Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Rozegrałem wczoraj swoje pierwsze 5 meczy na manual. Rzeczywiście kompletnie inna gra. Przy manualu gra na asystach to łatwa lekka i przyjemna zręcznościówka :teehee: Jest ciężko, tu trzeba godzin ogrania żeby prezentować jakiś przyzwoity poziom, ale to jest fajne. O ile od czasu do czasu udaje mi się już sklecić jako taką akcję i wypracować akcję podbramkową, o tyle ją wykorzystać to jest prawdziwa masakra. Przyzwyczajenia z poprzednich edycji gdzie się grało na asyście dają się we znaki. Trochę przykre jest, że praktycznie wszystkie większe, kluczowe turnieje są klepane na asyście gdzie tak naprawdę od gracza jak się okazuje za wiele nie zależy. Dlatego piszę się na tą ligę na manualu :rolleyes:

 

jak mnie cieszą takie słowa :D

jesli chodzi o turnieje to trzeba zmienić mentalność graczy oraz organizatorów...zacznijmy od siebie...pokażmy że się da

 

Damiano na jakiej konsoli grasz? odezwał byś sie do mnie na gg ?

 

ja pokusiłem się o porównania gry na asyscie do onanizmu w burdelu all inclusiv :potter: w sensie możesz sie super pobawić a idziesz na łatwizne nawet nie próbując innych wrażeń :P

 

ale prawda jest taka...ciezko zrobić akcje...jeszcze ciężej ją wykorzystać...ale dla mnie sama akcja jest nagrodą, a trening czyni mistrza wiec wiem ze predzej czy później będę wykorzystywał wiecej okazji.

Łatwiej się bronić bo ciężej atakować. Także najważniejsze jest zachować 0 z tyłu a z przodu na pewno coś sie znajdzie :)

 

Full Manual rules

 

Przypomne jak grać ranking full manual aby nie trafiać na asyste:

Gra w sieci ---> Pojedynek ---> niestandardowa gra --> [] Kwadrat --> jedziemy na dół i wybieramy typ sterowania ręczne

 

szukamy przeciwnika...jesli nie znajdziemy tworzymy własną sesję. Nie bedziemy długo czekać ponieważ coraz wiecej ludzi gra na manualu :) wystarczy spojżeć na ranking po nacisnieciu L2 pojawia się bardzo okazała lista.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

ALE TA GRA JEST ZAJEBISTA, gdy gra się na ustawieniach manualnych. To nic, że rozegrałem dopiero z 5 meczy na takich ustawieniach, zabawa jest przednia. Ostatni mecz z błażejem dostarczył mi tyle emocji co cała zeszłoroczna edycja. Czemu wcześniej nie spróbowałem tak grać?

Normalnie nowa gra, jaram się.

 

 

normalnie serce mi rośnie po takich wypowiedziach :)

 

czuje że moja akcja ma sens :potter:

 

Kazuma odezwij sie prosze na gg

 

 

 

to coś jak Jezus- on miał podobne odczucia w pewnym momencie, jak donosi pismo :lol:

 

 

 

ale go ukatrupili koneiec konców :potter:

 

mnie osobiscie zaczynasz irytowac, po primo trzeba miec cos nie tak by powtarzac jeden i ten sam przekaz po raz dwudziesty (grajcie na manualu) a dwa, te robienie sobie laski (oh jak sie ciesz, o jak fajnie) jest niesmaczne :blink:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

nie obchodzą mnie Orson Twoje pogardliwe wypowiedzi

 

mnie obchodzi to że widze efekty tych działań a to dla mnie najważniejsze...pozatym dodaje to do wiekszośći postów bo nie każdy czyta namiętnie wszystkie poprzednie.

 

nie pisze tylko o tym aby grać na manualu ... pisze też w innych kwestiach. Ale chyba nie zaprzeczysz że coraz wiecej osób próbuje i im się podoba.

 

i to czy robie sobie laske to moja sprawa :potter:

 

ciesze sie ze mam coraz wiecej osób z którymi można coś fajnego zrobić (ligi, turnieje)

Odnośnik do komentarza

fajnie mak, ale werbuj tych ludzi na priv a jak faktycznie cos chcesz zmienic to pisz na oficjalnym forum fify (gdzie zaglądaja ludzie z ea) lub spamój Ruttera wraz z Patersonem....

 

 

ale na zeusa przestan sie juz powtarzac

 

 

aha mozesz tez wpisac ten twój apel do sygnaturki , nikt nie bedzi dymił

 

błazej fajne mecze, fajna mam taktyke dla city, he he he

Odnośnik do komentarza

A to moze ja sprobuje cos pogrywac na manualu offline jak tak chwalicie? MacGyver- cieszysz sie? :D

 

Powiem tak- dla maniakow manual to oczywista oczywistosc. Dla reszty- nie. Ja jestem w tej drugiej opcji, bo mam czas i checi na gora 4 meczyki dziennie. I tez mam satysfakcje ze swietnie skonstruowanej akcji i zdobyciu gola 8)

 

Orson- a Ty grasz na jakich ustawieniach?

