Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Ueropy w Portugali, 2004. Grecja -Czechy.

 

Grecy w ostatniej minucie strzelaj.a 1-0 , a był to ich bodajże drugi strzał w meczu. Byli gorsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i az obrazali futbol ale wygrali

..no i?

 

Ja naprawdę wiem jak wygląda piłka nożna i widziałem dziesiątki meczów, gdzie drużyna, która lepiej prezentowała się w każdym aspekcie była gorsza w tym najważniejszym. To nie przeczy faktowi, że to zwycięzcy są tymi lepszymi.

 

ogarnij sie chlopaku, bo pojecia mylisz i zwyczajnie racji nie masz. czasem jest tak, ze wygrywa druzyna skuteczniejsza, ale zwyczajnie gorsza pod kazdym wzgledem pilkarskiego rzemiosla. moze na wikipedii tego nie bylo, ale przeanalizuj sobie wc 1954 i powiedz, ze wygrala lepsza druzyna (ot najslynniejszy przyklad obalajacy Twoj belkot)

Odnośnik do komentarza

Poradnik został oparty na FIFIE 09 i FIFIE 10. Będzie przydatny pewnie w FIFIE 11. Zawarłem w nim właściwie wszystko co chcielibyście wiedzieć o taktyce w FIFIE. Zacząłem od krótkiego wstępu odnośnie ustawienia podstawowej 11, bo nieraz jest dylemat kogo wstawić. Miłego czytania :)

 

Formacja- Zacznijmy od tej funkcji. Nie ma tu nad czym się rozwodzić, bo każdy

gra taką jaką lubi. W praktyce nie ma wielkiej różnicy czy grasz 4-4-2,

czy 4-2-2-2, a może 4-3-2-1. Różnica robi się w przypadku grania potworami

5-0-5 lub 7-2-1. Jednak takim pedalstwem zajmować się nie będziemy.

Grając Realem ustawiam zespół na 4-5-1 co w połączeniu z odpowiednią

własną taktyką ( o której za chwilę ) daje mnóstwo możliwości w defensywie

i ofensywie. Ta taktyka umożliwia szybkie przechodzenie do 4-3-3 lub 5-4-1, a także

innych tworów.

 

Dobór podstawowej jedenastki ( dla popularnego 4-4-2 i jego wariacji ) - Każdy trener staje przed tym dylemematem. Kogo wstawić, kogo posadzić na ławię. Polecam nie zwracać uwagi na lepszą nogę.

Szczególnie w obronie, mając dwóch dobrych prawych obrońców jeden może pójść na lewą stronę i wszystko będzie ok.

Świetny środek można ustawić w Interze i Brazylii- Maicon i Lucio. Barcelona ma duet Pique i Puyol, gdzie grając cofniętą obroną, sprawdzi się. W Realu polecam grać Garayem i Ramosem. Natomiast Chealsea może mieć środek złożony z Essiena i Obiego- Mikela.

Przede wszystkim należy w obronie wystawiać na bokach szybkich i zwinnych graczy.

W Brazylii będą to Dani Alves i Felipe ( rezerwa ), W Interze możemy postawić na Maicona, Muntariego, Cambiasso, Zanettiego, Chivu, Cordobę. W Realu polecam na prawej wystawić Lassa, na lewej Pepe. Barca defaultowo. W Chelsea zda egzamin Bosingwa/ Ivanowic i Zhirkov/Cole. Menchester na lewej ma świetnego Evrę, ale na prawej kłopot. O'Shea jest za wolny, Rafeal za słaby fizyczny. Oczywiście w rękach dobrego gracza

mogą oni grać, ale najbardziej uniwersalnym będzie Owen Hargraves.

