Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

To jest niepojęte jak ta gra potrafi być denerwująca! Nigdy, żadna gra (w trybie multi) nie wywoływała u mnie takich emocji:angry2: Siadam z zamiarem rozegrania jakiegoś meczu. Szybko tracę bramkę, frustruję się i przeciwnik z łatwością wbija kolejne (gubię krycie, tracę piłki), potem uparcie gram tyle meczów aż w końcu wygram. Potrafię 10 spotkań pod rząd przegrać i tak zdenerwowany wyłączam konsolę. Rozegrałem ok. 80 spotkań od premiery (rankingowych) ogólnie wygrywam jakieś 10%, nie potrafię wykorzystać walorów np. Realu. To bez różnicy czy gram Valencią czy Chelsea. Jakoś nie czuję tej gry i dziwię się, że zdecydowana większość z którymi gram tak dobrze sobie radzi jakby grali w to od lat (ustawienia w formacji, taktyce? z tego nie korzystam). Jakieś rady?

 

PS. Mimo to gra jest na tyle dobra, że ciężko odłożyć ją na półkę:thumbsup:

 

 

o, jakbym siebie widział przy okazji fify 10 :D

 

sprawa wygląda tak, ze jesli to nie jest twoja któraś już tam fifa musisz sie pogodzic, ze jeszcze przez długi czas beda ci łoić skóre :D niektórzy kolesie siedza przy tej serii juz lata tak wiec...

 

druga sprawa to trening- staraj sie nauczyc systemu , moze jakies zwody itp- nawet kosztem tego ze przegrasz mecz. W innym wypadku frustracja bedzie ci towarzyszyła długo.

 

trzecia kwestia- znajdź zespół dla siebie , poznaj piłkarzy ich nmozliwosci i graj pod nich- np wrzutki na wysokich, rajdy szybkimi itp

 

I po czwarte- czsami warto zrobic sobie kilka dni pzerwy (a nie grac 10 meczy pod rzad)- wraca świezosc i zapał i od razu lepiej idzie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

rozwaliła mnie ta wstawka xd

 

w dzisiatce była lepsza " ale sie im nie chce , nawet gdy ich ktoś połechce to i tak sie im nie zechce " masakracja xd

 

ja tam lubie obu zgredzików, przy ich komentarzu zaczełem oglądanie sportu (szaranowicz nba) , nie wyobrażam sobie grac bez nich

Odnośnik do komentarza

albo pograj ze znajomymi,odpal head seta

 

A wlasnie jak sie headset sprawia w tej grze? Orson mi pisal, ze tak sobie- czy to fakt?

 

Oraz ja sie prawie nie wqrzam grajac online (prawie- czyli wqrzam sie gdy przegrywam ewidentnie wygrany mecz). Natomiast zawsze gram do konca, nawet jak przegrywam dwoma i wiecej (choc rzadko mi sie to zdarza). A jesli przegrywam wiecej- walcze i nie odpuszczam- ucze sie od lepszego i ciesze sie gra :potter:

 

Oraz gram Man U- ja nie wiem, ale to powinna byc druzyna 4,5 gwiazdkowa bo w skladzie w ogole nie ma cyborgow- Berbatov jest wolny jak zolw a Rooney nieskuteczny. Obrona juz lepsza (Vidic i Ferdinand) ale i tak faworytem jest Real, Barca, Chelsea czy nawet Inter.

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy taki słaby jest ten Manchester? Jak dla mnie są mocni, a w tej fifie napastnik nie musi biegać jak rączy dingo, goniący mamę Steve'a, na farmie pod Melbourne, żeby być dobrym. Kiedy gram Man Utd to ustawiam go na szpicy, a Rooneya za nim, wtedy Berba ma przestrzeń w polu karnym i spokojnie może się rozepchać i walnąć z bańki.

 

Zarzut do Wayne'a- absurdalny :)

 

HS spisuje się jako tako- należy pogrzebać z ustawieniami głośności samej gry, żeby jako tako to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem- ja cie błazej słysze bardzo słabo, grałem tez z pewnym gosciem (anrdzej19) a jego wogóle niemal nie słyszałem (dla kontrastu grałem z nim w BF 2 i słyszałem go b. dobrze, czyli to nie wina jego headsetu )

 

słyszałem, ze narzekali na komunikacje głosowa w fifie (PS3) , moje problemy sugerują mi ze to prawda...jakie sa wasze spostrzeżenia?

 

no, te gwiazdki sa faktycznie troche dupnie przypisane- Takie atletico madryt ma 4,5 czyli tyle co sporo mocniejszy Milan czy City...

 

a i MU nie równy Chelsea (w gre jak i w realu hehehe) czy Realowi i Bacelonie.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie Kaz, na 100 %. To ta głosna akcja z online-pass (czyli po polsku "paszport internetowy"- by polscy tłumacze) .

 

EA testuje taka forme dystrybucji (walka z uzywkami, np w tym momencie jak dla mnie Fifa bez tego kodu warta jest 50 zł max) , za co jest nagonka bo oczekiwania sa podbite a problemy były (padające serwery, potem zresetowali ranking)

Odnośnik do komentarza

To ze przypisze do konta na stałe to rozumiem. Chodzi mi o to że na pudełku pisze że kod jest żeby mieć więcej funkcji ONLINE. Ale czy bez kodu standardowe granie przez online bedzie dzialac?? Chciałem dziś stworzyc gre ale kazało wpisac kod, czyli sie nie da. Ale jak bede tylko dołączał do gry bez wpisanego kodu to pogram ONLINE??

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Once in a lifetime

 

Score as the Goalkeeper in any match

 

Zrobił to ktoś? Grałem mecz towarzyski, dostałem karnego, w opcjach szybko zmieniłem na bramkarza, wykorzystałem nim karnego i nie dostałem trofeum. WTF? Jakieś specjalne warunki trzeba spełnić?

 

Bramkarz musi strzelić bramkę z normalniej akcji, nie z rzutu karnego. Po prostu ustaw sobie kompa na amatora i spróbuj dojść do bramki przeciwnika i strzelić gola goalkeeperem :]

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla chętnych: gdzie znajdę powtórkę wysłaną na serwer EA z konsoli [xbox] ? Może i jest to proste, ale nie mam pojęcia jak to zrobić... Wysyłam powtórkę z gry przychodzi potwierdzenie, niby wszystko ok. Odpalam potem easportsfootball.com czy ea.com loguję się i nic nie ma... tylko w zakładce "home" -> "latest newsfeed" moje ostatnie osiągnięcia... 

Odnośnik do komentarza

znalazłem jedynie: "There are no video highlights to display. Upload your video highlights from the game and share them here." Czy trzeba dodatkowo aktywować grę kluczem na stronie? Zrobiłem tak z wersją na PC i może się wykluczają?

 

 

 

 

Już ogarnąłem... Po prawej mam magiczną opcję: "Your personas" - używam opery i pod tym napisem była pustka... Przypadkiem odpaliłem Chrome'a i proszę: można zmieniać profil z konsolowego na PC. 

 

 

Edytowane przez danonxPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...