Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie gry w defensywie: jak ogarniać grę kilkoma zawodnikami?

 

Chodzi tu głównie o sytuację, gdzie biegnie jakiś dajmy na to szybki skrzydłowy i najlepiej byłoby mu tę piłkę zabrać od razu na skrzydle, ale też musimy pilnować graczy czekających na dośrodkowanie w polu karnym. 

 

Poza tym często też nie wiadomo, na czym skupić się na początku, żeby poprzez przydzielenie dwójki graczy do jednego napastnika nie rozluźnić szyków obronnych i zrobić miejsce na piłkę dla drugiego napastnika.

 

 

 

 

Kolejne: jak najlepiej wykończyć akcję w sytuacji jeden na jeden? Zwłaszcza, wtedy gdy bramkarz ani nie jest na linii bramkowej, ani nie jest wysunięty na tyle, żeby go łatwo przelobować.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

jesli widzisz ze jakis piłkarz niebezpiecznie wychodzi na pozycje (bez piłki) to biegnij za nim ii wcisnij kwadrat (strzał w kazdym razie) , jakis piłkarz pobiegnie w jego strone

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko bardziej z ciekawości niedawno zacząłem grać w fifke po dosyć długiej przerwie mianowicie od Fifa 2009. Ale że w tamtej jakoś dawałem radę to od razu sobie wziąłem poziom trudności legendary i tu moje zdziwienie dostaję baty albo remis rzadko wygrywam to samo jest na World Class. I tu pytanko czy w tej grze aż tak poziom trudności poszedł do góry czy to ja tak obniżyłem loty :))

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Ale mnie to multi doprowadza do szału.

Gram zawsze Liverpoolem i mam problem z ludzmi którzy grają Realem. Koleś grał dwa razy ze mną Realem przegrałem 4:1 i 4:2, pozniej ja wziąłem Real i w 70 minucie prowadziłem 2:0 i co ? Rozłączył się!!!

 

Ten Real jest przegięty, Ronaldo jest nie do zatrzymania, za szybki !!!

 

 

Natomiast tracę masę bramek wtedy kiedy chce zmieniań formację wciskając select. Czemu nie mozna jej zmieniac w dowolnym moemencie? paranoja!

 

 

Dziennie gram tylko kilka meczy, gdy gram dluzej to juz wszystko przegrywam :angry2: :angry2: :angry2: :unsure:

 

to graj na manualu...na manualu nie ma (pipi) i juz daaaaawno nie zdarzył mi się 5* team jako przeciwnik...a już na pewno nikt się nie rozłącza :)

 

ogólnie uwazam, ze w fifie powinno nastapic przewartosciowanie statów a co za tym idzie- feelingu z gry. taka Chelsea, Realem czy Barca powinno sie grac tak jak 4 gwiazdkowymi team'ami ! Wg mnie byłoby o wile przyjemniej

 

nom...ja mam straszny wstręt do 5* teamów przez to :/ a czasem chciałbym sobie zagrać Realem czy Chelsea...Ani razu nie grałem Barceloną...bez kitu...

wsyztsko przez tych lamerów co ciągle nimi grają

 

i jedno mnie zastanawia... Inter, ostatnio wielkie sukcesy (i ogolnie w calej historii), staty ogolne lepsze niz Chelsea a maja 4,5 gwiazdkia Chelsea ma 5 gwiazdek, why?

 

inter to jakies nieporozumienie...skład ma na 5 * na pewno...jakiś chyba błąd...ma 86 w ataku 81 w pomocy i 80 w obronie...nie wiem czemu jest 4,5*

 

i jak porównać taki inter 4,5* do np Valenci ?

nie idzie...wg mnie inter to druzyna 5* i tak bede ją liczył w turniejach

Odnośnik do komentarza

no te karne...przesiasdłem sie z mocniejszych teamów na te 4 i mniej gwiazdkowe - a tu strzela sie duzo trudniej (zielone pole mniejsze a i wskaznik zapierd.ala). poprzeczki cie uratowały w karniakach, random i tyle :D:D:D

 

a grało sie lux :thumbsup:

 

zróbmy jaka slige forumkowa, na 4 gwiazdkowe teamy, jestescie chetni? matematyki wielkiej uprawiać nie trzeba, gra podliczy wszystko, w stosownym temacie moglibysmy sie umawiac na mecze i komentowac ewentualnie...

 

 

 

zaóż ktos temat <leń>

 

ja już mówiłem że moge sie tego podjąć...nikt wtedy nie zareagował

Odnośnik do komentarza

jak bedzie mozna grac na dowolnych ustawieniach to biore Schalke a jak nie to nie :D

 

 

btw j mak gajwer wrócił i juz od razu przywalił o manualu. Az mi sie pewien dzołk przypomina ale to kiedy indziej hehe

 

 

przeciez nie chodzi o to czy ktos gra na manualu czy nie- chodzi o to jak sie z kims gra bo przeciez mozna ustawic "dziwną taktyke " (pressing, agresja, przemiesczanie sie na 100 ) i wziąsc manuala- nie bedzie sie z kims takim fajnie grało.

 

Ps- bynajmniej nie chce rozpocząc dyskusji o tym manualu, boze uchowaj

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy grając na manualu, ustawiając sobie pressing na 100, jesteś w stanie kogoś tak przycisnąć jak grając na asystach, choć mogę się mylić.

 

Ja jestem za ligą full manual, bo liczą się prawdziwe umiejętności, a wiadomo jak to jest w przypadku asyst. Ale jak Orson napisał - nie zaczynajmy znowu dyskusji manual vs asysty, bo to bezcelowe.

Odnośnik do komentarza

EA poszła po rozum do głowy...po dzisiejszej aktualce :

Inter ma 5*

lwia część drużyn 4* została przemianowana na 4,5...czyżby dlatego że zamiarzaliśmy lige ruszyć? akurat teraz to zmienili :)

 

psuje nam to wybór drużyn...jak uważacie? bierzemy 4,5 czy zostajemy przy uszczuplonej puli drużyn 4* ?

 

jesli zostają 4* to mój Werder i błażeja Wilki są do zmiany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...