Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłeś to bo tak naprawdę ograniczenia są tylko w twojej głowie. Kiedyś wszystko wydawało się, że jest lepsze/ładniejsze. Pamiętam jak rozpływałem się nad tamtą grą i nie chcę sobie psuć tych wspomnień przechodząc tą grę raz jeszcze.
Chociaż takie GTA 3 przechodzę na iPadzie i bardzo mi się podoba to co widzę. Ale przez pryzmat sentymentu do gry, dzięki której kupiłem PlayStation 2®.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Zauważyłeś to bo tak naprawdę ograniczenia są tylko w twojej głowie. Kiedyś wszystko wydawało się, że jest lepsze/ładniejsze. Pamiętam jak rozpływałem się nad tamtą grą i nie chcę sobie psuć tych wspomnień przechodząc tą grę raz jeszcze. Chociaż takie GTA 3 przechodzę na iPadzie i bardzo mi się podoba to co widzę. Ale przez pryzmat sentymentu do gry, dzięki której kupiłem PlayStation 2®.



ale przecież ja nie napisałem, że psuje mi to przyjemność z odświeżenia sobie gry do której mam wielki sentyment, stwierdziłem tylko suchy fakt.
Odnośnik do komentarza

Moze i graficznie GTA San Andreas nie robi takiego wrazenia jak kiedys, ale klimatu nie mozna jej odmowic bo ten nawet z czasem na pewno sie nie zmienil. Do tego w GTA San Andreas bylo wiele zroznicowanych, czesto zwariowanych i ciekawych misji, ktore nie pozwalaly sie nudzic - w przeciwienistwie do monotonnych w GTA IV.

Wlasnie odpowiedniego klimatu oraz ciekawych i zroznicowynch misji oczekuje od GTA V.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam taką teorię, co jeśli GTA 5 miało wyjść w tym roku, ale MS dogadał się z Rockstar żeby wyszło na koniec 2013 na nowego Xboxa? Oczywiście nie mówię że olaliby wtedy stare platformy, bo to też byłaby głupota kompletna z ich strony. Moim zdaniem następca Xboxa miał wyjść w tym roku, co lekko potwierdzają dwie next genowe gry na E3, no bo kto uwierzy że w tych czasach zrobili je specjalnie pod PC? Tym bardziej, że są to typowe konsolowe gry.

 

Fajnie by było co nie. :(

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

To kwestia tego durnego filtru w wersji na X360. Naprawdę nie rozumiem po co go wrzucili do gry. Nie pamiętam czy można go wyłączyć.



przecież w balladzie geja nie ma filtrów, poprawiono kontrast lub/i kolorystykę i sama gra chodzi nieco płynniej. Mnie się to rzuciło w oczy od razu przy pierwszym odpaleniu tego dodatku.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...