 

Środek pomocy- Na środku proponuję grać kombinacją- zawodnik do odbierania piłki i zadań siłowych

oraz dryblujący i dobrze podający, szybki playmaker. Dla Realu to będą Xabi Alonso i Kaka,

dla Brazylii Felipe Melo i Kaka, Dla Chelsea Ballack i Lampard, Dla Manchesteru Carrick i Anderson ( ewentualnie Fletcher, ale

wtedy pomocnicy grają 50-50, czyli po równo w zadaniach ofensywnych i defenswnych) Dla Barcy, której domyślną taktyką jest 4-3-3 wyrzucamy Busquetsa, do środka idzie Keita/ Toure oraz Iniesta i Xavi. Dla Anglii Lampard i Gerrarda. W Interze można zagrać Cambiasso- Sneijder, jak również Stankovic- Sneijder lub Muntari- Sneijder.

 

Skrzydła- Na skrzydłach wystawiamy zawodników dobrze dryblujących, szybkich, zwinnych. Dla Anglii będą to Walcot i Lennon, ale na ławce znajdziemy dobrych zastępców. W Interze możemy postawić na Ballotelliego , Muntariego, Eto'o , Quaresmę, Mottę ( najsłabszy ) W Realu jest problem, bo grająć 4-5-1 z Ronaldo na szpicy na bokach można ustawić Benzemę i Higuaina. Grając zwykłym 4-4-2 ( lub wariacją ) na skrzydłach mogą grać Ronaldo i Van der Vaart, ja jednak proponuję grać 4-3-3 , gdzie ofenswny tercet Ronaldo- Higuain- Benzema będzie wspierany Kaką, ALonso i Gutim. W Menchesterze na lewej ląduje Nani, na prawej Valencia. Brazylia to Kaka i Robinho/ ew. Diego.

 

W Ataku wystawiamy najszybsych i najsilniejszych, w sumie tylko w Anglii i w Aston Villi można zmienić napastnika ( mowa o lepszych zespołach). Odpowiednio Agbonlahora za Heskeya i Carewa za Heskeya.

 

Własna taktyka- Teraz przechodzimy do najważniejszego zagadnienia. Na nic nam dobrze dobrana 11 jeżeli zawodnicy nie będą pod nią ustawieni.

Pamiętam narzekania na to, że w fifie nie ma jak stworzyć własnej taktyki, umożliwiającej gre np.: z kontry.

Bzdura, ale trzeba umieć wszystko ze sobą pustawiać. DObra, zaczynamy od:

 

Konstruowanie akcji- Ten podpunkt, odpowiada za sposób rozgrywania piłki. Ale uwaga! Działa on na 2/3 boiska. Jest taka magiczna, niewidzialna linia, do 35-30 metra, za którą ten wskaźnik nie ma już nic do powiedznia.

 

* Tempo- podstawa to zrozumieć, że ten wskaźnik odpowiada za agresywność z jaką piłkarze wychodzą do przodu przez pierwsze 2/3 boiska i jak bardzo grają do przodu. Innymi słowy jak szybko chcą przenieść piłkę spod własnej bramki pod bramkę przeciwnika. Pamiętajmy, żeby nie podnieść powyżej 66. Powyżej gra przypomina chamską arcedówę, a tego chcemy uniknąć. Poniżej 66 gra się o wiele lepiej, przypomina to prawdziwy mecz,

jest czas na zaplanowanie akcji. Podniesienie powyżej 67 daje dobre rezultaty jedynie przy głębokiej obronie. Wtedy mamy doczynienia z grą z kontry. Warto sobie zadać pytanie- Jak chce grać? Budować spokojnie od tyłu akcję czy może od razu po przyjęciu piłki pędzić z kontrą.

 

10-30- cierpliwe, mozolne budowanie akcji.

 

35-45- troszkę szybciej, kluczem organizacja gry i przygotowanie ataku.

 

50-60- agrsywna piłka, w moim odczuciu najlepsze wyjśćie, bo można zagrać spokojnie jak i z kontry. Zdecydowanie polecam.

 

70-80- tylko w połączeniu z wysoką ustawioną obroną. Bardzo szybka gra z kontry, dobra dla słabszych zespołów, choć dla takiego Juve jak znalazł.

