Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

w pierwotnej wersji miałem ci odpowiedziec jednak zniechałem. Mak gajwer , 23 lata masz a jestes jak szesnastolek , który do tego powtarza ciagle to samo.

 

polew z ciebie w sumie jest ale mi sie juz znudziło dlatego nie mam zamiaru kontynuowac. łyknij prozac jak sie nastepnym razem wqur,wisz :potter:

 

i naucz sie normalnie cytowac fragmenty wypowiedzi innych...chyba ze twa percepcja zacieła sie na manualu i cie przerasta :potter:

 

 

edit- nie czytałes o tym, ze gra przyspiesza? Mój boze , ty jestes wariatem :potter: :potter: :potter: sam o tym pisałes :potter:

 

kur.wa az poszukam wieczorem,zmudna to robota przebijac sie przez twoje tyrady ale co tam

 

 

mówie to samo bo nie raczysz zrozumieć co chce przekazać

także to Twój problem

 

gdzie nienormalnie zacytowałem Twoje wypowiedzi ?

nie w pełni ? mam sie nauczyć normalnie cytować?

to ty sie naucz czytać ze zrozumieniem

nawet sie nie odnosisz do moich argumentów...bolą Cie? nie wiesz jak sie odnieść? albo masz je po prostu głęboko w du.pie (pewnie to ostatnie)

 

napisałeś tylko o tej szybkości

a mogę Cie zapewnić że mogłem pisać jedynie o szybkości powiązanej z ustawieniem jej w ustawieniach albo z nadmiernym presingiem i agresją...ale jak chcesz to sobie szukaj...Powodzonka

 

ty masz polew ze mnie?

ja to dopiero mam polew z Ciebie kolego...koleś co mnie nazywa 16 latkiem w skórze 23 latka łamie płytę GRY komputerowej bo go denerwuje...sorry...spójrz na to z dystansu.

ja staram sie dobrze bawić i szukać rozwiązań jak sprostać błędą fify...odnalazłem swoją drogę...nie denerwuje sie...bawie...chce przekazać to innym by nie poszli w Twoje ślady

 

a ty sie smiej ze mnie dalej :)sorcerer.gif

 

PS ten co to samo w kółko nie powtarza teehee.gif

ewidentnie jako swój cel przyjąłeś negowanie wszystkiego co napiszę i sprowadzanie moich wypowiedzi do marginesu

 

 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

w pierwotnej wersji miałem ci odpowiedziec jednak zniechałem. Mak gajwer , 23 lata masz a jestes jak szesnastolek , który do tego powtarza ciagle to samo.

 

polew z ciebie w sumie jest ale mi sie juz znudziło dlatego nie mam zamiaru kontynuowac. łyknij prozac jak sie nastepnym razem wqur,wisz :potter:

 

i naucz sie normalnie cytowac fragmenty wypowiedzi innych...chyba ze twa percepcja zacieła sie na manualu i cie przerasta :potter:

 

 

edit- nie czytałes o tym, ze gra przyspiesza? Mój boze , ty jestes wariatem :potter: :potter: :potter: sam o tym pisałes :potter:

 

kur.wa az poszukam wieczorem,zmudna to robota przebijac sie przez twoje tyrady ale co tam

 

 

niektórzy ustawiają tępo na szybkie (o zgrozo) ... nie wiem jak można tak grąć O_o

 

niektórym graczom polecił bym pójść na flipery albo na virtua striker...psują tą fife jak siemasz

 

 

 

dwa razy zdarzył mi się koleś co przesadzał...ale miał włączony live season i wszystkie strzałki na zielono...z takimi sie nie da grać :/

 

 

mak gajwer o tempie w meczu :potter: Podal do tego zła interpretacje zjawiska, bo mówił ze przyspiesza jak ktos ustawi na fast a gra moze ci takiego goscia wylosowac

 

no to jak naszemu rodzynowi tłumacze, ze grajac np z błazejem (gmochem) byłwem hostem i to ja ustalałem warunki i cały czas speed był jako normal i czasem było szybciej

 

ale tego mak zakumac nie raczył

 

było jescze tego troche ale nie ma siły juz w tym grzebac, niektórzy pamietają

 

