Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardzie się jednak przekonuje, żeby wziąć wersję na X360. Ona jest raczej pewna, a przy PS3 tak czy siak stoi znak zapytania. Jeżeli wyjdzie na kilka DVD to nic, bo grę zainstaluję. Red Dead Redemption, jako sandboks, też wyglądał gorzej na PS3. No i jest jeszcze kwestia DLC na czasową wyłączność - kto wie czy potencjalne GTA V: Episodes from Los Santos nie ukaże się znów najpierw na X360.

Odnośnik do komentarza

nie ma co ukrywać, że jak dotąd każda gra na ich enginie rage wyglądała i działała lepiej na x360. Max Payne3 wyglądał już prawie identycznie ale mimo wszystko ociupinke lepiej prezentował się na konsoli Billa. Mi się wydaje, że R* już takiej lipy jak z GTAIV na ps3 nie odwali ale pewnikiem najwięcej na co możemy liczyć to, że wersja ps3 będzie identyczna jak ta na x360. W cuda, że nagle lepiej i płynniej będzie na sprzęcie Sony nie ma co wg mnie liczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Come on, grałem w RDR zarówno na Xboksie jak i PS3, na obu skończyłem. Kompletnie nie zwracałem uwagi na jakieś niedoróbki podczas grania, chociaż fakt, RDR wyglądało troszkę gorzej i chodziło troszkę gorzej na PS3, ale przy tak genialnej grze taki pierdoły nie mają znaczenia. 

Skoro grę pokazują na PS3 i redaktorzy zachwalają stabilność i płynność kodu to nie ma się czym martwić raczej. Jedynie te doczytujące się tekstury martwią. Nie sądzę, żeby Rockstar odwalił po raz 3 ten sam błąd. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

ja wybieram wersje na ps3:

Gra prezentowana jest na ps3 i jako tako większych narzekań nie wyczytałem, a konsola pracuje ponoć na max obrotach już przy tej grze, Max 3 wyglądał prawie identycznie. Na xboxie R* jednak ma problemy z GTA V. Nie wiem wsumie czy na jakośc portów ma wpływ to na jaką konsolę jest robiona gra, Jeśli MP3 był robiony oddzielnie dla ps3 i xboxa wiekszej różnicy w kwestiach grafiki się nie uświadczy, gta IV było robione chyba na xbox 360 i przepisane na ps3 ?, z RDR tak samo ?, dlatego dostalismy port gorszej jakości ?. Ktoś napisał że gta IV było także prezentowane na ps3 dlatego mogę się mylić, jednak mam wrażenie że gta V jest robione jako "Lead Platform" na ps3, potem będzie podziałka na DVD dla xboxa, jak to było pisane we wcześniejszych zapowiedziach R nie wie samo ile gra zajmie.

problem na xboxie to właśnie wielkość dvd hehe


One small problem for the XBOX 360 users,is that the game not having enough space on the discs might lag sometimes.

Edytowane przez FlashGordon
Odnośnik do komentarza

Jedyne czym nie ma się sugerować to twoim beznadziejnym postem. To nie 2007 rok, architektura konsol jest już rozpracowana do granic możliwości tych sprzętów, a silnik RAGE powstały specjalnie dla ich specyfiki wyciska rzeczy, które wydawały się nie do osiągnięcia kilka lat temu. Max 3 wbrew pozorom spowodował, że każdy posiadacz konsoli Sony śpi spokojnie. W porównaniu do Xbotów, którzy już budują z Lego Technic maszyny do zmiany płyt w napędzie :lol:

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

sonoklapy vs xboty. wspaniale forum, nie znalem wczesniej tych okreslen.

 

ja dopiero po ps2 przesiadlem sie na X360 wiec nie uznaje sie za fanboja zadnej z tych platform. ale jednak skoro mam juz tego Xa to musze powiedziec, ze zarty z przekladaniem plyt podczas grania w gta5 na x360 sa meczace. chociaz jak wyobrazilem sobie zmieniarke plyt z klockow lego to bylo to odrobine zabawne.

Odnośnik do komentarza

no koledzy muszą się dowartościować, trochę ich pewnie boli, że będą znów mieć 640p w GTA, no ale cóż poradzić. Niestety kolega Texz jest jakiś chyba przewrażliwiony, ja napisałem wyraźnie, że jeśli obie wersje będą takie same to będę POZYTYWNIE zaskoczony, bo nie zależy mi na tym żeby na jakiejś platformie V wyglądała gorzej. Co do przekładania płyt, jestem przekonany, że R* zrobi to na tyle wygodnie, że zmiana płytki będzie minusem tylko dla posiadaczy PS3.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...