 

* Podania- Tutaj dużo łatwiejszy do ogarnięcia pasek. Należy pamiętać, że współpracuje on z paskiem Tempa.

 

10-30- gra krótkimi podaniami, zawodnicy są blisko siebie, dobre dla zawodników lubiących gre z klepki.

 

35-50- Zawodnicy troszkę bardziej rozciągnięci, można bardziej wszerz boiska pograć, polecam.

 

55-65- Granie długimi podaniami do silnych napastników, którzy umieją przyjąc i przytrzymać piłkę.

 

70-80- Dobra dla niższych lig angielskich, gra na wsyokich napastników, z pominięciem drugiej lini. Mając w ataku olbrzymów można próbować.

 

* Ustawianie się- Tutaj nie ma licz tylko dwie opcje

 

1) Zorganizowane- dla słabszych drużyn, gdzie zmiana pozycji może okazać się kłopotliwa z uwagi na słaby poziom wyszkolenia taktycznego ( w profilu zawodnika artrybut 'ustawianie')

Jeżeli nie jesteś pewien zacznij od zorganizowanej.

 

2) Swobodnie- polecam dla lepszych klubów i graczy chcących grać bardziej skomplikowaną, trudniejszą do przewidzenia piłkę. Jeżeli chcesz by pomocnicy włączali się do ataku,

napastnicy zamieniali się rolami ze skrzydłowymi i robili dużo szumu pod bramką- polecam.

 

Stwarzanie szans- Ten podpunkt odpowiada za stwarzanie szans i grę pod bramką przeciwnika. Pamiętacie niewidzialną linię z poprzedniego punktu, o długości 2/3 boiska. Teraz napiszę o tej 1/3

przy bramce przeciwnika. Jakkolwiek to zdanie jest niezbyt ładne stylistycznie, tak to co napiszę poniżej wyjaśni wszystko.

 

*Podania- Aspekt dotyczy sposobu podawania pod bramką rywala ( bezpiecznie, normalne, ryzykownie)

 

25-45- spokojnie, powoli rozgrywana piłka, czychanie na okazję. Coś dla fanów Barcy. ( bezpiecznie)

 

55-70- rozciąganie defensywy, podania do boków w celu zrobienia miejsca w polu karnym.( normalnie )

 

75-85- szukanie okazji jednym, celnym podaniem. ( ryzykowne rozwiązanie, dla niecierpliwych )

 

* Dośrodkowania- Ten wskaźnik determinuje postawę napastników i ich ruch w polu karnym, gdy piłka jest w

bocznych sektorach. Również wskaźnik odpowiada jak wielu zawodników będzie wbiegało ( lub nie ) w przypadku dośrodkowania.

 

20-30- Jeżeli nie chcesz dośrodkowywać, wolisz wycofać piłkę ze skrzydła do środka lub urwać do środka i uderzyć to jest dobry wybór.

 

35-45- Tutaj częściej można dośrodkowywać, szczególnie wrzutki na pierwszy słupek spod lini.

 

50-65- Częste dośrodkowania z bocznych rejonów, pomocnicy wbiegają do 16.

 

70-85- Dośrodkowania z daleka, prawie, że z połowy. Dobre dla słabszych zespołów, które nie mają możliwości i umiejętności grać krótkiej piłki.

 

Strzelanie- Ten wskaźnik jest opisuje jak często zawodnicy będą starali się stwarzać okazje do strzału, z jak daleka będą przygotowani na strzał i jak często pomocnicy będą szukali szans do wyjścia na pozycję, żeby dostać wystawkę.

 

50-65- Czekanie na bardzo dobrą okazję, mało prób z dystansu.

 

70-80- Jeżeli chcesz uderzyć od czasu do czasu z dystansu.

 

85-95- Bardzo często szukasz okazji do uderzenia z daleka, wolisz walnąć bombę niż szukać wrzutek lub podania prostopadłego? To coś dla Ciebie.

 

Ustawianie się- tutaj ustawianie się jest dużo ważniejsze niż przy Konstruowaniu Akcji.

