Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wraz ze zwiększeniem mapy, tak jak w przypadku SA, zwiększeniu ulegnie także ilość rodzai znajdziek. Przykładowo (chciałbym) miasto ograniczamy do typowych np. paczki z koksem a tereny pozamiejskie obejmowałby polowanie na jakieś unikalne gatunki zwierząt (Sasquatch anyone ? ;) ). Może jakaś wariacja snapshotów czyt. fotografowanie najciekawszych obiektów ? Możliwości jest naprawdę wiele. I Tak jak powyżej przytuliłbym jakieś nagrody za odnajdywanie kolejnych przedmiotów. Nietuzinkowe ubrania? Niemożliwe do kupienia bronie ? Kozacko odj.ebane fury, których nie można spotkać na ulicy ? No (pipi)a dawać !

Ta część będzie prawdziwym kombajnem takim jakim było niegdyś San Andreas. Jestem tego pewien tak samo jak tego, że dziś wtorek. R* nie zawiedzie i wrzuci tyle contentu, że tu się wszyscy pos.ramy :D ("Narzekaliście, że w czwórce nie ma co robić ? tak ? no to macie teraz tyle do roboty, że się z tego nie wykopiecie przez miesiące... " - hasło przewodnie temu tworzącego GTA) Poza tym nie bez powodu jest V. A najlepsze jest to, że powoli rusza się w temacie. Nowe informacje już czekają za rogiem żeby rozsadzić nam czachy i skutecznie uniemożliwić spanie po nocach.

Edytowane przez butch.stein
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Z tym hasłem które każdy powtarza (Butch nie pije do Ciebie ofc) "w GTA4 nie ma co robić" to dla mnie totalny mit. Powtarzany przez hejterów chyba niejako z automatu.
Grając w Sleeping Dogs widzę to doskonale; ludzie "piszą w SD jest mnóstwo rzeczy do roboty, nie to co w GTA4".

No to ok gram, podliczam, sumuję i porównuję do GTA4. I jak byk wychodzi, że taki SD nie oferuje praktycznie nic więcej co by nie oferowała Czwórka (wyścigi, znajdźki, zadania poboczne, mini-gry). Ba, z pełną odpowiedzialnością napiszę, że takie GTA4 oferuje nawet więcej. Dokładając do tego fakt, że takie zadania poboczne typu "random encounters" w GTA4 stoją na o wiele wyższym i bardziej złożonym poziomie niż np. wyrzucenie ciężarówki z kurczakami do wody... w SD. A, no i misji jest 2, 3 razy więcej w GTA4.

Za to w pełni się zgadzam, że GTA4 wymięka przy SA czy RDR. Tyle, że przy SA to chyba każdy sandbox wymięka (sandbox nie rpg typu Skyrim).




Anyłej, podbijam Butcha z dwiema rzeczami które napisał.
Też wydaje mi się, że w GTAV będzie od zajebania do roboty, porównywalnie tyle co w SA. Choćby powrót większości środków lokomocji może to sugerować.

I druga kwestia, też obstawiam, że nowe informacje dosłownie lada chwila (maks październik, btw ja pierdyle prawie rok minie od trailera heh) zaczną wypełzać.
Dosłownie czuję już niebiański zapaszek trailerów, screenów, newsów GTAV <zaciąga się>
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie, "GTA IV jest nudne" to hasełko powtarzane przez hejterów na okrągło a, że nie ma przełożenia na rzeczywistość to już inna sprawa. Jasne okrojone z ficzerów znanych z SA - ok, ale nie nudne. Boże miej takich ludzi w opiece...

Minęły cztery lata od premiery IV (niektórzy chyba o tym zapominają) a ona nie ma nawet godnego konkurenta nie od R* :D to mówi samo za siebie z jak wielkim fenomenem mamy do czynienia. RDR i czwóreczka to poziom, który może przeskoczyć tylko V. Klasa sama dla siebie. O hype nieporównywalnym z niczym innym nawet nie wspominam.

