Skocz do zawartości

Sniper: Ghost Warrior


MrSatan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hejka,

 

Pare słów do recki. Gra jest naprawdę fajna, choć technicznie kod jest cieniutki. Jednak to co najlepsze w grze, to KLIMAT. Każdy strzał wymaga przygotowania, a obserwowanie przez lunetę swojej ofiary (choć modele postaci nie są najwyższych lotów), oglądanie jej zachowania, błogiej nieświadomości jakoś naprawdę sprawiało, że wachałem się z oddaniem strzału. Wystarczy się odrobinę wczuć i można czerpać frajdę ze skillowych headshotów. Grze naprawdę daleko do doskonałości, ale powiem wam, że to pierwsza gra na "siódemkę", którą zaczynam własnie przechodzić drugi raz! A to już o czymś świadczy... Za taką cenę polecam - trzeba mieć jedynie wysoki poziom tolerancji na niedoróbki Snipera (i przede wszystkim misje szturmowe).

 

Pozdro!

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

gierka naprawde dobra, glownie za sprawa mozliwosci wczucia sie w role snajpera, co jest naprawde przyjemne i klimatyczne. draznia tylko te misje szturmowe i czasami praktycznie niewidoczni (chociaz to jest raczej in plus za realizm) wrogowie, ktorzy praktycznie z kazdej odleglosci potrafia nas dostrzec. jak za cene, za ktora sobie za gre zadaja, to nic tylko brac !

Edytowane przez IslandClaws
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Można się cieszyć z kolejnego sukcesu polskiego developera. Biorąc pod uwagę pierwsze wyniki sprzedaży z VGC to gra przyniesie City Interactive zyski już w pierwszym tygodniu sprzedaży (koszt produkcji to zaledwie 3 mln zł).

Odnośnik do komentarza

ta gra to najwiekszy gniot w jaki w tym roku gralem --------takie badziewie powinni dawac za darmo po zakupach w auchanie, szkoda czasu, pradu na ten tytul------5/10 :down: ten tytul moze by zdobyl furrore ale ze 20 lat temu-, odradzam gry w ten tytul, kto mnie nie poslucha to jak to cos odpali na konsoli to ze zlosci R O Z P I E R D O L I lcd ze dal sie nabrac na taki krap

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest zachwiana. Nie tylko na scenie konsolowej ale i na pecetowej również. A to, że nawet najgorsze gry są oceniane od piątki wzwyż pokazuje jakimi średniakami są gry na 7. Oceny poniżej piątki recernzentów nie interesują. Albo inaczej są tytuły oceniane na mniej niż 5 ale to takie wynalazki, że głowa mała. Przeważnie to nikomu nic nie mówiące firmy i marki. Polacy coś o tym wiedzą. Two Worlds, którego sequelem się tak Zax podnieca (nie wiadomo dlaczego) ma średnią ocen 48%.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Ja się nie zgodzę w wieloma wypowiedziami. Grę odkładałem i odkładałem, bo nie miałem czasu, albo wpadło akurat Dead Space 2, Bioshock 2. Dzisiaj odpaliłem i wciągnęło mnie! Klimat jest za(pipi)isty, moment, gdy ktoś spojrzy Ci w lunetę, a Ty w tym momencie pociągasz za spust- miodzio. Tyle skillshotów do zrobienia, że głowa mała. Na razie nie podobał mi się kawałek "uciekania", ale po Dead Space 2 skończonym wczoraj nic mnie już nie wymęczy bardziej ;] Tam 14-15 chapter bez amunicji przechodziłem chyba z 50 razy, aż w końcu tylko biegłem przed siebie. Tutaj to była bułka z masłem. Kończąc- zdecydowanie gra ma klimat i za to warto wypróbować. Nie natknąłem się jeszcze na żadne błędy, o których tutaj piszecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...