Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka informacji z GTAforums, coś w stylu tych, które wrzucił @FlashGordon ostatnio.

 

 

 


-There are very strange things on the seabed

-The sky is very detailed

-The NPC are more "intelligent".

-You can change the helmet you use to get on a bike.

-Confirmadisimo, This the S.W.A.T

-There are cops on motorcycles.

-Rockstar is working on the multiplayer

-The Wreck of people have skeletons, as some did not escape when it sank.

-The Cougars chase the deer.

He confirms the presence of Bears

-It is said that a military base is a legend of Blaine Country, since no one knows where it is. NPC will stop to tell the legend.

-If you can see the sea view at times like a shark devours a person and the water turns red.
 

 

Tekst jest tłumaczony translatorem z hiszpańskiego, stąd taki połamany język. Generalnie, wiadomo, o co chodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Polskie pclaby i inne gry-onlajn oprócz tego że robią z newsa każdy głupi fejk preorder o GTA V na PC, to nawet robią dla swojej społeczności rozbudowane artykuły analizy, o tym kiedy gra się faktycznie na tych pctach ukaże!

 

609025984.jpg

 

Czas najwyższy przestać odwiedzać polskie fora poza tym oczywiście, nie mam nic do grania na PC-tach, ale ta zbiorowa (pipi)zka z powodu tej konwersji jest po prostu tak śmieszna i żałosna, że człowiek ma ochotę z miejsca pousuwać tam konta.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

taaa a potem roczny butthurt, że R* to partacze i nie potrafią zrobić konwersji na PCta a tak w ogóle to kąsole hamują rozwój gier... Zamiast zwyczajnie zainwestować, w którąś z konsol, które teraz mają bardzo przyzwoite ceny i nie martwić się o przyszłość a przy okazji obadać kilka innych tytułów... 

Edit. Wiadomo jednak, że nowa grafika za 6tysi, której żadna gra nawet w połowie nie wykorzysta jest ważniejsza :)

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

taaa a potem roczny butthurt, że R* to partacze i nie potrafią zrobić konwersji na PCta

Myślę, ze Rockstar drugi raz nie da AŻ takiej plamy z optymalizacją gry na PC. W przypadku "IV" nawet instalator był totalnie spartolony,  no halo!

 

Na GTAForums znalazłem fajną tapetkę, łapcie! --> tutaj inne rozmiary http://imgur.com/a/ATZKD#0

 

XnLkFVa.jpg

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Czy tam bylo napisane, ze bedzie mozna uczyc matematyki czy mi sie wydawalo?

 

Dokładnie. Bardzo się cieszę, będzie ciekawa odskocznia od tego całego nudnego strzelania i pościgów. Mam nadzieję, że każda postać będzie mogła udzielać takich lekcji i np. Michael będzie spokojny, a Trevor będzie krzyczał na uczniów.

Odnośnik do komentarza

Można się jeszcze spodziewać zapowiedzi edycji kolekcjonerskiej? 

Ile czasu przed premiera zapowiedzieli kolekcjonerkę GTA IV? 

 

Zapowiedzieli wiosną 2007, pokazali w czerwcu 2007. Z tym że gra była wtedy zapowiedziana na jesień 2007. Myślę że przed wakacjami zobaczymy w końcu kolekcjonerkę GTA V. Bo nie chce mi się wierzyć że Rockstar jej nie planuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...