Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę obadać ten Kifflom, nie ma bata;)

 

W ogóle jakie na tej mapie są miejscówki, a nawet nie dzieją się tam żadne misje, masakra! 

 

BTW:

 

pamiętacie misję, która kończy się rozbiciem samolotu w Alamo Sea? Myślałem, że potem będzie jakaś misja, że będziemy tam nurkować, ale trzeba się tam udać i zobaczyć co tam siedzi na dnie:)

 

Odnośnik do komentarza

Nie, no właśnie teraz sobie uświadomiłem, że nie było żadnej puenty tej misji;) Piękny jest ten świat, tyle rzeczy do rozkminienia. Nie wchodziłem na neta od czasu otrzymania gry żeby się natknąć na spoilery, teraz będę unikał znowu netu żeby nie zepsuć sobie free roam'u i tych poukrywanych rzeczy. Z tego co zauważyłem, to peeeeełno hintów jest na in-game'owym internecie.

Odnośnik do komentarza

Misja Epsilonu z bieganiem czesciowo zrobila sie u mnie sama, zrobilem zdjecie, wiec zamieszczam - moze sie komus przyda ten sposob:

 

20130929_112802.jpg

 

Analogi sa tak skierowane, ze postac biega w kolko, wiec nie ma obaw ze gdzies wejdzie.

Poczatkowo biegalem normalnie naciskajac X i mialem juz prawie polowe przebytej drogi, ale wyszedlem poza dozwolony obszar - pokazalo mi, ze sie oddalam i zanim sie zatrzymalem bylo juz za pozno.

Postanowilem tez sprawdzic czy podczas biegania mozna zapisywac stan gry - z telefonu mozna, przenosi wtedy o prawda do mieszkania Michaela, ale po dotarciu taksowka na pustkowie liczy nam bieg od momentu w ktorym skonczylismy, wiec spoko.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Panowie czy u was jest tak samo czy po prostu hype spadł i dostrzegam wady :) ? Na początku gry a nawet tak po przejściu 30 % nic się nie doczytuje wszystko jest cacy ale im dalej w fabułę tym gorzej, teraz gdy skończyłem grę to co chwilę coś się doczytuję to znaki drogowe budynki zyskują detale. Na początku tego problemu nie było.

Odnośnik do komentarza

Nie zauwazales tak tego - na poczatku nie bylo dostepnych zbyt wielu szybkich samochodow, wiec nie bylo sie czym rozpedzic.

Doczytywanie widac wlasnie podczas bardzo szybkiej jazdy, jak pedzimy przez dluzszy odcinek prosta droga to mozna zauwazyc, ze niektore elementy pojawiaja sie troche pozno.

Poza tym na poczatku mogles az tak nie zwracac na to uwagi i tyle.

 

W sumie i tak jestem zdziwiony, ze to tak dobrze dziala bo silnik musi doczytywac w locie cala mase obiektow, gerneralnie gra chodzi i wyglada na prawde dobrze przy ogromie calego "swiata" gry. Widac spadki animacji i zdarzaja sie braki plynnosci, ale i tak duzo wyciagneli z obecnych konsol.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

posluchajcie zauwazyliscie moze blad bo zartem ciezko to nazwac przy kupnie posiadlosci??? za kazdym razem gdy kupuje posiadlosc wyskakuje wiadomosc ze jestem w San Andreas??? wtf?? np kupuje kino i wyskakuje info ze ten biznes bedzie dostarczal rozrywke dla ludnosci ''San Andreas''...hmmmm myslalem ze jestesmy w Los santos...... :banana:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i nadszedł ten dzień wielkiego finału w GTA V. 67 godzin na liczniku, 90% gry i napisy końcowe. Jednym słowem - dla takich produkcji warto być graczem. Gta to mistrzostwo, misję, DIALOGI, postacie główne (no może Franklin trochę odstawał) jak i poboczne wymiatają. Mnóstwo śmiechu, teksty w internecie niszą system :D Patent z przełączaniem się na innego bohatera jest rewelacyjny i ciekawe czy będzie częściej stosowany przez R*

 

Czasami żałuję, że nie mam czegoś w stylu "wymazywacza pamięci" jak Faceci w Czerni. Pstryk po oczach i można na nowo bawić się w przechodzenie bez znajomości szczegółów. 

 

 

AVE ROCKSTAR AVE GTA AVE TREVOR :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Trevor mial nieco zbyt hardcorowe wejscie, troche "chamsko" sie zaczelo i az sie zdziwilem tym co zrobil, wiadomo, ze mial byc wykrecony, ale tego sie nie spodziewalem. Sam poszkodowany w poczatkowej scenie tez byl dla mnie zaskoczeniem.

Zobaczymy jak bedzie dalej, poki co jest typem psychola, ktorego nawet znajomi sie boja.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sobie włączyłem V tak na pół godziny o 23:50, wyłączyłem konsolę o 1:50. :D

Taki pożeracz czasu. Bawiłem się z policją, mądre skurczysyny są teraz naprawdę. Najpierw pościg, uciekałem po lasach szybką furą rzucając za siebie granaty to jestem pod wrażeniem jak się zachowywała policja. Co prawda jak chciałem przyzwać Sancheza(bo przebili mi oponę w Feltzerze, swoją drogą osom fura) to się nie udało i mnie heli zabiło, ale ogólnie super. Drugi raz spróbowałem konfrontacji pieszo, pobiłem jakąś policjantkę, która bez celu biegła przed siebie i schowałem się w tym domku gdzie mieliśmy misję z "polowaniem". No i fajnie, SWAT wchodził na piętro sąsiedniego budynku i stamtąd prowadził ostrzał, reszta na dole strzelała do mnie. Najbardziej mnie rozbawiła scena gdy jadę samochodem, mam 4 gwiazdki i jedzie z naprzeciwka SUV SWAT i po bokach stoją ageni z karabinami i nawalają do mnie. Zarówno śmiesznie jak i fajnie to wyglądało. :D

Potem sobie Majkelem zadzwoniłem do Trevora i pojechaliśmy pograć w golfa. Haha, strój Trevora po prostu epicki. Potem pograliśmy w tenisa. Trevor strasznie lami, normalnie staruszek z niego. Próbowałem jeszcze ponurkować w jeziorze na pustyni, ale było ciemno i nie miałem butli.

Tak w ogóle to o co chodzi z tymi random wydarzeniami, że policjant goni przestępcę? Mam pomóc przestępcy czy policjantowi w końcu? Bo zacząłem strzelać to przestępca się zatrzymał i za chwilę policjant wpakował go do wozu co jakiś czas mówiąc, abym opuścił teren, bo to sprawa policji i oni się tym zajmą. :D

Fajne jest to, że piłka golfowa nie przelatuje przez drzewa tylko normalnie jak trafisz w liście to spadnie gdzieś pod drzewem odbijając się jeszcze od gałęzi. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...