Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ten ostatni trailer to tak naprawdę spot-reklama tv. Launch trailera możemy się spodziewać, wydaje mnie się. Musi być jeszcze jakiś kopniak w jaja, który mówi: "Zostały 4 dni, ale pospuszczajcie się jeszcze" ;) Ja już powiem Wam o tym nie myślę. Czekam do następnego poniedziałku i tyle. Zrobimy sobie premierę pod paczkomatem i będzie fajna. Jakiś before też by się przydał przed szturmem na paczkomat;)

Odnośnik do komentarza

Napisalem do muve czy da rade doplacic im zeby doszlo na sobote jesli w piatek wysylaja, trzeba sie lapac wszystkich mozliwosci :(

 

Ogolnie cud, ze dalej nic nie wycieklo i na 99,9% nikt nie gra :D Zadnego gameplayu na yt, nic.. Chociaz jak ja bym mial okazje zagrac to tez zadnego filmiku bym nie skrecil tylko pizgal az bym se palce polamal.

 

No zaczyna sie mocno dluzyc juz ten czas ;/ bardzo mocno.

Odnośnik do komentarza

Ludzie nie ma takiej opcji. Pytacie u źródeł, które jak nikt inny będą się trzymać terminu. Pewno dystrybutor wyśle do sklepów wszystkie palety późno w piątek lub nawet w sobote, w pon będą już na magazynach i tylko małe sklepiki będą się łamać.

Odnośnik do komentarza

 

Za tydzien o tej porze bede siedzial jak na szpilkach zeby tylko dotrzec do paczkomatu <3 oby muve nie nawalilo nic.

 

Te sms'y od paczkomatów są wysyłane cały dzień? Czy możliwe jest to, że dostaniemy je równo o 00;00?

 

Tez mnie to zastanawia jak to bedzie rozwiazane. Zwykle sms przychodzi w tym samym momencie kiedy paczka dociera do paczkomatu i w zasadzie od razu mozesz to odebrac. W tym wypadku paczka podobno ma dotrzec wczesniej do paczkomatu, ale przed 00:00 nie wyciagniesz tego. Wydaje mi sie ze sms powinien dojsc wczesniej, ale bedzie jakas blokada. To zorganizowana akcje miedzy muve i paczkomatami takze bedzie git ;P A moze i beda o 00:00 wysylac, bo w sumie po za smsem tez mail dochodzi.

<oby nie z(pipi)ali nic>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...