 

btw- to, ze zlamałem płyte pisałem ci na priv. Zadna to tajemnica , nie perwsza / joypada/klawiature uszkodziłem - taki "sport", graczom sie zdarza. Ale jak ci ktos cos pisze na priv to kur.wa zachowuj to dla siebie KONFIDENCIE :ninja:

 

 

a o cytowaniu poprawnym....zobacz do jakiegokolwiek tematu, gdzie ludzie cytowali czyjes wypowiedzi i zobacz wreszcie jak to sie robi

 

 

ps jak szukalem tego co mak pisał o tempie gry to znalazłem jego kolejna wypowiedx- "gra na manualu mozna porównac do wozytty w ekskluzywnym burdelu a waleniem konia. Ze mozna sprobowac czegos nowego, fajniejszego" Cytat z pamieci, nie mam siły juz tego od nowa szukac...23 latek,tiaaaaaaa :whistling:

 

 

Cris- przepraszam za te pierdo.lenie, juz nie bede kontynuował z nim "dyskusji".

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

 

mak gajwer o tempie w meczu :potter: Podal do tego zła interpretacje zjawiska, bo mówił ze przyspiesza jak ktos ustawi na fast a gra moze ci takiego goscia wylosowac

 

no to jak naszemu rodzynowi tłumacze, ze grajac np z błazejem (gmochem) byłwem hostem i to ja ustalałem warunki i cały czas speed był jako normal i czasem było szybciej

 

ale tego mak zakumac nie raczył

 

było jescze tego troche ale nie ma siły juz w tym grzebac, niektórzy pamietają

 

 

btw- to, ze zlamałem płyte pisałem ci na priv. Zadna to tajemnica , nie perwsza / joypada/klawiature uszkodziłem - taki "sport", graczom sie zdarza. Ale jak ci ktos cos pisze na priv to kur.wa zachowuj to dla siebie KONFIDENCIE :ninja:

 

 

a o cytowaniu poprawnym....zobacz do jakiegokolwiek tematu, gdzie ludzie cytowali czyjes wypowiedzi i zobacz wreszcie jak to sie robi

 

 

ps jak szukalem tego co mak pisał o tempie gry to znalazłem jego kolejna wypowiedx- "gra na manualu mozna porównac do wozytty w ekskluzywnym burdelu a waleniem konia. Ze mozna sprobowac czegos nowego, fajniejszego" Cytat z pamieci, nie mam siły juz tego od nowa szukac...23 latek,tiaaaaaaa :whistling:

 

 

Cris- przepraszam za te pierdo.lenie, juz nie bede kontynuował z nim "dyskusji".

 

mam to gdzieś czy cytuje dobrze czy nie...ważna jest merytoryka i to jaki jest finał

zacytowane...odpowiedziane

skoro to nie była zadna tajemnica to czemu mnie nazywasz konfidentem ? ja chciałem pokazać że predzej to ja moge sie smiać z Ciebie...tak sie zachowuje dojrzały człowiek ?

gra Cie przerasta?

zacytowałeś źle...moż enie raczyłeś czytać ze zrozumieniem...albo zrobiłeś to w sposób zamierzony

to była metafora...wiesz co to?

pisałem tam że asysta to walenie konia w eksluzywnym burdelu - wytłumaczę

walenie konia - granie na asyscie

eksluzywny burdel - gra fifa 11 - czyli gra co daje morze możliwości - czyt. dużo pięknych dziewczyn gotowych na wszystko (brunetki blondynki chinki co chcesz)

walenie konia w burdelu jest swoistą stratą czasu...i chyba mija sie z celem. i jesli np wali sie konia w burdelu to co masz mieć pretensję do szefowej że żadna dziewczyna nie podeszła?

sam musisz sobie zamówić by sie dobze bawić - włączasz manual i bawisz sie super

 

nie mówie że bywam w burdlach...pokusiłem się o dość dosadne porównanie...myslałem że będzie zrozumiane i do kogoś dotrze

i co tu ma mój wiek do tego? ty masz chyba jakiś problem bo raczyłeś nie zrozumieć że jest to metafora

ty zparafrazowałeś cytat z filmu 300...miałem coś do tego ? zrozumiałem o co chodzi

