Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

"Few Months"......... idzie się pochlastać własnym ch,ujem :confused:

 

Z drugiej strony dobrze, że chociaż wydali te Asked & Answered i napisali o GTAV. Tak jak MaZZeo pisze najlepiej do tego co najmniej czerwca wyłączyć "oczekiwanie na newsy GTAV" (taaaaaaaaaa). A może zaskoczą i wyplują "coś" szybciej... (pipi)a noo. Nadejdzie w końcu kiedyś ten "boski" dzień który rozpocznie marketing Piątki <wzdycha>

 

Btw nie wiem czy czytaliście całe A&A ale przy okazji Rockstar wygadał się, że pracuje nad nowymi projektami.

 

“Hey R* is there gonna be something more about L.A. Noire?” - Dezpoztomuz

 

"While there won’t be any more DLC or additional content for the current release of L.A. Noire (we’re all too busy working on Max Payne 3, GTAV and other games to come),..."

 

No i zaje.biście.

 

Edit: Przypomniało mi się jak przed zapowiedzią GTAV też wypuścili A&A. W którym zaprzeczyli o nowym GTA a po kilku dniach dali zapowiedź trailera V. Może teraz to też taka zmyłka... heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hehe nie no serio, pamiętam jak jeszcze wrzucaliśmy do tematu te A&A (wszystko jest w temacie), że nie mają żadnych planów etc. na nowe GTA. A dosłownie za kilka dni pojawiła się zapowiedź V - tak mi się właśnie przypomniało ;] Wczoraj nowe A&A - jutro info o GTAV xD <joke>

 

Nowe video Maxa zostało już oficjalnie potwierdzone przez Rockstar, że pokaże się w tym miesiącu - w lutym. Tylko nie wiadomo czy trailer czy nowy gameplay series - wcale bym się nie zdziwił jakby to właśnie jutro dali zapowiedź nowego filmiku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale Max,to nie GTA :( Zawsze lubiłem obie produkcje i bardzo na nie czekam,jednak GTA i tak pozostanie dla mnie lepszą grą .Są to też inne gatunki gier więc nie ma co porównywać,ale i tak bardziej chciałbym zagrać w V .Jednak Rockstar-sów czeka jeszcze na pewno wiele pracy zarówno jak i przy jednym projekcie ,jak i drugim.A nowego Maxa potraktuje ,jak rozgrzewkę przed GTA V :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przed premierą czwórki zagrywałem w Uncharted 1 z myślą, że seria GTA kiedyś doczeka się równie świetnego systemu walki i ... doczekałem się czegoś podobnego tyle że w bardziej realistycznej odsłonie. Miał co prawda swoje plusy i minusy ale był wieki przed tym co mieliśmy w San Andreas. Do dziś mi się podoba choć wychylanie się powinno być troszkę szybsze. W RDR już jest fpytkę :)

Na Maxia czekam z jęzorem do ziemi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...