Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba zrobić, żeby w trybie kariery dostać się do drużyny tygodnia? Strzelam swoim ludkiem 4 gole w meczu, dostaje notę za mecz 9,5 i nie dostaje nominacji. :blink: Czy jak ustawię połowę na 45 min, poziom trudności na amator i strzele 100 goli w meczu to jest szansa, że mnie wybiorą? Bo to już nie pierwszy raz, że strzelam w pip goli (gram napastnikiem), dostaje notę pod 10 i nic.

Odnośnik do komentarza

http://easportsfootball.com/ultimateteam

 

FUT11 już działa z poziomu ich strony, jak zalogujecie się i graliście kiedyś w jakieś FUT to dostaniecie kilka packów, do tego za codzienną wizytę na swoim profilu od dziś do 3 listopada też będziecie dostawać gift packi

 

nigdy się w to specjalnie nie bawiłem ale teraz spróbuję, bo dostałem kilku dobrych grajków w tych "returning player" gold packach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie to zrobili ! Swietnie ze mozna wszytskim zarzadzac przez strone WWW! Tez zaczynam w tym roku zabawe na powaznie, z przodu ustawieni juz Gomes i Webo ! :thumbsup:

Ciekaw tylko jestem, czy bedzie mozna wgrywac swoja formacje...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Świetna opcja z tym zarządzaniem z poziomu kompa. Ja sobie importowałem zawodników z UT10 i mam Gignaca, Suareza, Vicente, Maxi Rodrigueza i jeszcze paru innych :D jest w czym wybierać. Nie jestem tylko zadowolony z tych 2 extra paczek, Pawliuczenko to chyba jedyny niezły gracz jaki w nich był.

Odnośnik do komentarza

moja cierpliwośc co do EA sie wyczerpała niemal :diablo:

 

jako prekursorzy wprowadzili online pass, spoko- biedny dawidek rutter zalił sie jak on i jego pracownicy siedza po nocach bo w fife grają miliony i jak to oni sie musza z tym meczyć, no i ze ten online pass sie nalezy ale my gracze przecież nie mamy co płakać, dostaniemy w zamian online LEPSZY niz kiedykolwiek

 

i co? padajace regularnie serwery, problemy z połaczeniami...kaman, kaman....dzis miałem godzine czasu, wbijam na 2-3 meczyki. Zagrałem jeden, ja corintians koles chelsi, przegrałem 2-0, kolo nie chciał rewanzu a potem...za nic nie mogłem sie z nikim połaczyć. Albo ja czekałem a przeciwnik sie nie pojawiał na planszy wyboru zespołó albo na odwrót. I tak straciłem czas...

 

online dużo gorszy niz w fife 10, kur.wa.....ale tak to jest jak sie wyciąga rece po hajs na siłe :diablo:

 

no nic ea, za rok sobie odbiore ten online pass z torrentów. Złodzieji okraść to nie grzech, prawda?

Odnośnik do komentarza

błażej to ja wole nie dociekać co ty sobie pomyslałeś gdy gralismy villarea - leverkusen, ja grałem w 10 i nie chciałem dogrywki...xd

 

 

figlarz, ja uważam ,ze kazdy remisowy ranking powinien konczyc sie remisem, bez dogrywki..

 

 

a z tym "niechceniem rewanżu " to przesadzacie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...