 

1) Zorganizowane- Polecane dla słabszych zespołów, które nie są tak pełne inwencji jak teamy z Xavim lub Fabreagasem.

 

2) Swobodne- Dla większości zespołów to dobry wybór, AI w FIFIE stoi na całkiem wysokim poziomie, jest bardziej aktywne i daje więcej szans

na dobre podanie. Zawodnicy częściej zmieniają pozycję, pokazują się do gry, jednak w słabszych zespołach może być problem z lukami na boisku.

 

To by było na tyle jeśli chodzi o grę w ofensywie.

 

Obrona- Ten podpuntk pozwala nam odpowiednio przygotować zespół do bronienia się przed przeciwnikem. FIFA daje tu spore pole do popisu, więc

warto posiedzieć nad tym zagadnieniem i dostosować zespół do własnych potrzeb.

 

* Pressing- Jeden z najważniejszych wskaźników od którego zależy jak będzie grała nasza obrona. Jeżeli chcesz, żeby gra przypominała w miarę

prawdziwy mecz musisz przyjąć, że ustawienie paska powyżej 50 powoduje wysoki pressing, w prawdziwej piłce prezentowany przez

Barcę Guardioli.

 

20-30- Dla zawodnika chcącego grać tylko z kontry, drużyna bardzo głęboko schowana. Wystawia to na ostrzał z daleka, ale

zagęszcza plac gry na 20-25 m.

 

30-35- Zespół właściwie cały na własnej połowie przygotowany do odebranie piłki, również dobry dla fanów gry z kontry.

 

40-50- Zawodnicy przekraczają własną połowę w celu odebrania piłki. Rozwiązanie dla niezdecydowanych.

 

55-65- Wysoko ustawiona linia defensywy, zawodnicy wspierają się i szukają możliwości, żeby podejść jak najbliżej do rozgrywających piłkę przeciwników.

 

70-80- Dla fanów Barcy, bardzo agresywna gra, zespół atakuje na połowie przeciwnika i chce jak najszybciej po stracie piłki ją odzyskać.

 

* Agresja- Ten wskaźnik określa jak agresywnie obrońcy będą podchodzić do rywala. Jeżeli wkurza Cię, że

obrona gra bardzo agresywnie i wysoko, zupełnie nierealistycznei warto podtemperować ten wksaźnik.

Nie należy za bardzo podkręcać agresji, gdy pressing jest już odpowiednio wysoko ustawiony, ponieważ doprowadzi to

do arcade. Pamiętajmy im wyższy Pressing tym mniejsza Agresja i vice versa.

 

20-30- Spokojnie grająca obrona, konsekwentnie wypychająca napastników.

 

35-45- Wariacja poprzedniego punktu dodająco agresywniejsze doskakiwanie do napastników

 

50-65- Agresywne wychodzenie do napastników.

 

70-85- Łącząc z głęboką obroną wciąga napastników pod pole karne by ich osaczyć i nie dać możliwości oddania piłki pomocnikom.

 

* Rozstawienie- Nie ma wpływu na styl gry drużyny gdy jest przy piłce.

 

15-30- Dla drużyn, w których zawodnicy są blisko siebie.

 

35-50- Nie zostawiają dużo miejsca na skrzydłach, starają się grać blisko siebie.

 

55-70- Defensorzy kładą nacisk na pojedynki 1 na 1.

 

* Linia obrony- Wskazuje obrońcom czy mają grać pułapką ofsajdową czy cofnąć się.

 

- Cofnięta- Polecana dla klubów, które wolą przyjąć rywala na własnej połowie, zagęścić mu pole.

- Wysunięta- Wysoko postawiona obrona, pomaga grać pułapką ofsajdową.

 

Pamiętajmy, że gra cofniętą jest bezpieczniejsza generalnie.

