Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj mamy taki klasyczny przykład momentum w FIFA 11. Atak z kontry zawodników w niebieskich strojach i momentum po stronie przeciwników. Obrońca dostaje takiego kopa w przyspieszeniu, gdzie napastnik, który ma dużo wyższe statsy nie ma najmniejszych szans reakcji w walce o piłkę z obrońcą. Jego czas reakcji obrotu znacznie przewyższa napastnika.

 

http://www.easports.com/media/play/video/37839131

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

:teehee:

 

Widac Momentum jak nic! Wynik 0:0, kto w ogole Lons gra u siebie, a kto na wyjezdzie ? Milton Keynes Dons sa w niebieskim ? kto jest w napadzie i jakie ma staty ? Zreszta nie wiem, dlaczego nie zrobil nieskilowego zwodu, typu Flip Flap+180+zejscie do srodka. Arkejd, momentum, FIFA WC w strojach klubowych ! :potter:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

:teehee:

 

Widac Momentum jak nic! Wynik 0:0, kto w ogole Lons gra u siebie, a kto na wyjezdzie ? Milton Keynes Dons sa w niebieskim ? kto jest w napadzie i jakie ma staty ? Zreszta nie wiem, dlaczego nie zrobil nieskilowego zwodu, typu Flip Flap+180+zejscie do srodka. Arkejd, momentum, FIFA WC w strojach klubowych ! :potter:

 

Wiesz Easye nie od dziś wiadomo, że jesteś osobą, która nie widzi momentum w przeciwieństwie do 90% graczy z forum EA :teehee: To nie jest mój wymysł tylko fakt na który narzeka olbrzymia rzesza graczy. Nie wiem po idziesz cały czas w zaparte i udajesz, że momentum nie istnieje. Ja nigdzie nie napisałem, że FIFA 11 to WC w strojach klubowych. To jak już napisał Matinx, także nie zarzucaj mi nie moich słów.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Lons - welcome back ! Rozumiem, ze masz juz fulla i ostro testujesz! Nie bede sie z Toba sprzeczal o Twoje "momentum", jak ktos chce przeczytac niech wrocic do tematu FIFA WC. Rozumiem, ze juz nadrobiles zaleglosci i tam tez wygrywa momentum i random dla Ciebie. online pewnie za dlugo nie grales, bo gra byla za prosta ?, czy po prostu zatrzymales sie na FIFA 10 ? i gdzie w tym filmie widzisz cos dziwnego ?

Kolesia graja jakimis druzynami z 3 ligi, na dodatek napastnik (pewnie z mega (pipi)owymi statystykami) biegnac w pelnym biegu nagle wypuszcza sobie pilke w przeciwna strone (wychylenie prawego analogu). Obronca wcale nie dostaje zadnego speeda, jest blizej pilki.

I na czym tu by mialo polegac Twoje momentum ? 2 slabe druzyny, wynik 0:0, nawet nie wiadomo, kto gra u siebie, wiec powiedz mi, komu w tej sytuacji konsola pomaga ? Nawet Kaka zrobienie tego zwodu w ten sposob byloby trudne, bo zamiast galke w lewo, co najwyzej powinien dac w kierunku prawo/dol, moze wtedy moglby liczyc na obiegniecie (co i tak pewnie by sie nie udalo).

 

EDIT: Game Mode - Career :teehee:

 

Lol dopiero teraz to w ogole zauwazylem. Momentum w grze offline, gdzie zadna z druzyn nie prowadzi, toc to nawet w FIFA 09 nie istnialo, ale EA widac caly czas idzie do przodu i nawet momentum (ktore WC nie istnialo) poprawilo z 10tki ! Teraz nie trzeba prowadzic, grac na wlasnym boisku, by konsola Ci nie dala Ci wygrac. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Lons - welcome back ! Rozumiem, ze masz juz fulla i ostro testujesz! Nie bede sie z Toba sprzeczal o Twoje "momentum", jak ktos chce przeczytac niech wrocic do tematu FIFA WC. Rozumiem, ze juz nadrobiles zaleglosci i tam tez wygrywa momentum i random dla Ciebie. online pewnie za dlugo nie grales, bo gra byla za prosta ?, czy po prostu zatrzymales sie na FIFA 10 ? i gdzie w tym filmie widzisz cos dziwnego ?

Kolesia graja jakimis druzynami z 3 ligi, na dodatek napastnik (pewnie z mega (pipi)owymi statystykami) biegnac w pelnym biegu nagle wypuszcza sobie pilke w przeciwna strone (wychylenie prawego analogu). Obronca wcale nie dostaje zadnego speeda, jest blizej pilki.

I na czym tu by mialo polegac Twoje momentum ? 2 slabe druzyny, wynik 0:0, nawet nie wiadomo, kto gra u siebie, wiec powiedz mi, komu w tej sytuacji konsola pomaga ? Nawet Kaka zrobienie tego zwodu w ten sposob byloby trudne, bo zamiast galke w lewo, co najwyzej powinien dac w kierunku prawo/dol, moze wtedy moglby liczyc na obiegniecie (co i tak pewnie by sie nie udalo).

