Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Jeżeli będzie to otwarte środowisko na miarę JC, to o co się pienisz człowieku? Będzie wszystko to, co w Hot Persuit najlepsze (a nawet więcej bo w dwójce zabrakło śnieżnych Alp).

 

JC= Just Cause

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

NFS Limited Edition

 

Zawartość:

The Limited Edition features six of the world?s most exotic cars: the Alfa Romeo 8C Competizione, Ford Shelby GT500, Audi TT RS Coupe, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S and Dodge Challenger SRT8.

 

The Alfa Romeo 8C Competizione and Ford Shelby GT500 are only available in the Limited Edition and will not be available at any other time.

 

 

http://www.vg247.com...tion-announced/

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie zostanę pojechany (Colin nie krzycz ;p) ale nie podoba mi się ten dzisiejszy pokaz. Jakoś na E3 lepiej mi się widział ;p ale w dużej mierze to na własne życzenie bo za bardzo chcę i wyobrażam sobie nowego Burnouta a ten gameplay pokazuje jednak, że to NFS z duchem Boruty czy jakoś tak ;p.

 

A dla mnie to za mało, no nic zobaczymy co dalsze gameplaye pokażą.

Albo może kiedyś doczekam się Paradise 2 czy innego Burnouta.

 

Mam pecha do wyścigów w tym roku. TDU2 przenieśli fuck, NFS zacząłem się wahać czy brać, MS: A przyszły rok a GT5 heh jedna wielka niewiadoma niby to GT ale akcja z furami premium i milionami innych bzdur przeraża mnie.

 

PS. Czy ktoś coś wie o demie czy będzie takowe NFS-a?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

dobra, nie będę :P

chyba faktycznie za bardzo nastawiasz się na nowego Burnouta, wroooong. pamiętaj że to ma być nowy, stary dobry, NFS. nie zrobią z tego Burnouta, w sumie to nawet nie mogą. Criterion ma tylko gwarantować jakość i styl, o to się nie boję. ten filmik to zwykły trailer promujący limitkę. ani to gameplay, ani większy pokaz. sam motyw aresztowania bardziej mi się widzi niż w oryginale. grając w HP zawsze mnie dziwiło że takie prędkości, akcja, pościg... a na końcu stoję grzecznie i czekam aż gliniarz wypisze mi mandat <_< nie pamiętam jak to było w HP 2 ale chyba podobnie, jeżeli tak to niech mnie ktoś poprawi. tutaj jest tak jak się kończy większość ostrych pościgów relacjonowanych w tv na żywo - dzwonem, burnoutowym dzwonem.

co do dema to obstawiam że będzie próbka. zapowiada się porządny NFS jakiego brakowało od dawna. nie chce za bardzo wybiegać do przodu ale tym razem raczej nie mają nic do ukrycia, ba wręcz powinni się tym chwalić. właśnie dlatego też podejrzewam że ujrzymy demko, być może nawet to co było widać na E3.

btw na dniach składam preordera. zbyt dużo przemawia na tak żeby tego nie zrobić :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie pokoi mnie to nastawienie na multi. Co z singlem? W Paradise było to fajne na początku, ale później już zaczynało męczyć. Eventy były strasznie schematyczne i praktycznie robiło się w kółko to samo.

 

Samo multi wygląda fajnie, ale normalnym singlem bym nie pogardził.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

O kurde teraz to i ja muszę napisać, że ten gameplay-filmik podoba mi się ;].

 

Przecież te uderzenie w sukę około 1 minuty to wyglądało 100 % jak takedown z Boruty ;]. No właśnie i ten cykl pory dnia też mi się podoba.

Zniszczenia całkiem, całkiem.

 

Ej bo nie śledzę każdego newsa, wywiadu itd. o NFS-ie ale czytałem (w tym temacie) jakieś stękania, że nie będzie normalnych wyścigów tylko sama ucieczka lub ganianie.

Strasznie mnie to zmartwiło swego czasu. A co to jest jak nie wyścig :blink: ? ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...