 

 

 

PROSZĘ O PRZYKLEJENIE TEGO POSTA DO PIERWSZEGO POSTA TEGO TEMATU. Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza

dobra robota błażej, mi sie przydało :thumbsup: (bo ten post ma juz troche jakby ktoś nie wiedział)

 

mam pytanie do ciebie: strzałki, okreslające tory biegu w ataku (czy obronie ) nie mają żadnego wpływu na to czy piłkarz gra ofensywnie czy defensywnie, prawda? (tak mysle ale wole sie upewnic, bo przeciez za to odpowiadają "kolorowe strzałeczki" -żółta, czerwona i niebieska)

Odnośnik do komentarza

kufir : formacje robisz w menu, potem jednak musisz ja za kazdym razem wybrac

 

 

ze składem gorzej- musisz pozmieniac manualnie :confused:

 

 

No właśnie, jest to STRASZNIE mozolne, po 3-4 meczach i ciągłych zmianach mam już dość mimo iż jeszcze bym chętnie pograł.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

I tu się mylisz kolego bo nie wziąłeś chyba pod uwagę zjawiska zwanego korupcją w piłce nożnej :whistling:

A tak na poważnie: nie zawsze wygrywa lepszy,wiadomo to nie od dzisiaj,taki jest futbol i już,nie ma o czy dyskutować za bardzo.

Zawsze wygrywa lepszy. Tak jest w każdej dziedzinie i każdej dyscyplinie.

 

Ktoś też uważa, że karne są mocno przekombinowane? Nie rozumiem potrzeby wprowadzania takich cudów - że co, za prosto było bramkę zdobyć? No chyba o to chodzi w karnych, że strzelenie tam bramki jest nieporównywalnie łatwiejsze od zdobycia jej z akcji, prawda? :)

 

już nie bede komentował Twojego idealistycznego podejścia do sportu.

 

Co do karnych...co za trudne są ? że trzeba uważać zeby trafić ? nie da sie asysty ustawić ? Konsola już nie pomaga ?

Wczesniej nie miałeś zadnego wpływu czy strzelisz bramke czy nie...ja raz trzymałem na max lewo i trafiałem. Drugi raz znów na max lewo i nie trafiał zawodnik. Loteria.

Teraz masz wszystko we własnych rękach...dla mnie bomba. To że nie strzelisz jest tylko i wyłącznie Twoją winą a nie widzimisie konsoli.

 

Karne są w końcu skillowe...trzeba poćwiczyć ich wykonywanie. Jest presja...trzeba uważać. Jedna z lepszych nowości. (było już w WC)

Jedyne co mnie zastanawia to to że można strzelić na dwa tempa...Przypomnę że zostało to zakazane przez FIFA już z okazji Mistrzostw Świata w RPA.

Ale rozumiem że wprowadzili nowość...długo nad tym pracowali...wiec nie bedziemy tego wyrzucać...co z tego ze zasady sie zmieniły :)

Tak czy siak...fajny smaczek.

Odnośnik do komentarza

dobra robota błażej, mi sie przydało :thumbsup: (bo ten post ma juz troche jakby ktoś nie wiedział)

 

mam pytanie do ciebie: strzałki, okreslające tory biegu w ataku (czy obronie ) nie mają żadnego wpływu na to czy piłkarz gra ofensywnie czy defensywnie, prawda? (tak mysle ale wole sie upewnic, bo przeciez za to odpowiadają "kolorowe strzałeczki" -żółta, czerwona i niebieska)

 

Strzałkami ja się zwykle nie bawię, bo ruch w ataku mam ustawiony jako swobodny, więc nie korelowałoby to. Jeżeli chodzi o grę drużyną zorgranizowaną to jest troszkę inaczej. Jak dasz np.: skrzydłowemu bieg po skosie, w stronę linii autowej, to przy rozprowadzeniu akcji on tam będzie uciekał. Ważniejsze jest chyba ustawienie pracowitości w obronie i ataku. W zasadzie to tyle wiem, jeśli chodzi o strzałki, mój kolega je zwykle ustawia, żeby ' ładnie to wszystko wyglądało '

 

