Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

mówicie , ze naprawiono replaye po meczu, w sensie ze wszystkie gole sie łapia?

 

heh bo wczoraj miałem ciekawą akcje ;-)

 

otóz tak: znalazłem swój sposób na fifke- gram 4 gwiazdkowym Schalke , ustawiam mecz z warunkiem 3,5 -4 gwiazdki. Na ogół szybko znajduje kogos, a jak nie to tworzymy własny mecz- najdłuzej czekałem 1, 30 sek. Btw- polecam takie cos, bo serio, na 15 meczy tylko jeden był z ADHD -owcem, na ogół jest tak, ze te słabsze teamy biora ludzie którzy chca sie pobwic i fajnie sie z nimi gra po prostu...

 

No ale nic, do meritum: robie jak opisałem powyzej, losuje mi kolesia. mecz "z warunkami" bardzo czesto wylosuje kolesia oddalonego levelowo od ciebie sporo (jesli tego nie ustalimy...rankingi zwykłe raczej losuja bardzo zblizonego przeciwnika, inna sprawa najczesciej adhd owca,...)- i tak mi wylosowało matkoje.bcę z 4, 5 tys punktów bodajże.

 

On wziął Everton, ja Schalke. Gramy- gniecie mi dupe, jednak random sie wylosował dla mnie kosmiczny- słupki, poprzeczki albo mój bramkarz broni cuda- i tym sposobem do 85 minuty jakims cudem jest 0-0. I nagle...strzelam najbardziej kyriozalną bramke jaką stzreliłem wogóle w Fifach...i wygrywam!

 

Pamietny słó waszych o rewanżach....odmówiłem takiego- bo chciałem tego gola koniecznie zapisac! Jakiez było me zdziwienie gdy go tam nie było! A koles przez 10 minut wysyłał mi bluzgi, ze nie chciałem rewanzu :teehee::teehee:

 

Figlarz, wyslij mi zaproszenie, zagram chetnie od czasu do czasu...kaz musimy zasparowac, dawnoo nie gralismy

Odnośnik do komentarza

Ej no odwalcie się już ode mnie :P

 

Wczoraj mi się słabo grało, ale błażej raz dostałeś i to jeszcze we frajerski sposób :D

Figlarz oszukuję w karnych, czyta w myślach albo ma bota or smth... nie da się tak często bronić w karnych!

 

JESZCZE SIĘ ODEGRAM!!!

 

@Orson:

Musimy pograć, ale mam nadzieję że grasz mecze na manualu? :D

Odnośnik do komentarza

1) Ultimate Team to tryb zabawy, w którym tworzysz własną drużynę, następnie losujesz paczki z zawodnikami, artrybutami itp... Trochę to przypomina zbieranie naklejek Panini, pojawiających się w okresie przed dużymi imprezami sportowymi. Tak uzbieraną drużyną grasz mecze offline/online.

 

2) Możesz zarówno grać karierę jednym zawodnikiem jak i trenerem. Opcje menedżerskie jednak mocno ograniczono.

 

3) Nie bój się, spokojnie kilku kompanów znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

Ej no odwalcie się już ode mnie :P

 

Wczoraj mi się słabo grało, ale błażej raz dostałeś i to jeszcze we frajerski sposób :D

Figlarz oszukuję w karnych, czyta w myślach albo ma bota or smth... nie da się tak często bronić w karnych!

 

JESZCZE SIĘ ODEGRAM!!!

 

@Orson:

Musimy pograć, ale mam nadzieję że grasz mecze na manualu? :D

Taa wczoraj mieliśmy okazję, ale sobie wymyśliłeś jakiś argument, żeby tylko nie grać :D CYKOR !!! :D

 

zadam tu swoje pytanie bo do faq nikt nie zaglada chyba:

 

moze mi ktos powiedziec czy idzie (jesli tak to jak?) usunac replaye ze stronki ea? bo jak mialem fife 10 to wiem ze szlo sciagnac i usunac, a teraz tych opcji nie widze

Nie lepiej po prostu nadpisać replay na któryś z wrzuconych na stronę?

 

 

 

@Orson - jak nie zapomnę Twojego ID to zagramy :)

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

wysłalem ci zaproszenie...przysiagłbym,ze wczoraj nie miałes wpisanego psn id w profilu ale moge sie mylic :rolleyes:

 

 

zagrałem sobie dzis dwa meczyki "moją nowa druzyną" tj Schalke...trafiłem na goscia , 3, 5 tys punktów (czyli sporo) , który grał Benficą...

 

totalny pressing (na szczescie przy 4 gwiazdkowych teamach da sie przezyc) i non stop 1-2...nic wiecej nie grał, autento. W przodzie klasyka- 3 napadziorów i miedzy nimi 1-2 ...