Odnośnik do komentarza

A czy gra w sieci na manualu wymaga też samodzielnego zmieniania zawodników? Bo nie ukrywam, że opcja automatycznej zmiany, gdy piłka w powietrzu pasuje mi najbardziej.

 

możesz spróbować ?

wtedy sie przekonasz :)

 

mi sie wydaje że zmienia mi w powietrzu...ale nie jestem pewien...raczej tak.

 

chyba ze zmiana zawodnika to już odruch bezwarunkowy...ale z drugiej strony jesli by trzeba było to by były same loby

 

Tak wiec chyba jest tak ze w powietrzu sie zmieniają ale warto spróbować.

 

PS Tak daras cieszę się...ale to ty masz sie cieszyć taką grą bardziej

Odnośnik do komentarza

A to moze ja sprobuje cos pogrywac na manualu offline jak tak chwalicie? MacGyver- cieszysz sie? :D

 

Powiem tak- dla maniakow manual to oczywista oczywistosc. Dla reszty- nie. Ja jestem w tej drugiej opcji, bo mam czas i checi na gora 4 meczyki dziennie. I tez mam satysfakcje ze swietnie skonstruowanej akcji i zdobyciu gola 8)

 

Orson- a Ty grasz na jakich ustawieniach?

 

 

wszystko semi - a tam gdzie nie mozna- manual (nie mozna przy podaniach - góra i dołem) .No i ofkorz siła podania zalezna odemnie

 

ja chciałem cos jeszcze powiedziec- bo rozmawialismy o tempie gry.

 

Dzis zagrałem z błazejem dwa meczyki. I tak - najpierw Leverkusen vs Villareal , potem Arsenal vs City.

 

I jak przesiedlismy sie na angielska lige to było dwa razy szybciej. Hostem byłem ja, ja ustalałem warunki meczu - i oba rozegralismy na tempie NORMALNYM

 

wiec wyjscia są dwa:

 

1 bardziej prawdopodobne; jak ktos gra 4 gwiazdkowymi teamami i przesiądzie sie na najwyzsza półke to wydaje sie dwa razy szybciej

 

2 2 mniej prawdopodobne :serwery czasem "odmulaja" i gra sie szybiej (bo fifach tak jest - raczej lagów nie ma, jak sa kłopoty to gra zwalnia)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do grających na manualu- używacie podania na dobieg czy wystarczy podanie na X?

 

Co do gry na manualu jestem zachwycony,że was posłuchałem.Teraz gra sprawia przyjemność, byłem bliski sprzedania po kilku meczach na asystach a teraz radość z gry wróciła.Tutaj każde zagranie musi być przemyślane,łatwo o głupią stratę piłki.Po kilku godzinach wygrałem swój pierwszy mecz z gościem na asystach i wiem,że to zwycięstwo było zasłużone.

 

Zawsze jestem chętny na partyjkę z dobrym graczem,także widzimy się na serwerach :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do grających na manualu- używacie podania na dobieg czy wystarczy podanie na X?

 

Co do gry na manualu jestem zachwycony,że was posłuchałem.Teraz gra sprawia przyjemność, byłem bliski sprzedania po kilku meczach na asystach a teraz radość z gry wróciła.Tutaj każde zagranie musi być przemyślane,łatwo o głupią stratę piłki.Po kilku godzinach wygrałem swój pierwszy mecz z gościem na asystach i wiem,że to zwycięstwo było zasłużone.

 

Zawsze jestem chętny na partyjkę z dobrym graczem,także widzimy się na serwerach :thumbsup:

 

Dziękuje...niech jeszcze ktoś powie że moja "misja" jest bezsensu :) :potter:

 

Czak...zobacz moją sygnaturę i nie graj z ludzmi na asystach :) tam jest instrukcja jak grać świetne mecze z ludzmi na manualu

 

Co do pytania...wg mnie najlepiej mieć już wsyzstko na manual. Da sie oczywiscie zagrać na dojście X ale to troche inne zagranie i trzeba wyczuć moment i sytuacje na boisku którego podania użyć czy X czy /\ .

 

Zapisz sie czak ponadto do listy graczy manual. Tam zbieramy namiary zeby sobie pograć ;)

Odnośnik do komentarza

Też zacząłem grać na manualu. Wczoraj rozegrałem w ten sposób przeza(pipi)isty pojedynek w sieci. Przegrywałem 0-1... Aż w końcu w '80 minucie przeprowadziłem za(pipi)istą akcje i strzeliłem technicznie, górą na długi słupek... Coś pięknego ta gra na manualu. Cieszyłem sie i darłem ryja, że udało mi się taką za(pipi)istą bramę trzasnąć. Na asyście byłoby to niemożliwe pewnie.

