Skocz do zawartości

Sniper: Ghost Warrior


MrSatan

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera już 25 czerwca i dziwie się, że nie ma jeszcze o niej tematu :) Mimo że to od City Interactive (firma od budżetówek na PCta za pięć zeta) zapowiada się nieźle, silnik Techlandu (Chrome 4), kupa misji snajperskich (jak sama nazwa wskazuje), multi ze snajperkami i niska cena sugerowana - w granicach 120 złotych na starcie.

 

A niżej, w rozwinięciu - jak gra potrafi być pro:

 

Link

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie Sniper Elite był wypaśny. Czekałem na kontynuację, ale się nie doczekałem. Ta gra ma szansę dorównać SE, choć po części nie odpowiada mi widok FPP zaraz mi to przypomina PCtowy niewypał w tych klimatach - Marine Sharpshooter. Nie liczę na hit pokroju Call of Juarez: Bound in Blood. A ta akcja z hakiem przypomina drętwe sekwencje z lassem z CoJ jedynki, więc raczej spodziewam się takiego średniaka.

Odnośnik do komentarza

Z tą ceną to wielki plus. Wymagająca gra o snajperze to marzenie wielu graczy, filmiki są obiecujące, jednak nazwa developera nakazuje podejście z dystansem. Poczekam na recki i opinie forumowiczów. Bardzo bym chciał żeby gierka była udana i spodobała się na zachodzie.

 

O właśnie, Sniper Elite był super.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

czytałem gdzieś że city na rynek polski wydaje ceną sugerowaną 120zł a na inne kraje koło 160zł by w Polsce się dobrze sprzedało :teehee: jak bedzie balas to sie sprzeda lub wymieni trudno. 90zł jestem w stanie wydać na tą grę jaka by nie była.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O zgrozo, jak gość już w pierwszej minucie mówi "naszym zadaniem jest upolowanie takiego pewnego jegomościa" to gratuluję profesjonalistów w branży. Jakoś nie czuję wiarygodności w tym, o czym ten gość mówi. W kółko narzeka na system chowania się, a w ogóle nie pokazał fragmentu gry w którym nie działa. Na klifie o tym wspomina, ale jasne, że go widzą, bo przecież na 15 typa ktoś widział/słyszał skąd padł strzał.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

W PE ocena "solidne" 7, ale generalnie bardzo pozytywna recka + niska cena (na allegro widziałem nówki po 76zł) + ciekawa tematyka = chyba kupie :P

 

W grę jeszcze nie grałem ale co do poruszanego tu tematu chowania się to w recenzji PE pisze o dużej roli odpowiedniego kamuflażu i że chowanie się w krzakach zmniejsza szanse wykrycia (pokazuje to nawet jakiś wskaźnik) oczywiście przy pełnym schowaniu się w krzakach i nie poruszaniu się ;]

Odnośnik do komentarza

Nigdzie indziej nie znalazłem narzekań na system chowania. Głównym minusem ponoć jest liniowość. Wychodzi na to, że gra wypada nie najgorzej. Wyszła bynajmniej lepiej niż pierwszy Call of Juarez. Myślę, że warta zakupu jak na swoją cenę. Przynajmniej nie jesteśmy dymani jak w przypadku wielu crapów co wychodzą po ponad 150zł.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

pogralem troche na hardzie i musze przyznac, ze gra mi sie podoba. Na pewno nie jest to pozycja z najwyzszej polki, ale graficznie jest dobrze, muzyka bardzo fajna, voiceacting sredni, a gameplay wciaga... ale ledwo pogralem tutorial i pierwsza misje, wiec daleki jestem od jakis wyrokow. gra na bank jest trudna na hard :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...