 

No wiesz zadajesz mi pytanie czym mam fulla FIFA 11, a z tego co czytam to ty zachowujesz się jakbyś grał już w pełną wersję "innej gry". Wydaje mi się, że pytanie twoje w takiej sytuacji jest trochę nie na miejscu. Momentum w FIFA nie wygrywa tylko daje dużą szansę na wygraną, a to jest wielka różnica. Random w FIFA? Easye sam wiesz to po co pytasz? Dobrze wiesz jak jest.....Nie dyskutujmy o rzeczach, które są w FIFA, o których ja wiem i ty tez bardzo dobrze wiesz.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Nope (gram glownie na 360tce)

No wiesz zadajesz mi pytanie czym mam fulla FIFA 11, a z tego co czytam to ty zachowujesz się jakbyś grał już w pełną wersję "innej gry". Wydaje mi się, że pytanie twoje w takiej sytuacji jest trochę nie na miejscu. Momentum w FIFA nie wygrywa tylko daje dużą szansę na wygraną, a to jest wielka różnica. Random w FIFA? Easye sam wiesz to po co pytasz? Dobrze wiesz jak jest.....Nie dyskutujmy o rzeczach, które są w FIFA, o których ja wiem i ty tez bardzo dobrze wiesz.

Jak to innej ? Mozesz to wytlumaczyc ? FIFA 10 miala swoje wady, ludzie pisali o momentum, lepszym mniej to przeszkadzalo, bylo duzo strzalow randomowych, zdarzalo sie ze dobrzy zawodnicy z 5m nie trafiali w bramke i z tym sie zgodze, ale to temat o FIFA 11. Juz Word Cup wyeliminowal te rzeczy w 100%, wiec na czym opierasz swoja wiedze, ze przy 11tce to wraca ?na podstawie tego filmu, gdzie widac NORMALNY odbior pilki ? :blink:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nope (gram glownie na 360tce)

No wiesz zadajesz mi pytanie czym mam fulla FIFA 11, a z tego co czytam to ty zachowujesz się jakbyś grał już w pełną wersję "innej gry". Wydaje mi się, że pytanie twoje w takiej sytuacji jest trochę nie na miejscu. Momentum w FIFA nie wygrywa tylko daje dużą szansę na wygraną, a to jest wielka różnica. Random w FIFA? Easye sam wiesz to po co pytasz? Dobrze wiesz jak jest.....Nie dyskutujmy o rzeczach, które są w FIFA, o których ja wiem i ty tez bardzo dobrze wiesz.

Jak to innej ? Mozesz to wytlumaczyc ? FIFA 10 miala swoje wady, ludzie pisali o momentum, lepszym mniej to przeszkadzalo, bylo duzo strzalow randomowych, zdarzalo sie ze dobrzy zawodnicy z 5m nie trafiali w bramke i z tym sie zgodze, ale to temat o FIFA 11. Juz Word Cup wyeliminowal te rzeczy w 100%, wiec na czym opierasz swoja wiedze, ze przy 11tce to wraca ?na podstawie tego filmu, gdzie widac NORMALNY odbior pilki ? :blink:

 

Pisząc słowo "inna gra" mam na myśli grę piłkarską inną niż FIFA. Wiesz Easye problem polega na tym, że ty od Euro po FIFA 10, a teraz 11 zawsze piszesz o perfekcyjności tych gier na moment ich wydania. FIFA 09 była super według ciebie choć miała masę wad według mnie. Według ciebie wystarczyło kosmetyczne zmiany wprowadzić, a będzie perfekcją. Było 8 kierunków i nie narzekałeś. Jak wyszła FIFA 10 twierdziłeś jaki jest olbrzymi progres w stosunku do 09 i już zacząłeś dostrzegać wady FIFA 09. Teraz jest FIFA 11 i twierdzisz dokładnie tak samo jak wcześniej tj FIFA 11 poprawiła wszystkie błędy 10, ale przecież jeszcze niedawno robiłeś z niej perfekcję. Zawsze dostrzegasz wady danej FIFA w momencie wydania nowej kolejnej części. Podobno dużo lepszej. Swoją wiedzę odnośnie FIFA 11 opieram na graniu przede wszystkim w demo oraz opinii ludzi, którzy juz grają w FIFA 11 i wcześniej hardcorowo grali we wszystkie poprzednie next - genowe wersje.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

momentum to "cos" wymyslonego przez gracza, ktory swoja przegrana badz wygrana tlumaczy tym zjawiskiem, panowie momentum jest w waszych glowach, spedzilem rok z fifa10 i troche z F09 analizujac to , jak i to czy jest roznica home, away . Teraz powaznie, momentum jest , ale home away nie ma znaczenia, przede wszystkim trzeba strzelic pierwszy i nie dac sobie strzelic :) W fife10 jej najwieksza bolaczka jak dla mnie byl random, czesto przegrywane mecze majac po 20strzalow a przeciwnik np 2-3 LOL, ale sadze ze w F11 tego nie bedzie

Odnośnik do komentarza

Lons - jak zwykle piszesz bzdury, wysysasz sobie rzeczy z palca, wroc do odpowiednich tematow i moze dla odmiany zacznij mnie cytowac, co ? Zreszta (pipi) z tym, juz Cie tu wszyscy znaja z Twojej percepcji 10cio latka. Skoncz w koncu swoja polemike ze mna, masz cos do napisania na temat FIFA 11, czy przez najblizsze 5 stron bedziesz wracal do wersji 09, 10 ? Moze w ogole wroc do EURO 2008, tym tez bylem wniebowziety w swoim czasie, w koncu kazda z tych gier w danym roku to byl jakis przelom dla pilki wirtualnej.

