Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam to

 

"takes place in a re-imagined, present-day Southern California in the largest and most thriving game-world we have ever created set in the sprawling city of Los Santos and for miles beyond – from the tops of the mountains to the depths of the ocean."

 

to mrowi mnie w jajach jak przed pierwszym razem :)

 

Tops of the mountains... (pipi)aaaa ;]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

hmm ale było już 2 bohaterów nawet 3 w dodatkach, a to ma byc całkowicie co innego.Ja obstawiam że to będzie jednoczesne sterowanie dwoma kolesiami i przełączanie ich w dowolnym momencie cos ala ghost recon, ale to tylko mój pomysł^^.Może nie podczas swobodnego zwiedzania miasta ale podczas misji itp.

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

No tak masz rację, tyle, że w osobnych dodatkach byli inni bohaterowie. A w GTAV mogliby być od razu w "podstawce", opcji jest dużo.

 

Może przeplatana historia, a może jakieś werbowanie ekipy/bohaterów (coś takiego już pisaliśmy tutaj). To znaczy to zwykłe gdybanie, i "kobieca intuicja" mówiąca mi, że będzie więcej niż jeden bohater ;p Za 9 dni będzie <chyba> wiadomo już co i jak.

 

Btw zauważcie nawet to, że trailer GTAV to chyba pierwszy trailer GTA (czy nawet w ogóle gry R*) który nie ujawnia głównego bohatera (to znaczy w sposób oczywisty).

Zawsze po pierwszym trailerze, było już wiadomo kim będziemy grać.

 

No ale ch,uj to tylko puste gdybanie.

 

PS. Po dzisiejszych popołudniowych artach, beka jakby jednym z głównych bohaterów była babka. To by był dopiero szoker heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Komentarz R* o PC:

 

Hey guys, glad to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the PC platform, we're currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don't have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues to spam the comments section will have their commenting privileges suspended.
Odnośnik do komentarza

ktoś coś pisał o psach z policjantami? na którym to jest obrazku?

 

Nyggas jest z psem na arcie z przed paru dni.

 

Z kolei kiedyś, jakoś po wypuszczeniu pierwszego trailera pojawiła się plotka. Że niby psy mają chodzić z psami, szczuć nimi czy coś takiego.

Niby plotka ale to całkiem możliwe patrząc teraz na arta czy na trailer w którym również widać psiaka.

 

Ahhhh, spierdalanie nyggasem po dzielnicy przed bulterierem sąsiadki - o (pipi)a :o

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Super, w koncu potwierdzili przynajmniej przyblizony termin pojawienia sie gry !

 

Artwork bardzo fajny - troche inny niz z poprzednich GTA, jest bardziej szczegolowy, twarz jest dokladniej narysowana. Swoja droga to ta babka mi kogos przypomina, juz gdzies ja widzialem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Myślę, że premiera będzie w kwietniu 2013 roku, tak jak w przypadku Grand Theft Auto IV, które również wyszło w kwietniu. Myślę, że obecność polskich napisów to pewna sprawa, skoro Max Payne stał pierwszą oficjalną grą Rockstar Games z polską lokalizacją. Ciekawe ile rzeczy z plotek się spełni. Ciekawe jak duża będzie mapa. W ogóle... WSZYSTKO JEST CIEKAWE I ZASTANAWIAJĄCE. Może 5 listopada pojawi się drugi trailer z informacją "pre-order now/Spring 2013" na końcu

:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...