Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

jakkolwiekby ta gra nie ustrzegla sie od wad, i tak bedzie kamieniem milowym w historii gier. w koncu jest oparta o zalozenia wg ktorych granie bez konca ma sens i sie nie nudzi po xx godzinach. do tego nagradza i sie rozwija. od ultra swietnych wynikow technicznych jest nastepna generacja, a radze przypomniec sobie ze to nie na nia wychodzi gta, tylko na 8 letni sprzet. dlatego sie jaram.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

Poczekajmy z tymi osądami jeszcze około tygodnia.

Ani GTA IV nie było płynne, tragiczne wręcz - gorsze od Bioshocka miejscami.

RDR też nie powalał ale było dużo lepiej, Max Payne był w sumie ok.

 

Ile razy mam jeszcze tłumaczyć, że GTA 4 to był ich pierwszy sandbox na nowym silniku? Oni się wtedy uczyli i po RDR, po Maxie widać, że się uczą i wyciągają wnioski ze swoich błędów. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz. To był ich pierwszy sandbox na NOWYM silniku. Rozumiesz? Uczyli się go, przez 8 lat zapewne opanowali go do perfekcji i już tylko bardziej optymalizują, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. 

Każda ich kolejna gra była coraz lepsza i chodziła coraz lepiej. Jakiej lepszej rekomendacji chcecie? Jak GTA V będzie chodzić cały czas płynnie to dalej będziecie tak twierdzić?

Odnośnik do komentarza

Akurat 4 na PS3 to tragedia, na xboxie było lepiej, o wiele jeśli chodzi o płynność. Przeszedłem bodajże z 6 razy grę i grało mi się wyśmienicie, ani razu nie narzekałem na płynność. Za to na PS3 jak odpaliłem i tyłowałem i obróciłem nagle auto to od razu drop do 20fps. xD

Odnośnik do komentarza

Akurat 4 na PS3 to tragedia, na xboxie było lepiej, o wiele jeśli chodzi o płynność. Przeszedłem bodajże z 6 razy grę i grało mi się wyśmienicie, ani razu nie narzekałem na płynność. Za to na PS3 jak odpaliłem i tyłowałem i obróciłem nagle auto to od razu drop do 20fps. xD

Tak jest zrobione specjalnie, żebyś mógł dokładniej podziwiać prace zawieszenia. Tak samo przy przejeżdżaniu ludzi animacja zwalnia do 9fps abyś mógł w pełni zobaczyć piękne animacje potrącanych ludzi.
 
Oczywiście zartuje sobie, framerate na ps3 to istna tragedia, ale nie ma co sie dziwić, przecież to były początki RAGE jak i życia PS3.

Odnośnik do komentarza

To prawda, gra chodzi ciut lepiej ze storu - bo takowa posiadam, kiedys gralem z plyty i na moje oko to ze 3fps mniej :-D

Ja sie obawiam ze poza miastem bedzie ladne 30fps a w miescie bedzie 20-25 fps i ta roznica moze bolec, obym sie mylil to wtedy gameplay przedluzy mi sie o jakies 20 godzin.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

wojnar na moim lapku grałem w mw1 q 15fps i bawiłem się zayebiście

I o to właśnie chodzi. Jeśli gra jest miodna i wciąga to nikt nie zwraca większej uwagi na ilość fps'ów, więc po co w ogóle te wojenki? Założę się że po premierze będzie coś typu "hahaha, sonoklapy, na moim Xklocku GTA V ma o 3 klatki więcej niż na PS3! I COTERAS"

 

Dropy wiadomo że będą przy wielu wybuchach czy cholera wie czym ale serio, jest to tak wielka gra że dziwię się jak R* mogło wsadzić w nią aż tyle rzeczy przy płynnej rozgrywce. Jeszcze tylko 9 dni, bitch.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja nie mam licznika fps'ów w oczach i szczerze mam wyje.bongo na to jak będzie działać gra bo wiem że i tak będe się nią cieszył przez całe miesiące?

 

Ale fakt, przeszedłem Dragon Age 2 w ok. 20fps'ach na moim starym laptopie to co ja tam wiem.

 

Też nie mam takiego licznika. W GTA IV żadne spadki mi nie przeszkadzały, a grałem na PS3. Nie zwracam uwagi na takie rzeczy, choć lubię jak grafika cieszy oko. No w San Andreas na PS2 już dziś nie mogę grać, denerwuje mnie jak jezdnia się dorysowuje pod samochodem ;P

Odnośnik do komentarza

Ktoś się orientuje może czy edycje specjalne oraz kolekcjonerskie będą dostępne w sklepach stacjonarnych jak Media Markt?

 

Też mnie to ostatnio zastanawiało, ale koniec końców wziąłem zwykły preorder w Ultimie. Nie liczyłbym na to, że edycje specjalne trafią do MM, abo Saturna. Może po jednej sztuce, taki Killzone, czy inne gry tego pokroju miały edycje specjalne dostępne w tego typu sklepach, ale wiadomo, to inna klasa gier, mniejszy popyt, dużo mniejszy. Najlepiej zadzwonić do sklepu i zapytać, czy przewidują takowe mieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...