Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

panowie, ja was rozumiem, to że się napalacie na grę itd. sam czekam na V jak na mesjasza ale szczerze to lepiej sobie odpuścić szukanie tropów, argumentów i wręcz wmawianie sobie że premiera w tym roku jest reala. ten rok to rok MP3. premiera na dniach, plan wydawniczy dodatków ustalony i bardzo bogaty. to jest czas Maxa, na którego czekaliśmy i tak za długo. czas V nadejdzie w odpowiednim momencie.

 

jeżeli jakimś cudem V jednak wyjdzie w tym roku to odszczekam te słowa. tymczasem serio, wyluzujcie. lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż później siedzieć ze smutną buźką przy wigilijnym stole bo znowu cody, nfsy i inne tasiemce są a GTA brak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

GTAIV to gra z 2008, jak to mówię to jeszcze gra ze "starego rzutu". Czytaj nie casualowa, bez uproszczeń "ze starą mechaniką' itd. porównajcie sobie gry z 2008 roku a te już z 2009.

 

Porównajcie sobie Uncharted a Uncharted 2 pod względem uproszczeń, porownajcie GTAIV a RDR pod względem uproszczeń.

 

Sam jestem ciekaw czy GTAV będzie chociaż trochę w starym HC stylu czy już bardziej "friendly".

 

piszę tutaj bo dotyczy piątki

 

No mam nadzieję, że zostawią pasek energii bez samoistnej regeneracji zdrowia, nie wybaczyłbym R* gdyby było tak jak w RDR. W ogóle bym chciał, żeby było tak jak w gta z poprzedniej generacji - brak autosave'a

Odnośnik do komentarza

Ja chcę jednak normalne checkpointy, ale tez wolałbym pasek zdrowia. Nie mam zamiaru w razie zgonu jechać przez miasto do punktu docelowego i znowu zaczynać strzelanie. Jeszcze w części zadań dało się podjechać taxi, ale np z bankiem trzeba było zbierać znowu ekipę do samochodu i jechać niemały kawałek.

Odnośnik do komentarza

1 trailer GTA IV - 29 marca 2007

2 trailer - 28 czerwca 2007

3 trailer - 6 grudnia 2007

4 trailer - 27 marca 2008

 

Teoretycznie Rockstar publikując pierwszy trailer GTA IV w planach miało premierę na październik 2007, czyli wówczas kampania marketingowa ruszyła na pół roku przed rynkowym debiutem. Zakładając, że kampania GTA V ruszy zaraz po premierze Max Payne 3, jest jakaś szansa, że GTA V trafi na półki sklepowe w grudniu. W czerwcu spodziewałbym się 2 trailera i potem jeszcze dwa + newsy na stronie Rockstar. Jedno ale - przy GTA IV Rockstar na barkach nie miało drugiego tak wielkiego projektu jak Max Payne 3. Owszem, w tym samym roku wyszło Midnight Club Los Angeles, ale to nie była jakaś wielka gra. Trudno mi też powiedzieć ilu ludzi z Rockstar North dłubie przy Max Payne 3 a ilu z innych działów firmy. Wniosek - szansa na obecny rok jest, ale wisi na włosku.

W listopadzie 2007 mieli już ukończoną wersje na x360. przez następne miesiące pracowali nad wersją na PS3. Moim zdaniem GTA V na 90% wyjdzie w tym roku. Jest kilka powodów wskazujących na to:

1. W prognozach Take Two są ogromne wpływy w tym roku

2. Przesunięcie premiery Bioshocka na 2013

3. 2012 jest ostatnim rokiem w którym sprzedaż GTA V może dorównać San Andreas. W następnym roku będzie konsole obecnej generacji będą bardzo odstawały i sprzedaż gier znacząco spadnie.

Odnośnik do komentarza

Z Max Payne'a wyciągnięto plik vehicles.ide z GTA V; dowiadujemy sie z tego, że nastepujące pojazdy pojawią się w grze:

 

 

 

Samochody

apc

bobsleigh

benson

biff

bobcat

boxville

buccaneer

burrito

brzbus

casco

cadge

car_brzhatchplc

car_brzsedanplc

car_brzhatchjnk

car_brzsedanjnk

carga

cavalcade

cognoscenti

cs2000

chavos

dukes

dune

feroci

forklift

futo

furzen

fxt

gant

hauler

minivan

infernus

patriot

phantom

prairie

police

rancher

rhino

schafter

seinove

skimobile

taxi

vanpony

willard

winky

trash

railmu

flatty

snowplough

 

Motory/Rowery(?)

enduro

jz125

z75

faggio2

spike

 

Helikoptery

autogiro

bchopper

annihilator

bentham

maverick

hind

napalm

scamp

heli_vcpf

heli_tfe

 

Samoloty

cuban800

 

Łodzie

squalo

bassboy

chika

fisher

fishboat_a

fishboat_b

fishboat_c

fishboat_d,

marquis

reefer

tropic

gunboat

sabs_boat

small_gb2

dinghy

p_mi_botfsh

whaler

woody

woody2

sporto

tinny

tug

contbo

smug

edsboat

 

Pociagi

cablecar

chairlift

subway_lo

subway_hi

train_carg

trainf_carg

trainr_carg

train_int

lighty

 

 

Edytowane przez Colin84
takie kolosy warto dawać w spoiler, zwykła estetyka i wygoda w przeglądaniu
Odnośnik do komentarza

No tak ,ale Los Santos ,to odpowiednik LA ,czyli stan to california ,a tam nie ma śniegu. Zatem dla mnie , to fake.

 

Aczkolwiek ,może R* zapoda nam również jakiś stan sąsiadujący ze śniegowymi terenami, ewentualnie w tych górach, które widać na trailerze będzie śnieg.

 

Anyway, też się jaram ;)

Odnośnik do komentarza

I właśnie o to chodzi, niech do V wrzucą jak najwięcej zabawek, pojazdów, broni, mini gier, sklepów, ciuchów, rowerów, samolotów, fantów, terenów, smaczków, znajdźiek, golębi, zwierząt (psich kup?), easter eggów, gang warsów i co tylko wymyślą i będzie dawało fun tak jak w SA xD

 

Wyścigi uliczne plugami na Groove Street, czemu nie? :D

 

PS. Cały czas pisałem, że dadzą napisy polskie do Maxa - Pachterrrrrrrrrrr :P Mam nadzieję, że teraz wykraczę premierę GTAV na ten rok :P

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Here is the complete list without all the vehicle data, As of now, there are: 48 Cars 5 Bikes 10 Heli's 1 Plane 25 Boats 9 Train models

Jeśli to nie fake to na pewno niekompletna. ~50 samochodów ok, prawdopodobna liczba. Bikes zgaduje że o motory i rowery chodzi, bo samych rowerów tyle? Wolę więcej samochodów. 10 heli? Tak na pewno i do tego jeden samolot, chociaż na trailerze 3 są i tyle przynajmniej będzie, jestem pewien. Co do pociągów to nie wiem, pewnie różne modele wagonów czy coś. Ale też ich sporo. Ale ważne aby dali jak najwięcej różnych rzeczy. Hmm śniegu trochę, więc nie bardzo widzę te skutery, ale jestem za.

No ale mam nadzieję że dadzą oficjalnie jakieś info, żeby nie było że ta lista się liczy...bo akurat to nie jest tak bardzo istotne. Stawiam jednak, że ta tajemnicza data nic nie znaczy i dopiero po premierze MP3 na PC zaczną mówić.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...