 

nie bedziesz kontynuował dyskusji...bo to nie jest dyskusja...nic wnoszącego nie piszesz.,..nie odnosisz sie do żadnych argumentów

tylko tempo...z resztą Twój argument ze grałeś z błażejem mnie nie przekonuje...tylko ty narzekasz ze gra Cie oszukuje zmieniając tempo...dlatego pisałem że to Twoje subiektywne odczucie

 

widze ze mozesz sie mnie tylko przyczepić o cytowanie i o ciągłe używaine słowa manual...masz racje...nie ma co dyskutować w takim razie sorcerer.gif

Odnośnik do komentarza

dobra , moze byc ustawka :D figlarz załatwiaj Tadź Mahal, bedziemy sie napier.dalać :lol: a jak nie dasz rady z jakich względów to załatw nam bitwe na rapy :lol:

 

gajwer- ty niedorozwiniety jestes? napisałem do ciebie bo zoorganizowałes lige, chciałem sie wycofac. Dobre obyczaje nakazują w takich sytuacjach uprzedzic o tym fakcie, przeprosc za zamieszanie -co uczyniłem. zapytałes co sie stało, mogłem nie odpowiadac wogóle ale ci odpowiedziałem

 

skoro decydujesz sie pisac KONFIDENCIE o naszej prywatnej korespondencji na publicznym forum to ok, ale kur.wa nie kłam- co ci napisałem? ze złamałem płytke bedac w stanie nietrzezwym? :D tak, to :yes: ale dlaczego? bo miałem dosc padajacych w newralgicznych momentach serwerów

 

 

WIEC KUR.WA tTWOJA mac dlaczego piszesz "ta gra cie przerosła"????????????????????????????????????????????????????????????????????/

 

i jak juz jedziemy po bandzie, skoro twierdzisz ze gr mnie przerosła to powiedz ile odniosłes na mnie zwyciestw? No pochwal sie....

 

a rankingi? pamietam twój opis ze jestes którys tam w rankingu manualów....taaaaa

 

 

i jak ty nie widzisz róznicy miedzy szyderą polegającą na cytatach z "trzystu" a metaforami o waleniu gróchy...to ja bym ci reki nie podał kolego :lol:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Co do kłótni o manuala i asyste to ja od jakiegoś czasu gram 3 na semi i 2 na manualu. Niedawno postanowiłem wziąć całość na manual, zacząłem kariere i jest ciężko, na razie przerwałem. Natomiast wczoraj postanowiłem pograć sobie na asyście bo w ogóle chyba nie grałem tak w tej edycji, no i włączam 1 mecz rankingowy i strzelam bramkę w 2 minucie. Nie wiem czy to łatwość asysty czy błędy przeciwnika w sumie, ale wpadła. Fajnie się grało ale inaczej niż na semi.

 

"Problem" z asystą jest taki że można galej grać ping pong. Dla ludzi grających w tej opcji pro passing właściwie nie istnieje (inna sprawa że nie jest AŻ TAK dobry jak zapowiadano).

Grając na asyście wiem że mam ogromną kontrolę nad drużyną w konstruowaniu akcji i wydaje mi się że to zachęca do szybkiej gry. Pomijając aspekt kto ile ma czasu itp. ludzie wiedzą że piłka tak czy siak pójdzie w tym kierunku jaki chcą a w 90% pójdzie do nóżki danego gracza, lub dostanie on za(pipi)iste podanie na dobieg w zależności od sytuacji, więc nie ma takiego "strachu" jak w manualu że piłka pójdzie w piz.du a wychodziliśmy 1 na 1. Dlatego akcje wychodzą lepsze niż Barcy w rzecywistości. Sam się na tym złapałem i wtedy faktycznie tempo było szybkie, prawie arcade'owe. W manualu tego nie ma bo piłka pójdzie w piz.du. Choć jestem ciekaw czy jest jakiś spec w wychylaniu gałki :P który umie grać w podobnym stopniu jak na asyście.