 

strasznie tanim sposobem mozna wygrywać..... <_< co oczywiscie jest wada gry, nie mam zamiaru sapac do kolesia- gra mu to umozliwia to dlaczego nie.

 

Moim zdaniem EA powinno rozwiazac to tak: stworzyc dwa tryby arcade i symulacji. W arkejdzie byłoby szybko jak w WC (albo i szybciej) praktycznie bez pasków staminy, z bombami mocniejszymi niz w PES i hokejowymi wynikami

 

W symulacji pressing meczyłby jak cholera i...własnie- proponowałbym dwa tempa biegu zastosowac, pod dwoma klawiszami.

 

Pierwsze- wolniejsze wyraźnie od obecnego sprintu byłoby tym "normalny"

 

Drugie, szybkie, cos w sumie jak obecny sprint, kroiłoby pasek staminy w zastraszającym tempie...uzywałoby sie go niemal wyłacznie do wychodzenia na czyste pozycje ,w kazdym razie rzadko.

 

Mielibysmy ideał- dla wszystkich.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no te karne...przesiasdłem sie z mocniejszych teamów na te 4 i mniej gwiazdkowe - a tu strzela sie duzo trudniej (zielone pole mniejsze a i wskaznik zapierd.ala). poprzeczki cie uratowały w karniakach, random i tyle :D:D:D

 

a grało sie lux :thumbsup:

 

zróbmy jaka slige forumkowa, na 4 gwiazdkowe teamy, jestescie chetni? matematyki wielkiej uprawiać nie trzeba, gra podliczy wszystko, w stosownym temacie moglibysmy sie umawiac na mecze i komentowac ewentualnie...

 

 

 

zaóż ktos temat <leń>

Odnośnik do komentarza

Jak tam nowa fifka? Bo po kupowaniu 5 edycji pod rząd nie mam zbytnio ochoty na wirtualny futbol, a na biurku leży nówka sztuka jeszcze w folii i nie wiem czy opłaca się otwierac :).

Nawet nie zadawaj takich głupich pytań. Bierz i graj ile wlezie :teehee:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

nie otwieraj, ea sports to złodziejskie kur.wy...

 

 

znów dzis złapałem freeze z jakims typem...z serwerow mnie nie wywaliło, pisałem nawet z tym kolesiem obserwując niczym Gmoch zatrzymana akcje... no nic, wychodze i ...zalicza mi porazke, tym samym nu mam 5 proc juz a z zadnego meczu nie uciekłem...

 

Rutter , złodzieska kur.wo, nastepnym razem jak bedziesz chciał floty za onlinepass to daj cos w zamian...

 

 

edit- przepraszam za wulgaryzmy ale jak widze takie cos to mnie dosłownie trafia...

 

branza kur.wi sie coraz bardziej- najpierw przyszedł spasiony prosiak -kottick , który zapoczątkował kierunek chamskich akcji- jak wyciagać kase na chama, teraz ea podchwyciło melodie i wprowadziło online pass

 

 

jeszcze bym zdzierzył ale to jest fail roku :diablo:

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mnie wkurza ten cały online pass, choć mnie na razie nie dotyczy, bo FIFĘ11 i tak kupiłem nówkę, więc na jedno wychodzi. Ale fakt, że online jest żałosny. Pomijam mikrolagi, bo tego trudno uniknąć, ale częste gęste disconnecty nie z mojej winy, czy problemy z połączeniem się z kimkolwiek, źle pracujące roomy czy brak odpowiedniej kary dla uciekinierów... :ermm:

 

 

Grałem dziś znowu z tym frajerem, o którym pisałem kilka stron temu. Znowu posiadanie piłki miał 30%. Każde przejęcie przez niego piłki = 'o' do maksa i piła do przodu. Jakoś udało mi się tym razem wygrać, nawet 2-0, ale strasznie się naw(pipi)iałem.

 

Miałem też mecz z takim jednym, którego przycisnąłem w pierwszych 15 minutach tak mocno (4 setki - słupek, 2x bramkarz obronił i raz nie trafiłem), że od 20 minuty grał na czas :woot: Skończyło się 1-0 po strzelonej w końcówce bramce. Denerwujące...

 

Jak widać nawet granie na manualu z randomami jest złym pomysłem, dlatego też jestem za stworzeniem ligi dla manuali. Gadałem już na ten temat z Kazem, Orsonem i McGyverem, więc myślę, że z zebraniem 20 osób na ligę nie będzie problemu. W razie czego mogę napisać do znajomych jak będzie brakować ludzi.

Odnośnik do komentarza

jest dobra, najblizej jej do symulacji z wszystkich fif ever ...problemy sa z online (nie jakis dramat ale we zamian za online pass miało byc perfekt!!!!!!!) , ciezko sie gra z przypadkowymi ludzmi (ADHD itp) ale jesli chcesz pokopac piłke na konsoli to łykaj...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...