 

Jeśli ktoś ma w Fife niewielkie skillsy i dopiero zaczął grę na manualu, to zapraszam do skopania mi tyłka, ps id: Emtebe ;)

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś granica czasu do której można się bezkarnie rozłączyć? Miałem dziś kuriozalny mecz, w którym po pięciu minutach prowadziłem 2:0, zaraz po drugim golu koleś się rozłączył i nie zaliczyło mi zwycięstwa. Nie mam tego meczu nawet w historii spotkań. Dotychczas miałem kilka sytuacji, że ktoś się rozłączał i zawsze doliczało mi zwycięstwo i dziwi mnie dlaczego nie tym razem.:blink:

Odnośnik do komentarza

Uuuuaaa! Właśnie rozegrałem trzy mecze po sieci, na full manual z tym samym przeciwnikiem. Pierwszy przegrałem po pięknej i wyrównanej walce 0-1, ale dwa kolejne udało mi się wygrać po 1-0. Coś pięknego. Niesamowita radość, gdy dopiero co zaczynasz grę na manualu i uda Ci się wygrać po ciężkim meczu i bardzo wyrównanej i zaciekłej walce :) A tu jedna z moich zwycięskich bramek: http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/42399561. Jestem mega podekscytowany tymi trzema rozegranymi na manualu meczami online :)

Odnośnik do komentarza

darłem ryja

 

Ja tez dzis darlem ryja jak dostalem w dupe 2x po 2-3. Pierwszy mecz wchodze i patrze a tu gosc ma ustawione jako ulubiona Legie. No to biore Wiselke i gramy. Przegrywalem 3-1, po czym strzelilem na 3-2. 90 min Boguski sam na sam i ch.uja waclawa. A drugi mecz Man U - Real (bo coz by mogli wziac jak nie druzyne, ktora ma w skladzie cyborga Ronaldo) i przegrywam 2-0 strzelam dwie bramy jest 2-2 i oczywiscie 90+2 i dotalem 3-2. Ekstra, 2 mecze w plecy :ninja:

 

Zaj.ebist.a gra :)

Odnośnik do komentarza

darłem ryja

 

Ja tez dzis darlem ryja jak dostalem w dupe 2x po 2-3. Pierwszy mecz wchodze i patrze a tu gosc ma ustawione jako ulubiona Legie. No to biore Wiselke i gramy. Przegrywalem 3-1, po czym strzelilem na 3-2. 90 min Boguski sam na sam i ch.uja waclawa. A drugi mecz Man U - Real (bo coz by mogli wziac jak nie druzyne, ktora ma w skladzie cyborga Ronaldo) i przegrywam 2-0 strzelam dwie bramy jest 2-2 i oczywiscie 90+2 i dotalem 3-2. Ekstra, 2 mecze w plecy :ninja:

 

Zaj.ebist.a gra :)

 

jeszcze powiedz na jakich ustawieniach grałeś ty i Twój przeciwnik bo to jest zasadnicza różnica...bo czuje ironie w Twoim tonie...chyba że sie myle ?

Odnośnik do komentarza

darłem ryja

 

Ja tez dzis darlem ryja jak dostalem w dupe 2x po 2-3. Pierwszy mecz wchodze i patrze a tu gosc ma ustawione jako ulubiona Legie. No to biore Wiselke i gramy. Przegrywalem 3-1, po czym strzelilem na 3-2. 90 min Boguski sam na sam i ch.uja waclawa. A drugi mecz Man U - Real (bo coz by mogli wziac jak nie druzyne, ktora ma w skladzie cyborga Ronaldo) i przegrywam 2-0 strzelam dwie bramy jest 2-2 i oczywiscie 90+2 i dotalem 3-2. Ekstra, 2 mecze w plecy :ninja:

 

Zaj.ebist.a gra :)

 

jeszcze powiedz na jakich ustawieniach grałeś ty i Twój przeciwnik bo to jest zasadnicza różnica...bo czuje ironie w Twoim tonie...chyba że sie myle ?

 

Bez ironii. Nawet gdy przegrywam gra sparwia mi duza radosc bo emocje nieziemskie. Nie wiem na jakich gral przeciwnik ale ja gram na semi i asyscie. Wydaje sie tez, ze w tym roku ludzie grajacy online sa jacys bardziej rozgarnieci, tzn. wchodza i graja do konca mimo, ze przegrywaja. Rzadko mi z meczu wychodza, na pewno rzaddziej niz w FIFIE 10. Rywalizacja miazdzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...