A farbowane lisy (czyt. SD czy SR) niech biją się między sobą o tytuł najlepszej podróbki. Za stawianie ich na równi z wyżej wymienionymi powinno grozić godzinne kręcenie wora przez Mariusza Jakusa (jak w Samowolce).

 

Wracając do tematu. Zapewne funkcje związane z internetem, telefonem będą jeszcze bardziej rozbudowane. Może i jakieś tablety też się pojawią. Byłoby miło.

I kochane R*. Bardzo, bardzo proszę o pobyt w pierdlu. Ciężkie gnojenie od samego początku, bo ktoś "z góry" uwziął się na naszego bohatera i za wszelką cenę chce go zniszczyć (wszystko w białych rękawiczkach. Więzień nie wytrzymał głębokiej depresji i popełnił samobójstwo albo dźgnięty nożem na spacerniaku przez wielokrotnego zabójcę zmarł w drodze do szpitala). Walki z wielkimi wytatuowanymi fanami miłości analnej. Ustawiane przez jakiegoś psycho naczelnika, który trzepie ciężki hajs z nielegalnych zakładów (coś jak w Skazańcu). Planowanie, wprowadzanie zamiarów w życie, walcząc przy tym każdego dnia o przetrwanie, ucieczka i ostateczna zemsta na tych, którzy mięli postarać się o to żebyśmy żywi z tego więzienia nie wyszli...

Fuck... chyba posikałbym się ze szczęścia... <3

 

Edit. Literówki

Edytowane przez butch.stein
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie cały czas bardzo ciekawi wielkość terenu w porównaniu do GTA IV. 3 razy większy? 4? Będzie odrzutowiec, więc to już rzuca nam jakieś światło na tę kwestię - teren musi być wielgachny. Samym Maverickiem Liberty City można było dość szybko przelecieć wzdłuż, więc jakby to było Hydrą? Gdzieś nią będziemy musieli polatać, tak więc całe Los Santos + tereny zielone muszą coś zaoferować.

 

Nie wyobrażam sobie, ile czasu będzie trzeba poświęcić, by poznać tę mapę dogłębnie. To największy projekt w historii Rockstar,.

 

"Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.". Kocham czytać to zdanie na stronie Rockstar. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Chociaż absolutnym mistrzem jeżeli chodzi o znajdźki jest dla mnie RDR. Mapa skarbów, skarby - jak dla mnie najlepsza forma znajdźków jakie zbierałem w grach. Wiadomo w GTA mapa skarbów nie przejdzie ale chciałbym coś podobnego. Nie wiem, może jakieś notatki rozsiane po świecie gdzie się znajdują dane znajdźki czy coś takiego.

 

Tylko że to w RDR skarby były wzorowane na zdjęciach fur które mieliśmy odszukać w IV, zdjęcie które dostawaliśmy na telefon z jakimś charakterystycznym punktem odniesienia przerobili na mapkę z takowym. Patent ten sam tylko inna sceneria, ale wciąż za(pipi)isty no i chyba w RDR wyszedł ciekawiej.

Odnośnik do komentarza

wyglada bardzo fajnie, az dziwne bo skaly maja az za dobre textury ;p za to spaodchron jakis uproszczony
ale i tak super że jest, skoki na spadochronie to jedna z moich ulubionych zabaw

i chyba R podszkoliło sie w robieniu dizkiego terenu robiąc RDR bo te górki wyglada super

fajnie zeby dali jakies "wiejskie ubrania" możliwe do kupienia, zeby klimatycznie polatac po lesie, a nie w garniaku ;)

ciekawe czy dadzą strój marstona jako bonus

Odnośnik do komentarza

Cholera, może i nawet ja przekonam się do GTA ;) ...Gra zapowiada się na straaaaasznie rozbudowaną. Czuję, że łapie mnie podjarka, a nigdy nie byłem fanem gta (ostatnie gta, które przykuło mnie na dłużej niż parę godzin to VC).

 

I na stronie R* znowu pojawiły się trzy nowe miejsca na kolejne screeny (czyżby ruszyła maszyna marketingowa gtav?). Może faktycznie doczekamy się premiery w tym roku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...