Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

8.jpg

 

W listopadzie będziecie mogli zasiąść za kierownicą najwspanialszych aut sportowych świata i wyjechać na ulice zupełnie nowego, otwartego świata Need for Speed Hot Pursuit. Twórcą gry jest wielokrotnie nagradzane studio Criterion, doskonale znane z serii Burnout ? chyba nie trzeba lepszej rekomendacji!

 

NFS Hot Pursuit to nie tylko oszałamiające prędkości, brutalne kolizje i pełne adrenaliny pościgi, ale również rozbudowany do rewolucyjnych rozmiarów tryb sieciowy. Gra daje możliwość szerokiej interakcji w Internecie, mediach społecznościowych, a także poprzez komórkę. Dzięki temu rozgrywka jest zawsze świeża i pełna nowych zwrotów akcji!

 

Po której stronie prawa wolisz się ścigać? Po raz pierwszy w historii NFS będzie można rozegrać pełną karierę jako policjant lub kierowca. W majestacie czy na celowniku prawa, przygotuj się na ostrą walkę o to, kto będzie najszybszy w Seacrest County! Może przydać się dobry kontakt do lakiernika...

 

ea.com

 

E302_small.jpg

 

E303_small.jpg

 

E304_small.jpg

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

 

Można także powiedzieć, że tworzy go Criterion (ostatnie plotki oraz licznik na stronie odliczając do konferencji MS bądź EA).

 

http://www.criteriongames.com/

 

Na szczęście licznik odmierza czas do konferencji EA(pon 23.00), bo już się wystraszyłem że MS zgarnął takiego ex'a.

 

Dobrze, że robią 'na podstawie' HP. Przez HP2 zakochałem się w serii. Potem był jeszcze świetny Underground i jeszcze lepszy MW(resztę może przemilczę). W ogóle jak robi to Criterion to nie ma co się martwić. Już się nie mogę doczekać tych emocjonujący ucieczek przed policją.

Odnośnik do komentarza

Gra wraca do założeń z takiego Most Wanted Hot Pursuit 1/2, czyli znowu będziemy spierdalać przed policją, a później inni będą spierdalać przed nami.

 

pokusiłem się o małą korektę.

 

w sumie jest to pierwszy NFS od lat, który mnie tak podjarał. powrót do korzeni, powrót do pierwotnych założeń tej serii, powrót do godności. do tego Criterion a to oznacza jakość i klimat. to się nie może nie udać. nie mogli wymyślić nic lepszego, nie mogli oddać tej gry w lepsze ręce. nic tylko czekać do listopada. na urodzinki będzie jak znalazł ;)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)ista sprawa

 

Niespodziwanie wyrwalo mi kase w najgorszym okresie. Z czego tu rezygnowac? Macie pewniaki na 6 w totka? :/

Mnie ta wiadomość bardziej zmartwiła niż ucieszyła. Teraz trzeba będzie wybierać między NFS a MotorStormem. A to jest ułamek genialnych gier, które ukarzą się tej zimy. Poprzednia odsłona podobno była świetna ale tak na dobrą sprawę to nie był NFS.

Odnośnik do komentarza

Koniec z bling bling, próbą zrobienia z serii serialu lecącego na MTV, dzieciaków w fabule prosto z "Moje zaje.biste 16 urodziny", jakiś prób zrobienia pseudo-symulacji. Seria NFS już tak nisko upadła, że w końcu EA musiało zacząć słuchać tego co chcą gracze, nie pazerni na kasę marketingowcy ze słupkami w kieszeniach.

Oby model jazdy dawał radę, choć to Criterion i raczej nie trzeba o to się obawiać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.