Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Po Most Wanted nie było fajnego NFS'a. Underground 1 jeszcze dawał radę, ale z perspektywy czasu oceniam go źle bo zepsuł wizerunek serii, która zaczęła być kojarzona jako tani rejser pokrytymi carbonem zabawkami dla nastolatów. Underground 2 nie ukończyłem, bo już czułem że coś jest nie tak. Carbon i Pro Street przemilczę. Shift... podskakujące fury mnie dobiły, a w momencie gdy pojawił się patch już kompletnie nie miałem chęci w to grać.

Dobrze, że najnowsza część wraca do korzeni, bo po Shifcie stwierdziłem, że nie dam się EA już kolejny raz wydymać. Jak widać myliłem się.

Odnośnik do komentarza

Texz a może się nie myliłeś ??

 

Pamiętam jak był promowany Undercover było mówione jakie to będzie cudne, piękne, szybkie i w ogóle rulez! a wyszło... no każdy wie gra na 6/10 słaby średniak,a miał być wyjechany w kosmos lepszy Most Wanted 2 (choć w wersję na PS3 dało się grać była całkiem stabilna)

 

więc ja jestem sceptycznie nastawiony na Hot Pursuit'a,za mało o nim wiadomo i za mało pokazano rozgrywki żeby wierzyć ze seria wróci do wielkiej chwały. (Shift jest bardzo dobrą grą ale z korzeniami NFS ma mało wspólnego, więc mogł by się nawet nie nazywać NFS)

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Nie no Criterion nie da ciała. Przy Undercover już od początku wiedziałem, że będzie z nim coś nie tak, był taki bez jaj. Ni to Most Wanted ni to nie wiadomo. Teraz mamy powrót do Hot Pursuit dodatkowo tworzony przez ludzi od Burnouta. Nie może być źle.

Odnośnik do komentarza

Nie, Criterion nie da ciał, gra będzie perfekcyjna pod względem techniczny, wszystko będzie działało jak należy ... ale co z tego jak klimat gry zależy od gameplayu miedzy innymi i tu mam obawy że stanie sie to co stało się z MOH... multi robi DICE i od razu widać że to nowy BF... NFS robi Criterion i dostaniemy nowego Burnouta a tego nie zniese :P

Odnośnik do komentarza

Ja grałem w NFS:HP2 przez prawie 2 lata, w rankingu światowym byłem dość wysoko na ASAC-u (wtajemniczoni wiedzą o co chodzi), ciekawe czy oprócz logów będzie  organizowana jakaś światowa statystyka wyników ;), dla mnie 1 miesiąc gry w singla max, zabawa zaczyna się w multi ;). Pamiętam jak HP2 wychodziło dawno temu w tym samum okresie ;), gre już zamówiłem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odnośnie Hot Pursuita to urzeknę Was swoją historią- kiedy jeszcze miałem PS2 dostałem p,ieniążki na gierkę. Moim celem był Underground 2, w którego wszyscy się zagrywali. Gdy pojechałem do sklepu jak na szpilkach pobiegłem do działu kąsolowego i czym prędzej porwałem pudełko z napisem Need for Speed i dużą 2. Jakież było zdziwienie w domu gdy zamiast Undergrounda 2 dostałem Hot Pursuit 2. Ale nie żałuję, świetny soundtrack i radość z każdego kilometra pokonanego z dużą prędkością dała mi potrzebną w wieku 12/13 lat adrenalinę. Albo 11.

 

Nowego HP raczej nie kupię, może jak stanieje, bo mam obecnie awersję do gier wyścigowych, ale sam projekt zapowiada się dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zawsze grając na PS2 w serię Bournout lub NFS myślałem iż gra idealna powinna połączyć model jazdy z Bournout oraz trasy, samochody i grafikę z NFS.

Teraz włąsnie taką mieszankę zapowiadają twórcy nowego NFS. STRASZNIE się napaliłem :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze że przesunęli TDU2, teraz mogę od strzała kupić nowego HP. 65 aut mi styka, mam nadzieje że gra nie zawiedzie, a potem niech robią Burnout Paradise 2 :whistling:

 

Hehe dokładnie tak samo dzisiaj do tego podszedłem.

 

W sumie tą grę można brać na premierę a tak btw szykuje się jakieś demko?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...