Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Było wcześniej powiedziane (odnoszę wrażenie, że w Języku Polskim mamy za mało czasów :P), że model jazdy ma być bardziej symulacyjny, samochody mają zachowywać się bardziej realistycznie; nie jak "łódki" (to nie moje określenie, dlatego dałem to w cytat. Sam uważam, że w "IV" model jazdy był super, tylko samochody były za wolne). 

Natomiast, osądzając po tym co widziałem w zwiastunie Franklina, wydaje mi się, że w "v" jazda będzie jeszcze większą przyjemnością!

 

 

 

Dodatkowo zapodaje jeszcze dwa obrazki:

 

Zobaczymy kto da się strollować

te zdjęcia to fake, ogarniajcie

 

Wiem, sam je robiłem ;D

Małą czcionką nawet napisałem przecież "Zobaczymy kto da się strollować" :D

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie będzie. Już na ps2 w san andreas był lepszy model jazdy niż w Sleeping Dogs czy Saints Row.

 

Analiza Trailera Trevor (PL):

 

Ostatnia i chyba najlepsza analiza. Oglądajcie i komentujcie :P

jesteś chyba zaginionym bratem jacka gmocha. Takich oczywistości w analizie trailera ( i poprzednich ) dawno nie widziałem. Traktor na polowe ekranu i zaznaczenie - "traktor" tak samo jak w poprzednim z rowerem xD

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

Wojska na ulicach będzie mi brakować. Już w IV brakowało. Pamiętam jakie akcje się działy przy 6 gwiazdkach choćby w GTA II czy GTA III.

 

 

Ale po czym wnioskujesz, że nie będzie wojska, potwierdzili to jakoś? To że zmniejszyli liczbę gwiazdek o 1 nic nie znaczy. W końcu na mapie będzie znajdować się również i baza wojskowa, więc dziwnie by było jakby bez czołgów i marines. ;)

Odnośnik do komentarza

nie przekonuje mnie przeskakiwanie między postaciami w czasie misji z 3 bohaterami, jeden strzela ze snajpy, potem przeskakujemy do franklina którym musimy staranować jakiś wóz i zaraz znów przeskakujemy do trevora żeby ten wyciągnął z tego wozu kase, za dużo tego moim zdaniem i troche przekombinowane to będzie

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Na pewno nie będzie. Już na ps2 w san andreas był lepszy model jazdy niż w Sleeping Dogs czy Saints Row.

 

Analiza Trailera Trevor (PL):

 

 

Ostatnia i chyba najlepsza analiza. Oglądajcie i komentujcie :P

jesteś chyba zaginionym bratem jacka gmocha. Takich oczywistości w analizie trailera ( i poprzednich ) dawno nie widziałem. Traktor na polowe ekranu i zaznaczenie - "traktor" tak samo jak w poprzednim z rowerem xD

 

Czy tylko ja nie mogę się doczekać aż zarzucę coś na kształt K-Rose w moim Ursusie i zacznę terroryzować mieszkańców Los Santos? 

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Jak pierwszy raz oglądałem analizę to nie zauważyłem traktora, a pas startowy albo słuchawki na głowie trevora to rzeczywiście widać na pół ekranu. I serio się pytam powiedzcie mi co takiego mało oczywistego mogłem zaznaczyć na tej analizie czego nie było ? Wiadomo zaznaczyłem też parę oczywistości, jak blizna ma brzuchu trevora, żeby potem ludzie się nie czepiali, że takich ważnych rzeczy nie zaznaczam. Poza paroma takimi rzeczami reszta myślę, że taka oczywista już nie jest (możliwość podłączania przyczepy do auta, informacja, że góra w tle to mount chiliad, postać w tle, która nagrywa trevora itd.).

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy tym razem rockstar zamiesci wielka stope, pamietam, ze ludzie pokazywali na necie rzekome zdjecia stwora w marnej jakosci. Wkrety prawie jak w prawdziwym zyciu, sam jezdzilem sanchezem z m16 na poszukiwania w lesie.

 

Teraz zdalem sobie sprawe jakie san andreas bylo genialne, oczywiscie IV ma mega fizyke i uwielbiam ja, ale SA byla mega ciekawe nawet po zakonczeniu linii fabularnej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ciekawe czy tym razem rockstar zamiesci wielka stope, pamietam, ze ludzie pokazywali na necie rzekome zdjecia stwora w marnej jakosci. Wkrety prawie jak w prawdziwym zyciu, sam jezdzilem sanchezem z m16 na poszukiwania w lesie.

 

Teraz zdalem sobie sprawe jakie san andreas bylo genialne, oczywiscie IV ma mega fizyke i uwielbiam ja, ale SA byla mega ciekawe nawet po zakonczeniu linii fabularnej.

 

Już w Undead Nightmare był easter egg z tym związany więc wątpie.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo. Mi najbardziej się podoba postać Franklina. Myślałem na początku, że będzie tylko jedna postać i będzie to murzyn. Fajnie też, że Franklin będzie miał najlepsze skille w prowadzeniu samochodów, bo i tak będę nim najwięcej grać i w sumie po skończeniu fabuły zawsze objeżdżam sobie miasta bez końca :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...