Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wypuścili jakiś artwork gdzie dopatrywaliście się w lewym dolnym rogu mikro screena ze śniegiem i jaka była zajawka. Tu wychodzą już filmy z gameplayem na którym sypie śniegiem i względna cisza.

 

Dlatego trochę żałuję tych filmików, dobrze, że już zablokowali ziomka bo niektórym takie wycieki psują mocno psyche.

Odnośnik do komentarza

przecież to jest identyczna sytuacja jak z czwórką takie same narzekania były i też na model jazdy xDD więc hejtujcie dalej asy :D

przecież to jest identyczna sytuacja jak z czwórką takie same narzekania były i też na model jazdy xDD więc hejtujcie dalej asy :D

przecież to jest identyczna sytuacja jak z czwórką takie same narzekania były i też na model jazdy xDD więc hejtujcie dalej asy :D

przecież to jest identyczna sytuacja jak z czwórką takie same narzekania były i też na model jazdy xDD więc hejtujcie dalej asy :D

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Niedawno wypuścili jakiś artwork gdzie dopatrywaliście się w lewym dolnym rogu mikro screena ze śniegiem i jaka była zajawka. Tu wychodzą już filmy z gameplayem na którym sypie śniegiem i względna cisza.

 

Dlatego trochę żałuję tych filmików, dobrze, że już zablokowali ziomka bo niektórym takie wycieki psują mocno psyche.

gdzie go zablokowali ? 

nawet nowe wrzucil

http://vinebox.co/u/wiTSAJpbo55/wsiQ2gQPjLj

http://vinebox.co/u/wiTSAJpbo55/wsiWX87QmqL  - telefon

http://vinebox.co/u/wiTSAJpbo55/wsiE6TfbMC7

http://vinebox.co/u/wiTSAJpbo55/wsiRj0xYkM7

http://vinebox.co/u/wiTSAJpbo55/wsiRYhvRh0D

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy sie nie myle co do modelu jazdy ogladajac nawet filmiki.

:D :D :D

 

Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze do niedawna były tu deklaracje typu 'jak gra wycieknie to zaszywam się pod kamieniem do premiery', a jak przyszło co do czego to wszyscy oglądają gameplaye i już ocenili grę na podstawie filmików :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zawasze byłem fanem serii i nie inaczej będzie z 5. Akurat jak wypłynęły gameplaye z 4 byłem zachwycony grą, a nie na odwrót. Co do samej 5 pierwszy gameplay nie napawa optymizmem ale z ostateczną oceną wstrzymam się do czasu obejrzenia lepszych nagrań przede wszystkim "zwykłymi samochodami" nie jakimiś sportowymi wózkami. A najlepiej do czasu ogrania. Nie musicie zaraz z obelgami wyjeżdzać bo po to jest chyba forum, żeby wyrażać opinie a nie się obrzucać mięsem. Jak ktoś wcześniej wspomniał ja również spędzam 80/90% czasu gry jeżdząc pojazdami, więc ten aspekt gry jest dla mnie najważniejszy. 

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem swoją opinią nt, pierwszych gameplay'i. 

 

Peace 

Odnośnik do komentarza

Beka z was wszystkich co oglądają filmiki z gry. Tak czekali, tak w napięciu, GOTY, GOTG, a oglądają filmiki kręcone lodówką i jeszcze hejtują. xD

Ja pier.dole, a potem jak dostaną swoją kopię to nie będzie zaskoczenia, tylko będą jeszcze większe hejty po lodówkowych filmikach. 

Odnośnik do komentarza

przecież to jest identyczna sytuacja jak z czwórką takie same narzekania były i też na model jazdy xDD więc hejtujcie dalej asy :D

 

W przypadku czworki te narzekania byly w pelni uzasadnione :P

W zadnej grze mi sie tak hu.jowo nie jezdzilo ja w GTA4 (zawieszenie, kamera), wiec wszelkie zmiany przyjme z otwartymi ramionami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

przecież to jest identyczna sytuacja jak z czwórką takie same narzekania były i też na model jazdy xDD więc hejtujcie dalej asy :D

 

W przypadku czworki te narzekania byly w pelni uzasadnione :P

W zadnej grze mi sie tak hu.jowo nie jezdzilo ja w GTA4 (zawieszenie, kamera), wiec wszelkie zmiany przyjme z otwartymi ramionami.

 

Kamera była ..ujowa, to fakt (chociaz w patchu z DLC troche ją naprawili), trzeba było ją ciągle ręcznie korygować. Model jazdy nie był idealny (zbyt miękkie zawieszenie w wielu samochodach i zbyt mała tendencyjnośc do zrywania przyczepności tylnich kół), ale i tak najlepszy w tego typu grach. Jedynie Drivery mogły z nim konkurować.

Dlatego też po płaczach dzieci po premierze IV boję się, że w V go uproszczą. Za kilka dni okaże się jak jest naprawdę.

 

e: Co, do zniszczeń.. na powyższym filmiku też nie wygląda to różowo. W IV po takim dzwonie auto byłoby skasowanie znacznie mocniej, ale koleś wyleciałby przez szybę.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

 

Przecież te fura prawie w ogóle się nie rozwaliła. W GTA IV przy takim uderzeniu, kierowca wypadał z fury, a z przodu była miazga. Myślicie, że to ma związek z tymi umiejętnościami Franklina ? A może w opcjach można teraz korygować zniszczenia, żeby niedzielniaki też sobie radzili i potrafili jeździć furą ?

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza
e: Co, do zniszczeń.. na powyższym filmiku też nie wygląda to różowo. W IV po takim dzwonie auto byłoby skasowanie znacznie mocniej, ale koleś wyleciałby przez szybę.

 

Niekoniecznie, jeżeli nie używamy modów. GTA V jak i GTA IV używają dobrodziejstw technologii r2vb, wiec mają ten sam model zniszczeń. Owszem, wartości mogą się różnić, ale bardzo w to wątpię. 

Kierowca nie wypadł, bo prawdopodobnie wprowadzono możliwość zapięcia pasów, albo w ogole zrezygnowano z tej opcji. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...