Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Pomiedzy uciekajacym w trakcie gry a niechcacym rewanzu jest roznica i faktycznie w 99% ten pierwszy moze wkurzyc (bo w 1% mu neta odcieli). Natomiast w drugim przypadku nie wiecie co sie dzieje po drugiej stronie. Oczywiscie sa tacy co sie wkurzaja i nie chca rewanzu ale jest tez milion innych przypadkow a wiec nie wiem skad u Ciebie Blazej te 90% wynaturzone :ermm:

Odnośnik do komentarza

Zresztą Błażej szczym ryj! Pamiętasz jak ostatnio uciekłeś jak dostałeś w karnych? :D Nienawidzę takich ludzi, co uciekają :/ Następnym razem Ci wrzucę 5 goli do przerwy i się popłaczesz!

 

Haha i kto to mówi ; d

 

Wyjaśnienie na PM dla Figla leci ;f

 

Jesteś idiotą, mówiłem że wychodzę z gry żeby zwiększyć czułość headseta, a nie ze nie gram już. : P

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

Słuchaj Kaz, bolało mnie ucho od head seta, poza tym przyszedłem popisać śmieszne rzeczy na forumku i pogadać z tymi wszystkimi dupami, jakie chcą ze mną gadać na gadu gadu, c'nie.

 

A z Figlem było inaczej, bo wyłączyłem się tuż po skończonych karnych, ponieważ musiałem pójść poćwiczyć, a potem pouczyć się.

 

A Kaz to dałn, który ma fuksa

Odnośnik do komentarza

a wiecie, ze blazej mi nigdy karnego nie strzlił? :P:P:P

 

raz był blisko ale nawet dobitke mu wyjełem :D:D:D

 

(pipi) jak ktos kopnie Cecha ostatecznie w czerep (ostatni uraz, ten z przed maski , spowodował, ze mu skóra z łba zwisała, autento- rozcieli mu plat korkami) to ja go chyba zastapie w bramce The Blues :lol::lol::lol:

 

 

te ukryte trofeum, które wpada po 50 godzin gry to zloto srebro czy braz?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z was trofeum za dostanie się do drużyny tygodnia w trybie kariery? Jak tak to co musieliście zrobić, aby się tam dostać? Grałem dwa sezony w drużynie Manchester City i mimo naprawdę kosmicznych występów(specjalnie zmniejszyłem poziom trudności w tym celu), ani razu nie dostąpiłem zaszczytu znalezienia się w jedenastce tygodnia. Po sezonie zdecydowałem się przyjąć ofertę z Holandii, gdzie jest mniej gwiazd i powinno być łatwiej w tej kwestii. W pierwszym meczu ligowym 5 goli plus asysta, nagroda piłkarza meczu z notą za występ 9,6. Jednak i to nie wystarczyło i w drużynie tygodnia znowu nie było mojego nazwiska. Są jakieś specjalne warunki, które trzeba spełnić do tego trofeum?

Edytowane przez m1k1
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z was trofeum za dostanie się do drużyny tygodnia w trybie kariery? Jak tak to co musieliście zrobić, aby się tam dostać? Grałem dwa sezony w drużynie Manchester City i mimo naprawdę kosmicznych występów(specjalnie zmniejszyłem poziom trudności w tym celu), ani razu nie dostąpiłem zaszczytu znalezienia się w jedenastce tygodnia. Po sezonie zdecydowałem się przyjąć ofertę z Holandii, gdzie jest mniej gwiazd i powinno być łatwiej w tej kwestii. W pierwszym meczu ligowym 5 goli plus asysta, nagroda piłkarza meczu z notą za występ 9,6. Jednak i to nie wystarczyło i w drużynie tygodnia znowu nie było mojego nazwiska. Są jakieś specjalne warunki, które trzeba spełnić do tego trofeum?

 

Najlepiej to przejdź sobie do jakiejś jeszcze słabszej ligi np. MLS. Ja tak zrobiłem i po 2 tygodniach dostałem to trofeum :P

Odnośnik do komentarza

ukazała się łatka do fifki, wazy 35 mega...co wniosła nie wiem, nie zauwazyłem różnicy ...

 

za to juz od dawna mam dziwny błąd, ta "tablica" w menu, na której widnieją dane ludzi z friendlisty...wszystkie osiągniecia mi pobiera oprócz klasyfikacji punktowej, tu dostaje komunikat "błąd pobierania danych " ..ma ktos tak?

Odnośnik do komentarza

Witam. mam PYTANIE

 

rozpocząłem sezon w trybie kariery jako grający trener. Tzn byłem menedżerem i oprócz tego też piłkarzem w swojej drużynie. po skończeniu sezonu być może wybrałem inną opcję i piłkarza mojego już nie ma. w następnym sezonie żadna opcja wyboru już się nie pojawiła i teraz znów nie, więc czy jest jeszcze szansa gry moim zawodnikiem?

Odnośnik do komentarza

Witam. mam PYTANIE

 

rozpocząłem sezon w trybie kariery jako grający trener. Tzn byłem menedżerem i oprócz tego też piłkarzem w swojej drużynie. po skończeniu sezonu być może wybrałem inną opcję i piłkarza mojego już nie ma. w następnym sezonie żadna opcja wyboru już się nie pojawiła i teraz znów nie, więc czy jest jeszcze szansa gry moim zawodnikiem?

Nie. Rozpocznij najlepiej nową karierę ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...