Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

R* chyba nie zdaje sobie sprawy, że triple combo w postaci trzech trailerów zniszczy fora, portale - ogółem część internetu odpowiedzialną za rozgrywkę multimedialną na ładnych parę godzin.

THIS WILL BE SO EPIC...

Mogli strolować pięknie system jeszcze bardziej puszczając te materiały w czasie prezentacji nowego X`a 21 maja :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

GTA V znów zostało zaprezentowane za zamkniętymi drzwiami.

 

http://www.computerandvideogames.com/403366/new-gta-v-previews-go-live-next-week/

 

CVG has seen the latest demo of the Rockstar sequel and you'll be able to read our impressions days after the expected deploy of new trailers on Tuesday, April 30. Our preview will be accompanied by a detailed episode of GTA 5 o'Clock.

Rockstar's kicked its PR campaign into gear recently, with the release of a viral video, new screenshots and the game's official box art.

In January, Rockstar delayed the Grand Theft Auto 5 release date from spring 2013 to September 17.

Explaining the move, it said: "The only reason we've delayed the release is because we want the game to be as good as it needs to be."

 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ukazał się pierwszy trailer to ktoś wrzucił link do jakiejś strony na której były pokazane różne sceny z trailera i opisane było co na nich możemy ciekawego zauważyć. Jeżeli ktoś z was znajdzie coś podobnego, ale z 3 najnowszych trailerów to byłoby miło, gdyby wstawił, bo będe robił analizę w postaci filmu. Z góry wam dziękuję ;p

Odnośnik do komentarza

Widze ze hype train mocno przystopowal ostatnimi czasy, zapowiedz az 3 zwiastunow w dodatku nadchodzace preview pewnie nawet od gry-onlajn czy innego(pipi).pl a tu raptem pare poscikow. Zastanawiam sie czy sobie w ogole nie darowac ogladania tego co tam Rockstar przyszykuje az do czasu premiery, na pewno graloby sie duzo lepiej bez znajomosci na pamiec wielu scen I wielu mechanizmow rozgrywki.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Osobiście obawiałem się tego, że hype na next-geny przyćmi trochę nowe GTA. Moim zdaniem wychodzi ono za późno, bo musi stawić czoło konkurnecji, która od kilku lat jest tworzona bezpośrednio pod konsole nowej generacji (np. Watch Dogs). GTA V powinno wyjść w 2012 roku albo na początku 2013. ; ) Takie mam wrażenie, choć mam nadzieję, że jestem w ogromnym błędzie i za kilka dni, dzięki nowym materiałom video i informacjom z pokazu, to te next-geny będą przyćmione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...