Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi), mam nadzieje, ze znowu nie bedzie jaj typu - masz konto na USA, a kupiles FIFE w Polsce, wiec Online Pass nie dziala...

Teraz sie zastanawiam, czy w ogole ja rozpakowywac, bo moze bede musial odniesc do sklepu i wziac wersje na PS3. :mellow:

 

EDIT: Ty kupiles wersje PL ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie no spokojnie, takich jaj raczej nie zrobią. Masz wersję na Xa 360? To odpal i sprawdź ten kod :). Być może jutro będą działać, bo jutro podobno serwery włączą... Aktualnie nawet jakbyś chciał kupić paszport internetowy za MSP to wyskakuje błąd...

 

PS. Wersja PL - zgadza się.

Edytowane przez conkerpl
Odnośnik do komentarza

nie dosc, ze placimy za xbox live pieniadze, to online pass nie dziala. Na PSN ludzie nie maja zadnych problemow, a serwery juz dzialaja, wiec troche to dziwne, ze akurat na Xie nie dziala... :confused:

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/5596.page

 

na tym forum pisza, ze jak kupisz gre w UK, a jestes zarejestrowany na EU, to kod nie dziala... Czyli musialbys sprawdzic, czy zakladajac nowe konto na europe pojdzie Ci kod (jezeli to prawda) to kolejny fajny pomysl ! :blink:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie dosc, ze placimy za xbox live pieniadze, to online pass nie dziala. Na PSN ludzie nie maja zadnych problemow, a serwery juz dzialaja, wiec troche to dziwne, ze akurat na Xie nie dziala... :confused:

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/5596.page

 

na tym forum pisza, ze jak kupisz gre w UK, a jestes zarejestrowany na EU, to kod nie dziala... Czyli musialbys sprawdzic, czy zakladajac nowe konto na europe pojdzie Ci kod (jezeli to prawda) to kolejny fajny pomysl ! :blink:

TY a niby UK gddzie jest ? w AZJI ? :)

 

Czyli mam rozumiec ze jak mam konto na USA i kupię grę w PL lub UK to online nie pogram ? :blink:

Odnośnik do komentarza

Zle napisalem, chodzilo mi o to, ze jezeli masz konto zarejestrowane na USA, to nie zadziala Ci online pass kupiony w Polsce, UK, czy innym panstwie europy.

 

Just got some clarification. If you have an EU Online Pass it will work in any EU country i.e. bought in UK will work in Spain. The main differences are between EU and US, so a US pass won't work in the EU and vice versa.

 

Chociaz skolei na innym forum z inna gra te same problemy:

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/1503862.page

 

Zaraz sie wqrwie i pojde wymienic ta gre na PS3.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem sobie gierkę na Allegro i jutro mają wysyłać, także jest szansa że w środę, najpóźniej w czwartek będę już sobie szczęśliwie szpilał sezonik w naszej rodzimej "ekstraklasie". A co do samej rozgrywki to demko mnie na prawdę zachwyciło i odnoszę wrażenie, że gra jest jeszcze bardziej symulacyjna niż w zeszłym roku, co jak dla mnie jest przeogromnym plusem :D

Edytowane przez peter1029
Odnośnik do komentarza

I bought FIFA 11 in Poland today and my online pass code don't work !!! I have XBL account on United Kingdom. I have to wait or my online pass code won't work at all? I am very frustrated at the moment. Please tell what is wrong?

 

Czyli zmiana konta nie pomoze - moze rzeczywiscie na Xie serwery jeszcze nie (pipi)aja ?

Odnośnik do komentarza

 

Zaraz sie wqrwie i pojde wymienic ta gre na PS3.

 

 

weź na PS3 :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

byłem w MM, byłem w Empiku i nic, jedyne co to omal się nie zderzyłem z jakąs niedoebana babą pod marketem (leje jak z cebra, nic nie widac a ta kretynka ..ehhh nie wazne :whistling: )

 

 

(pipi) nie moge sie doczekac no :ninja:

Odnośnik do komentarza

Koso jesli bedziesz miec okazje to przeczytac

 

gdy bedziesz pisał recenzje na gz to prosze cie po stokroc napisz jak prezentuje sie szybkosc gry fulla w stosunku do dema (albo chociaz tu sie odnies do tego )

 

jesli jest szybciej to zegnaj Fifo <_< (gdybym chciał tempo z NHL, kupiłbym NHL :potter: )

 

W demo zagrałem dosłownie 2 mecze, bo gdy się pojawiło, męczyłem już fulla. Trudno mi się zatem do tego odnieść niestety :/

Odnośnik do komentarza

Online pass przypisywany jest do konta, czy do konsoli? Obawiam się, że to pierwsze :confused:

Do konta, ale inne konta na tej samej konsoli takze moga korzystac z OP.

Orson - wymienilem sie, szykuj sie na nasz odwieczny pojedynek Polska vs reszta swiata :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...