 

Ja np wczoraj asyście próbowałem grać wolniej, tak jak na semi czy na manualu i naprawdę fajnie się akcje tworzyło :) więc można fajnie popykać na asyście i ja nie mam pretensji do takich ludzi jeśli tylko nie grają 100% presingu, adhd i "wszystkie bramki musi strzelić Ronaldo". Wtedy fajnie się gra bo jest różnica między takimi graczami a typowymi asystentami z cechami które wymieniłem. Może nie będzie to gra jak na manualu jeśli ktoś ogarnia, ale jak ludzie mają dobre nastawienie to funu będzie sporo :)

 

Ale sam jestem w kropcje teraz czy zacisnąć zęby i próbować manual czy grać na asyście.. bo nie wiem ile czasu trzeba by poświęcić by być po prostu dobrym i czerpać z tego fun a nie kląć co chwile że nie wyszło.

 

BTW, czy zauważyliście grając ranking ze ludzie boją się grać dogrywkę, karne? Bo np wczoraj właśnie chciałem kilka meczów rankingowych zagrać i 2 remisy no i nie chcieli. Wiem że czasem koleś już kończy itp, ale to już któryś raz. Zwłaszcza że wczoraj nie dał dogrywki z karnymi ale rewanż chciał grać.. Dziwne i nie podoba mie sie to..

Odnośnik do komentarza

BTW, czy zauważyliście grając ranking ze ludzie boją się grać dogrywkę, karne? Bo np wczoraj właśnie chciałem kilka meczów rankingowych zagrać i 2 remisy no i nie chcieli. Wiem że czasem koleś już kończy itp, ale to już któryś raz. Zwłaszcza że wczoraj nie dał dogrywki z karnymi ale rewanż chciał grać.. Dziwne i nie podoba mie sie to..

Ludki po prostu dalej nie umieją wykonywać karnych w tej fifce i boją się przedupić.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Tak, poza tym to maja byc "NAJPIEKNIEJSZE" a nie "trudne w zdobyciu" bramki. Nie widze takich bramkach nic ladnego dla oka, wiem ze jak sie gra to jest sie podjaranym jak tak sie strzeli, ale dla innych osob jak tak patrza to nic specjalnego. Bramki nr 5,4 (ta szczegolnie mi sie podobala, ladna akcja i niezle wykonczenie), 3 mi sie podobaly tak nr 1,2 to dla mnie jakas pomylka.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a ta gra to jest pomyłka. Random mnie zabija. Grałem przed chwilą z Błażejem ( [*] ) i w sumie miałem jakieś 5-6 setek, które bramkarz zgrabnie bronił. Oprócz tego z rożnych strzelałem, też bezskutecznie. W końcu w 86 minucie Błażej zszedł ze skrzydła do środka, gdzie mój stoper sam z nieznanych mi powodów uciekł z drogi i z ok. 20 metrów poleciał strzał w długi róg. KPINA (pipi)a. Random jakich mało.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a ta gra to jest pomyłka. Random mnie zabija. Grałem przed chwilą z Błażejem ( [*] ) i w sumie miałem jakieś 5-6 setek, które bramkarz zgrabnie bronił. Oprócz tego z rożnych strzelałem, też bezskutecznie. W końcu w 86 minucie Błażej zszedł ze skrzydła do środka, gdzie mój stoper sam z nieznanych mi powodów uciekł z drogi i z ok. 20 metrów poleciał strzał w długi róg. KPINA (pipi)a. Random jakich mało.