BTW: Pomoże mi ktoś w kwestii łączenia się z Polakami. Nie mogłem zagrać ani z Matinxem, ani z innym kolegą, wkurza mnie to, wiem, że wina leży po mojej stronie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie tez o trofeum/achiv: Jest trofeum "Ten pierwszy raz" czy jakos tak i opisane jest: "Strzel bramke bramkarzem w dowolnym meczu". To musze miec swojego w sensie ze ja nim sterowac? Bo np gralem tera normalny mecz i bramkarzem karnego strzelilem i mi nie zaliczylo :(

 

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/39859962

 

 

Zrobione w sumie niechcacy gdy zobaczylem ze wybralem 'play as player' zamiast 'control all team'. Efektem w(pipi)ienia rush na bramke w pierwszych sekundach i wyszlo idealnie :D Z karnego sie nie liczy, musi byc bramka z gry albo wolnego.

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że EA dobrze postąpiło z karnymi. Piłkarze tacy jak Ronaldo czy Lampard, mają odpowiednio długi zielony pasek oraz żółty, żeby nie bać się o kopnięcie w trybuny. Trochę się gubię z tymi paradami pod prawą gałką, ąle ogólnie to dobry ruch.

zgadzam sie.

 

Gdy pierwszy raz zagralem w World Cup'a (który to poraz pierwszy zaprezentował taki sposób na jedenastki) byłem zniesmaczony ale po ogatrnieciu systemu uwaam go za rewelacyjny. wreszcie jest losowość , dramaturgia oraz pierwszy raz decyduje w pewnym stopniu skil!

No w sumie zgadzam się. Pierwszy raz w serii FIF (pomijając tego WC oczywiście) karne to nie 100% rzut monetą tylko w jakimś stopniu wchodzi też skill. Dzisiaj dwa razy online doszło do karnych i właściwie przekonuję się do tego systemu, bo karne są o wiele bardziej emocjonujące :)

 

Mistrzostwa Ueropy w Portugali, 2004. Grecja -Czechy.

 

Grecy w ostatniej minucie strzelaj.a 1-0 , a był to ich bodajże drugi strzał w meczu. Byli gorsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i az obrazali futbol ale wygrali

..no i?

 

Ja naprawdę wiem jak wygląda piłka nożna i widziałem dziesiątki meczów, gdzie drużyna, która lepiej prezentowała się w każdym aspekcie była gorsza w tym najważniejszym. To nie przeczy faktowi, że to zwycięzcy są tymi lepszymi.

 

ogarnij sie chlopaku, bo pojecia mylisz i zwyczajnie racji nie masz. czasem jest tak, ze wygrywa druzyna skuteczniejsza, ale zwyczajnie gorsza pod kazdym wzgledem pilkarskiego rzemiosla. moze na wikipedii tego nie bylo, ale przeanalizuj sobie wc 1954 i powiedz, ze wygrala lepsza druzyna (ot najslynniejszy przyklad obalajacy Twoj belkot)

Napisałem już przecież, że drużyna, która przegrywa może być lepsza w każdej statystyce, ale polega w tej najważniejszej i tym samym jest gorsza. Meczów nie wygrywa się piękną grą tylko zdobytymi bramkami i kto zdobywa ich więcej - jest lepszy.

 

Co do karnych...co za trudne są ? że trzeba uważać zeby trafić ? nie da sie asysty ustawić ? Konsola już nie pomaga ?

Tak, łzy rzewne leję, bo nadziałem się na element rozgrywki, gdzie moja kochana konsola nie zdobywa za mnie bramek i ja, lama, muszę (o zgrozo!) myśleć co robię.

Odnośnik do komentarza

 

 

Co do karnych...co za trudne są ? że trzeba uważać zeby trafić ? nie da sie asysty ustawić ? Konsola już nie pomaga ?

Tak, łzy rzewne leję, bo nadziałem się na element rozgrywki, gdzie moja kochana konsola nie zdobywa za mnie bramek i ja, lama, muszę (o zgrozo!) myśleć co robię.

