Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie można custom tactics zrobić, bo Real na defaultowym ustawieniu jest tragiczny. Nie po to pisałem tego wielkiego posta w fifie 10, żeby teraz nie móc tego zaaplikować :(

 

Kaka ma 4* dryblingu xD. Pewnie tego nie poprawią, jaki beton.

 

Gra się fajnie, lepiej niż w PESie. Jutro coś więcej napiszę. Aha, jest trudniej, ale ja z CPU mam zawsze problemy, co innego żywy gracz.

Odnośnik do komentarza

Kurcze - z tym tempem meczowym, to sam do końca nie wiem jak to jest :teehee:

Niby konstruowanie akcji jest wolniejsze niż w WC (lol, ale to brzmi :D ), ale same animacje piłkarzy zdają się być szybsze. Zawodnicy bardzo szybko potrafią zmieniać kierunek, to samo przechodzenie z jakiegoś dryblingu do sprintu - wszystko to wydaje szybkie, za szybkie.

Nic to, trza grać dalej, możliwe, że wszystko to wymaga przyzwyczajenia i później będzie ok :)

 

PS. przyłączam się do prośby Oriona - jak ktoś ma namiary na demo PESa to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

Mam takie same zdanie Blazej. Nie wiem o jakim odcinaniu kuponow mowicie. P+ nie dziala ? a u mnie Sisoko i taki Abidal potrafia z(pipi)ac najprostrze pilki, nie mowiac o tym, ze biegaja ociezale i czasami maja problemy z opanowaniem pilki. Strzaly - rzeczywiscie zostaly nieco zmienione. Futbolowka wydaje sie ciezsza niz w zeszlym roku, samo konstruowanie akcji takze jest trudniejsze.

Nasi pilkarze takze czesto marnuja podania wzdluz lini, a to wyleci na aut, a to ostatnie zagraja niedokladnie. Po tych wszystkich filmach naprawde podchodzilem bardzo sceptycznie do nowej FIFY, ale demo rozwialo moje wszelkie watpliwosci - jest trudniej, jest wolniej, jest bardziej symulacyjnie.

Zanim odpale PES'a napiszcie mi tylko co sie stalo z dzwiekiem slupka ? :huh: Brzmi naprawde tragicznie. <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka kolejnych meczy po czym włączyłem demo FIFA World Cup i różnica w szybkości gry jest zdecydowana. Jak dla mnie FIFA 11 mimo wszystkich jej plusów jest ZA WOLNA. No ale będę testował demo dalej bo gra zacna może jeszcze zmienie zdanie ;)

kup NHL , tam zapie.rdalają z predkoscia swiatła, bedziesz zachwycony :-)

Odnośnik do komentarza

Chce sie wypowiedziec bo gralem 3 lata w fife. EA mnie zaskoczylo, po 3 letniej porazce z rzędu ze strony Konami kiedy to zagrywalem sie w fife pozniewaz pesa 6 mialem wymasterowanego i nie chcialo mi sie grac a z koleji fifa 09 10 byla naprawde niezla a wrecz bardzo dobra. EA w tym roku dalo DUPY, nie dodalo nic a na PC i konsole zarobią miliony. Dla mnie Fifa 11 to to samo co 10. Komputer lepiej kombinuje - nie gram z kompem wiec po co mi to. Personality + nie widac. Kazdy zawodnik to dla mnie to samo. Nie chce nawet robic zmian bo po co, nie czuc tego. Podania ping pongowate wszystko do nogi. Animacje kontrola nad zawodnikiem to samo co w Fifie 10. W rok nie da sie zmienic duzo? Spojrzcie na pesa co zrobilo Konami. Moj kumpel ktoremu sie bardzo podoba rowniez twierdzi ze zmiany sa bardzo niewielkie, wrecz niezauwazalne. Nie chce z tego posta zrobic PES VS FIFA. O Pesie wypowiedzialem sie w innym temacie. Dla mnie EA osiadlo na laurach i jak najmniejszym kosztem osiagnie duzy zysk. Ja czuje sie jak bym gral w ta sama gre co rok temu.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Nie wiem Raulos czego sie spodziewales. Podania do nogi? W Pes rozumiem nie wystepuja? P+ nie zauwazalne? To dlaczgo taki Sisoko potrafi s(pipi)ic naprostrza pilke prostopadla? Konami zrobilo postepy,bo wydali pierwszy raz od ponad 4lat gre,w ktora w koncu normalnie da sie pograc? Cuda na kiju Panie,cuda na kiju. :ermm:

Odnośnik do komentarza

Co do ping ponga,w 10tce naciskajac pare razy A grajac taka Barca pilka przonoszona byla od bramki di bramki z predkoscia swiatla. Fizyka podobna byla do pilki halowej. Tutaj nawet na asyscie pomocnicy czesto sie myla,a to kopiac na aut,a to posylaja pile za mocno. Podajac sobie natomiast z pierwszej pilka czesto kozluje,zwalnia,przez co jest wiecej czasu na ustawienie obrony. Nie wiem,mysleliscie z PP bedzie polegal na tym,ze grajac najlepszymi co 3podanie bedzie dochodzic do celu?

 

W PES z tego co zauwazylem czesto mozna podawac w identyczny sposob,z ta roznica,ze tam pily wzdluz pola podawane sa co do cm nawet w obecnosci 3 obroncow,bo nie ma praktycznie czegos takiego by Ci AI pilke samo przecielo,no ale tam to jest "skill" cnie? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

to mozna grac bramkarzem w demie? O lol, nie wiedzialem :o

 

 

rzekne cos jeszcze o pro -passing.

 

Otóż ten element działa...lub nie- zależy co przez niego rozumiemy :D

 

miał zostać wyeliminowany ping pong- seria podan , bardzo szybka , na małym dystansie miała byc niemozliwa. I to akurat DZIAŁA , w sensie ze jest niemozliwa.

 

 

ale jesli przez pp rozumiemy przeniesienie realiów z prawdziwych boisk do gry konsolowej- to nie działa. Podania na poziomie 85 % to nie wierne oddanie realiów. W PES jest wiecej strat, niecelnych zagran a gra nie stała sie niegrywalna poprzez usymulacyjnienie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...