Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się wydaje że hype przy czwórce był większy. Nowa generacja i te sprawy, brak jakichkolwiek filmików poza trailerami. Pamiętam jednego gifa, gdzie Niko wjechał komuś w dupę jadąc na motorze, wystrzeliło go w powietrze i walnął w wiszący znak drogowy, ludzie dostawali orgazmu widząc tą fizykę.

Odnośnik do komentarza

Zreszta na jakie GTA nie było hype'u. Pamiętam pierwsze screeny z SA na wp.pl. Te rowery, to nurkowanie <3.

 

I jak ziomek pewnej soboty obudził o 9:00 cały dom i spytał się mojej matki czy jest Kuba, bo ważna sprawa jest. Okazało się, że jego starszy brat San Andreas na ps2 kupił. Kur.wa jak ja do jego domu wtedy biegłem.

Odnośnik do komentarza

Mial byc plus Ragus, zle kliklo.

W ogole gdzie jest KU.RWA Slupek, on jest najlepszy w opowiadaniu takich historii.

Słupek hakuje tą wersję z PSS żeby już dziś odpalić :D

 

On tu w temacie nie udzielał się z kilka miechów to jak po premierze je*bnie posta to na 10 stron się rozpisze. 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

W UK GTA4 nie szło dostać 2 tygodnie po dniu premiery wiem bo wyszedłem kupić około 15:00 I sie tylko oblizalem więc lepiej mieć preorder

To nie byłeś na premierze o północy;) Ja w tamtym czasie mieszkałem w UK w mieście ok. 50 000 mieszkańców i poszedłem do game'a na nocną premierę. Game był w centrum handlowym, które było otwarte tylko dla tego jednego sklepu. Ja myślałem, że będzie ze 20 osób, a tam kolejka na chyba 200! No szajba straszna! Dobrze się stało, bo za kasami stał szef game'a, a pierwszy w kolejce był kolega, który tam pracował. No i namówiłem go, żeby mi wziął kopię, ale potem był dym, bo jego szef się wkurzał, bo on mi wziął wersje na x360 (z rozpędu), a ja miałem ps3. No i szef jeszcze musiał wymieniać, zmieniać, zamiast obsługiwać. No ale się udało. Mam jeszcze gdzieś zdjęcia to wrzucę ;) Za(pipi)isty to był widok - dwie sterty pod sufit. Gościu za kasą, a po jego prawej gry, a po lewej poradniki;) i tylko GTA IV sprzedawali, nic innego;) Eh, beztroskie czasy;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...