 

hehehehe

 

no ale wpierw narzekasz...potem jednak dochodzisz do dobrych wniosków (ale wiadomo...niektórzy jak czegoś nie umieją to tego nie lubią)...daruj sobie na przyszłość tą ironie ;)

Odnośnik do komentarza

co kilkanascie meczy odwołuje pewne ,sceptyczne słowa wobec Fify! Najpierw przyszło mi odszczekać, ze pp i p+ nie działaja (bo działaja!) teraz o staminie powiedziec musze ze...to działa.

 

 

na przykładzie: grałem wczoraj kilka ciekawych meczyków, dwa z kolesiem z tego forum (hi daras). On bierze MU ja Chelsea. Stawiam na gre ofensywną, czarnuchy z przodu (anelka i Drogba biegają jak nakrecone), Lampard szaleje i...ok 70 min staneli wyraźnie! Patze na paski staminy- moje zjechane, wyraźnie niższe od paskó MU. I niestety przyszło mi grac dogrywke w które....nie istotne :D:D

 

 

ale to Premiership, cyborgi z najlepsej i najszybszej ligi swiata. Inny mecz - gram Atletiko ws Shalke. Tu tempo jest wyraźnie wolniejsze, czuć przepaść miedzy taka Chelsea (czyli jak w rzeczywistosci) . ale stamina- własnie, tu już naprawde trzeba strategicznie biegać! Przeszarzowałem z rajadami Reyesa i presingiem Forlana i...znów przyszło grac dogrywke 9na która nie było już sił) i w katrnych...eeeeee nie istotne :D

 

 

musze pocwiczyć te karne :yes:

Odnośnik do komentarza

Ja tego od poczatku bronilem. EA w tym roku naprawde sie spisalo,nawet najlepszych czesto trzeba zmieniac,jak sie zapomnimy. Inna sprawa,ze tak jak piszesz,jezeli przeciwnik wytrzyma do dogryki,a gral rosadnie widac jego przewage pilkarzy. Dla mnie bomba!

Odnośnik do komentarza

w kooejnosci, by nie pomylic

 

Fifa 10: 9

 

fifa 11: 9

 

:potter:

 

 

(aha, nie jestem pewny czy 10 nie dostała dziewiątki z minusem)

 

 

edit- wg mnie jest troche za mało fauli, przez co nie moge w pełni ykorzystac pweru lamparda i jego pierd.olniecia z wolnych :confused:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wczoraj Kazumie taką brameczkę Hondą czy tam Suzuki z mojego kochanego CSKA wsadziłem, że ojojoj :)

 

A ten drugi mecz przegrałem, ale tylko w wyniku okoliczności zewnętrznych o których wstyd pisać na forum ... ;)

 

Nie wykręcaj się że przegrałeś przypadkiem ; d (chociaż ja troszkę oszukiwałem bo miałem mojego virtual pro w składzie Śląska)

Ale muszę przyznać, że ciężko się z tobą gra w obronie. Z łatwością przechodzisz mi obrońców gdy jesteś z nimi sam na sam, ja tak nie umiem :(

 

 

 

Bardzo fajnie się gra z normalnymi graczami, którzy nie chcą wygrać za wszelką cenę. Jest wtedy fun jak za dawnych PESów (chlip chlip, piękne to były czasy, szkoda że już nie wrócą ;( ).

Odnośnik do komentarza

Widze że Błażej uchodzi tutaj za jakąś wyrocznie :|

ładne rzeczy :P

 

no easye...jakich zwodów używać ? jakich byś nie użył to jest zaskoczenie...bo ludzie w sieci wogóle ich nei robią...a jak sie gra własnie z "oarniętym", "normalnymi" co nie chce wygrać za wszelką cenę i gra przyjemny ładny dla oka football to robi zwody, gra pod publiczkę albo na manualu. (czekam błażej na nasz mecz na manualu)

 

Dołączam się do wypowiedzi błażeja z prośbą o kontakt dla ogarniętych i normalnych graczy którzy mają GDZIEŚ punkty rankingowe i cenią dobrą zabawę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...