 

Figlarz...nie moge tego Twojego pieprzenia o randomie czytać już

 

jak wygrywasz to wszytsko jest ok? każes ludziom uczyć sie grac w fife

 

a jak przegrywasz to zawsze gra Cie oszukuje...moze naucz sie grać w obronie? moze coś źle robisz ze obrońca "sam" źle sie ustawia...nie słucha sie Ciebie...oj bidulku ty

 

ale bez urazy :)

 

ja grałem dziś 10 meczów żeby miec porównanie...10 meczów z randomami online...8 meczów grałem z Realem...ustaiwałem mecz nierankongowy żeby uniknąć LIVE SEASON

raz trafił mi się Arsenal i raz Chelsea (niesamowite)

ja grałem Bayern/tottenham/VfB/Valencia

 

Do czego dąże?

a to do tego że ja w przeciwieństwie do niektórych próbuje czegoś zanim dam opinię...grałem w 09/10 i troche w 11 na asyscie...gram teraz na manualu i mam porównanie,..nie mozna mieć porównania jak sie zagra dwa mecze na manualu i "ale beznadziejnie podają,...do dupy ta gra...wole na asyscie"

wiec sorry

 

te mecze o których wyzej pisałem miały na celu sprawdzić sens grania z randomami na asyscie (ja na manual)

i nei dziwie sie ze niektórzy z Was łamią płyty czy chcą sprzedać gre...

gra z randomami na asyscie mija sie z jakim kolwiek celem...wciąż te same akcje...podania na nos...strzały w okno

 

czasem sie zastanawiam czy ci ludzie wogóle kiedyś oglądali na żywo mecz piłkarski

 

zgodze sie ze Spritem...ludzie nie biorą dogrywki i karnych bo nie umieją ich strzelać...są za bardzo skillowe dla nich...nie ma asysty :(

 

także pograłem dzisiaj troche by zobaczyć jak sie sprawy mają i współczuje niektórym z Was że musicie sie "mierzyć" z tym na codzień

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a ta gra to jest pomyłka. Random mnie zabija. Grałem przed chwilą z Błażejem ( [*] ) i w sumie miałem jakieś 5-6 setek, które bramkarz zgrabnie bronił. Oprócz tego z rożnych strzelałem, też bezskutecznie. W końcu w 86 minucie Błażej zszedł ze skrzydła do środka, gdzie mój stoper sam z nieznanych mi powodów uciekł z drogi i z ok. 20 metrów poleciał strzał w długi róg. KPINA (pipi)a. Random jakich mało.

 

 

tak, mozesz jeszcze tu napisac, ze błazej to ciota, ze u z pod pach smierdzi a fifie wie nie wiele- i tak nie odpisze bo go zabili :D:D:D

 

chyba,ze dziwnym trafem odpowie ci uzytkownik zarejestrowany 5 dni temu o nicku manuel rodrigez albo jakims innym fikusnym :lol: w stylu

 

"figlarz ty ciotasie, ty grac nie umiesz a nie random"

 

:yes:

 

 

no ale co, wy gracie na recznym sterowaniu (nie uzyje manual bo puszcze pawika) , w teori macie zero randomu....

 

 

dobra, to gra, wiadomo ze random jest! Program cały czas cos oblicza i zdarza mu sie, ze bedzie to robił (nieswiadomie...chyba) pod jednego gracza. Mi sie akurat random w fifie podobał (11) , w 10 byl duzo wiekszy i mniej zjadliwy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Tak, ja rozumiem, że nie można zawsze wygrywać. I wcale nie uważam, że jak wygram to jest wszystko ok. Po prostu czasem są takie chore akcje, że nawet jak prowadzę 3-0, to rzucam kur.wami na lewo i prawo, bo nie mogę strawić tego jak gra jest źle napisana. Przecież to z piłką nożną ma tak mało wspólnego jak kristjano ronaldo z męstwem. Nie chce mi się już z tobą makgajwer kłócić na ten temat, bo ja mam swoją rację, a ty swoją. Ja wymagam od gry, żeby nie robiła w chu.ja, a ty lubisz poczuć prawdziwą atmosferę futbolu, tzn. że każdy może wygrać z każdym. sorry ale takie coś do mnie nie przemawia

Odnośnik do komentarza

ale wy chyba zdajecie sobię sprawę,że ten random jest robiony specjalnie czasem przez twórców by oddać nieprzewidywalność piłki nożnej gdzie w prawdziwym meczu również można mieć 10 setek a przegrać 0-1. Problem w tym,że w życiu niewykorzystane sytuacje w większości przypadków to wina samego strzelca,w grze możemy strzelić idealnie a skrypt uzna,że to jeszcze nie pora na bramkę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...