wczesnych fazach, co chwile trzeba testować różne elemnty , wiec to nie musi oznaczać bliskiej premiery

 

jedyne co może w miare realnie świadczyć o premierze to generacje konsol, po grafice na trailerze wszyscy zakładamy że gra wyjdzie na ps3/360 , a skoro coraz głosniejsze plotki mowią że next geny pojawia sie w połowie lub na koncu 2013 roku to jest prawie pewne ze będa chcieli wypuscic gre co najmniej pol roku przed next genami żeby nie ryzykowac zmniejszenia sprzedaży. wiec premiery mozna sie spodziewac pod koniec 2012 roku , w najgorszym razie na wiosne 2013

Odnośnik do komentarza

Kurcze, nadziwić się nie mogę że next-gen'y są już tak blisko :) A może R* chce nabić kasy na własnie nowych konsolach. To byłby dopiero start dla konsol, taki tytuł jak gta V na starcie poszedłby z niejedną konsolą. Ale zejdźmy na ziemię i pomyślmy.. Czy R* pakowałoby się z najnowszą częścią jeszcze na stare konsole ? Nie wiem co Ci chłopacy z Rockstar brali ale w budowaniu napięcia są niesamowici :D Nie potrzebują nic mówić. Wystarczył jeden trailer żeby miliony ludzi marzyło tylko o jednym - następny trailer GTA V i chociaż garść oficjalnych informacji nt. powyższego :)

Edytowane przez wisza
Odnośnik do komentarza
ale testy sie robi nie tylko na końcu ale też we względnie wczesnych fazach, co chwile trzeba testować różne elemnty , wiec to nie musi oznaczać bliskiej premiery

 

jedyne co może w miare realnie świadczyć o premierze to generacje konsol, po grafice na trailerze wszyscy zakładamy że gra wyjdzie na ps3/360 , a skoro coraz głosniejsze plotki mowią że next geny pojawia sie w połowie lub na koncu 2013 roku to jest prawie pewne ze będa chcieli wypuscic gre co najmniej pol roku przed next genami żeby nie ryzykowac zmniejszenia sprzedaży. wiec premiery mozna sie spodziewac pod koniec 2012 roku , w najgorszym razie na wiosne 2013

 

Dlatego napisałem "może oznaczać" że jest na ukończeniu.

 

Chociaż jeżeli o mnie chodzi bardziej myślę (obstawiam) czysto teoretycznie. Że bardziej Piątka jest w ostatnich fazach, bliżej ku końcowi niż dopiero, że ją robią.

4 lata minęły od Czwórki i 3 od ostatniego dodatku. Plotki te jeszcze "chwile" przed zapowiedzią też to potwierdzały.

 

Zresztą myślę, że data premiery MP3 w marcu (czyli prawie na początku roku) to też nie przypadek. A zrobienie miejsca na jesień dla GTAV heh <oby>

Odnośnik do komentarza

E tam, ja myślę, że Rockstar utrzyma swoją tendencję i wypuści GTA - tak jak każdą poprzednią część - w październiku. Kampania pewnie ruszy powoli od kwietnia (obstawiam wtedy publikację jakiegoś konkretniejszego trailera), żeby nie odciągać naszej uwagi od premiery Maxa Payne'a. Oczywiście, to tylko moje przypuszczenia, ale wydaje mi się, że w miarę realne. Dla przypomnienia:

 

GTA III - 22 października 2001

GTA Vice City - 27 października 2002

GTA San Andreas - 26 października 2004

GTA Liberty City Stories - 28 października 2005

GTA Vice City Stories - 31 października 2006

GTA IV - 16 października 2007 (przełożono na 29 kwietnia 2008)

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...