 

"Swoja opinie opieram na wypowiedziach hardcorowych graczy FIFA" SZACUN stary !

 

zizikus - mam takie samo zdanie ! Ba - w Word Cup random zostal wyeliminowany do absolutnego minimum ! Momentum zadnego nie bylo, ale zaraz wejdzie Lons i napisze - "bo tam wszyscy grali w afryce !" :teehee:

O czym my tu w ogole dyskutujemy, o wypocinach jednego goscia, ktory jak zwykle na dowod swojego rozumowania wstawia film, ktory niczego nie dowodzi, badz zaczyna szukac dziury w calym i porownuje jakies wymyslone wypowiedzi z przed 3 lat. :angry:

 

Moze Lons po porstu wklei tutaj wypowiedzi osob grajacych online juz, badz po prostu daj jakiegos linka, bo tego typu dyskusje do niczego nie prowadza !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

oczywiście że jest momentum, też grałem rok w FIFE 09, potem rok w FIFE10, potem WC...momentum jest od zawsze, ludzie tego nie wymyślili, po prostu jedna osoba dostaje handicap na jakiś czas, grajki dostają turbo, wszystkie przebitki są twoje, wszystkie crossy dochodzą, strzały nagle mają za(pipi)iste acc - 2ga strona dostaje w nagrode zwolnione reakcje ludków, wykręcanie nimi jak samochodem, po prostu gra robi wszystko żeby wynik się zmienił :rolleyes: ja tego nie wymysliłem, było wałkowane tryliard razy na forach EA, zgugluj FIFA 10 momentum

 

tylko że to jest żaden problem bo da się z tym wygrać, tylko trzeba wyczaić kiedy to się odpala, bo to nie jest tak że nagle mi gra "nie idzie" jak gram mniej więcej to samo :turned:

 

gorsze jest to co ludzie opisuja tzn ADHD speed gry i pressure/aggression na 100% dalej jest niekaralne online, 3eci rok z rzędu, spoko EA.

 

I just got the game. Some of the control/switching/loose ball issues are resolved. I just have to get this off my chest, the game is almost 2 times as fast as the demo. Not kidding. It seems that they tuned up the entire pace of the game including player runs to turn the speed of the ball up a notch. Very disappointed and I feel this will be the main talking point of the game. No jokes, pace is like FIFA 10 for some reason. Just like FIFA 10demo, they fixed a couple of control issues and little bugs and then, in the full game release, turned up the speed of the game into that of a supercar. Assholes.

 

Online playing against lurking pressure freaks. It is easier to break through their defense now due to the second press defender being slower/dumber. However, since speed has shot up, it is not as easy to maintain possession as the demo by turning/passing due to the insane speed.

 

zobaczymy jak to jest, oby prędzej niż w piątek bo za duże ciśnienie już mam :>

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

daj linka - to tylko jedna wypowiedz ? DRAMAT, jezeli naprawde przyspieszyli ta gre wzgledem dema... :confused:

Na Twoich filmach zreszta jest tak, ze na PS3 zapierdala, skolei na YT (http://www.youtube.com/watch?v=EQ7fSBzfrn0) tempo meczu jest identyczne...

Co do 100% presingu w tym roku az tak bym sie nie przejmowal, chyba ze Stamine tez zmienili ? W demie srednio w 70-80 minucie normalnej gry zawodnicy sa ostro wypompowani.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

easya nie obraź się ale to dramat co piszesz.

 

Zarzucasz ludziom że krytykują Fife 11 choć nie grali w fulla,a Ty nie grając jeszcze nawet sekundy w fulla jej bronisz. Sorry ale bardziej obiektywne są zarzuty ludzi na forach gdzie już niektórzy położyli łapska na nowej edycji niż Twoje wróżenie z fusów.

 

Twoja postawa przypomina mi postawę Jacobsa z tego foruma sprzed 2 lat. Przed premierą Killzone2 już ją ukoronował jako grę wszechczasów - taki fanboj. Różnica między nim a Tobą jest taka ,że on po premierze gry spokorniał i mimo wszystko zaczął postrzegać wady i oficjalnie przyznał,że jego wyobrażenia go przerosły. Mi się wydaje,że do Ciebie już Fifa 09 byłą edycją idealną i nowsze odsłony to już udoskonalanie gry idealnej. I Choć pewnie po premierze dla niepoznaki napiszesz kilka wad Fify 11( tak samo jak pisałeś ,że demo PES11 jest zjadliwe) to i tak zaciekle będziesz bronić tego tytułu przed niewiernymi :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...